Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ja, oz reči, dobi se elektronika za ta skuter:

ELECTRONIC-COIL IS INCLUDED

ne vem pa, če se da dobit elektroniko posebej, baje da ma originalna elektronika eno blokado, v smislu omejevanja končnih obratov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ti misliš remapping, oziroma upload novejšega programa v elektroniko.

Drugač pa ma ta elektronika blokado končnih obratov, samo so rekli na servisu, da tega ne gre odpravit, razen z Malossijevim kitom.. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst že mam novejši program :) naložil so mi ga na servisu

to pa je nekakšen čip majhne velikosti to ni kit to ni blokada to ni

program to je čist neki exstra :) sej k bom mel ta drug servis

bom mal uprašu kaj in kako z tem čipom. mislm pa da se ga vstav tm

k je ajnšpric :hmm: :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronike za omejevanje obratov se ne da odpravt ja.

GP Ditech, ti boš čip vtaknu v ajnšpric :lol1: ?? Lejga čep je nova elektronka, seveda ne cela, ki je programirana za bolše prformnse in je malo bol kompliciran in se ga ne da samo zamenjat... s čipom boš neki prodobil, boš pa tudi skrajšal življensko dobo motorja. Saj je motor sestavljen za določene obremenitve, čip pa pomeni, da elektronka misli, da je motor močnejši kot v resnici in ga bl tera (zato več gre). Podobno je pr računalniku, če ga navijaš se prej pokvari, saj mu le ustvarjaš iluzijo da je močnejši... se pa da posledice odpravit, seveda z kvalitetnejšimi deli motorja.

Pa naj me gdo popravi če sm kej zafrčkal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitek: ja sej, o tem govorim, in se tut med vožnjo veliko pozna, saj recimo pri meni, ko gre za kako dolino že kar traja, da se vse skupi povzpne iz 90 (tolk gre po ravnini) do 100 (tolk gre pa v dolino)

GPDitech:

Ti praviš, da maš novejšo mapo/verzijo, al da si kej zamenjal, v bistvu nekej fizično zamenjal?

Dej povej kej več, oz vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se vmešavam v temo!

Zanima me če kdo ve dimenzijo jermena za skuter Aprilia sr50 ker se mi je prejšn dobesedno zdrobiv. Pš to: če na dimenzijo jermen vpliva športna sklobka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm ga sam na servis pelu pa so mi kr neki en program naštelal

brez da bi jst kej vedu <_< tko je blo jst doma gledam mal navodila

pa piše da lučka od ajnšprica ne sme goreti več kot 10 sekund pa pumpica mora delat

ful mal časa po pa jst se spravim na motor pa mi pumpica dela ful dolg :hmm: pa lučka

za ajnšpric sploh ne ugasne :hmm: pol se pa jst spravm na telefon pokličm aprilio

unmu za telefonom sm komi razložil kaj je narobe z skutom :fight2:

pol na konc pa me vpraša če sm meu pr njih servis reku sm da sm mel pol pa je vse uredu je reku mislu sm da bom popenu k je reku da je vse uredu :wacko: :unsure: pol pa mi je razložu da je to novi program ki ti nekak podalša življensko dobo elektronike če maš predelanga :P

ja vredu pa sm odložu slušalko :devil: :devil: najbol pa me je razveselil da ta program nč ne košta :OK: :OK: :yea2: :D :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronike za omejevanje obratov se ne da odpravt ja.

bl tera (zato več gre). Podobno je pr računalniku, če ga navijaš se prej pokvari, saj mu le ustvarjaš iluzijo da je močnejši... se pa da posledice odpravit, seveda z kvalitetnejšimi deli motorja.

Pa naj me gdo popravi če sm kej zafrčkal :D

GP Ditech, ti boš čip vtaknu v ajnšpric :lol1: ?? Lejga čep je nova elektronka, seveda ne cela, ki je programirana za bolše prformnse in je malo bol kompliciran in se ga ne da samo zamenjat... s čipom boš neki prodobil, boš pa tudi skrajšal življensko dobo motorja. Saj je motor sestavljen za določene obremenitve, čip pa pomeni, da elektronka misli, da je motor močnejši kot v resnici in ga

:lol1: :lol1: :lol1:

sej zato pa je ta nov program ki ti ga naoložijo na skuter saj jst tko mislm B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da nov pomote jst še nimam čipa :cry: mogoče ga bom dal ntr pr drugm servisu :D al pa pr

tretmu.

mam pa program novejši program za elektronko :D

tko da nov pomote :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje boš pa ti dubu, takoimenovani, `čip´? maš možnost pofotkat? če maš..dej :D

jezus..mir, ne bomo spet o tem, ne vmešavaj se, prosim

drgač pa, da prašam bistvo: se pozna kej če menaš program? hitrost v bistvu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mensezdi da se čip dobi na servisu sam ga morjo naročit nim čist prepričan

dubiš ga 100% v italiji v milanu..... sam pol ga peleš na servis pa ti ta čip vgradijo :hmm:

program se sam nč ne pozna pozna pa se v kombinaciji z čipom

:BUA: ti ga pel na servis da ti naložijo program ker boš mel kvalitetnejšo elektroniko :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ki si ti to za toti čip čul ??? Pa mater sem prebral 100000000 strani o Aprilii Ditech pa na servisu sem vsaki drugi dan pa gušim, pa jebemu mater da tega še nisem čul :)

Z malossijevim kitom sem pa mislil 70ccm kit, poleg katerega dobiš tebi predrago ELEKTRONIKO :)

Aja glede števca. Včeraj sem napeljal not kolesarskega, pa obseg zmero natančno +/- 3mm. Rezultati so bli, da mi original kaže 95km/h kolesarski pa 76km/h.

No comment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odvisno kak je??Pomje ti da pospeške pa končno pa take stvari!!!Sam nevem če je to priporočeno not dajat??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap priporočeno za speed freake :naughty: , in tiste ki majo prek dovol perja, pa majo komplet predelavo, pa skuter samo za v šolo pa nazaj :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa prenosi, variomat, jermen, sklopka, cilinder itd. to je vse priporočeno ja, in že dobiš v motorju ko ga pripelješ iz trgovine :kva1: in tudi sicer ni samo priporočeno ampak tudi nujno potrebno, če nimaš skutera samo na stojalu :P :P

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je sledeca pred tremi dnevi je pri Poliniju uradno izsel komplet 70ccm kita+elektronika+Polini Funky izbolsana verzija baje pa samo za DiTecha cena pa je baje 100k pa v slo se da dobit :)

Vir by _Aerox_

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, malo dražje je kot pa cilinder + frgazar, ampak vseen:

Polini Funky izbolsana verzija

to misliš verzija mape?

drgač pa, katerega se bolj splača, malossija ali polinija* :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!