Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Še en razlog zakaj sem šel na višji, BMW-jev level.

Pri kawasakiju neki voda ven teče ... Snecer, dej poglej če maš kej zeleno tam okol, tole je iz ER6. Je pa vsaj v barvah tovarne. Zeleno!

image006.jpg

image007.jpg

kwakacoolant02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole napako opisujejo kot common fault ... zanimivo.

Je pa zanimivo tudi da mi je pri hondi spuščala pumpa prej kot v 10.000km. Po raziskovanju na internetu, sem videl da je tudi common fault in to od leta 2004- do danes, ker pumpe so enake ...

http://www.file.si/files/66917_wwrkz/03.pdf

Za japonce bi bilo tudi bolje da delajo zračno hlajene mopede očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh ne razumem in niti nočem razumet zakaj bi imel motor na katerem piše Ninja?!

Wtf?! Pol so pa še zeleni- Ninja turtles al kwa??

In zakaj se večina lastnikov Ninja voz v belih štumfih pa mokasinčkih mim Name?

Ok štekam Snecerja pa Gifta ampak ostali?

nkol nauš zwedu....:P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak no ... zdej si bom mogu it pa še bele štunfe kupt ... pa ves dnar sem dal za kawo! :slap:

ti kar mirno potrpi, ti vsaj BMW gat ni treba met.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm meu bele štunfe.. ampak so bli beli samo prvih par dni .. zdj so že črni ... kt ninđa black edišn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako tako. Ko sem imel hondo so rekli, da nej prodam to, ker itak ne rabim jurjaka za tako počasi se peljat.

Zdej ko imam gs-ko, ki je za počasi peljat, pa spet težijo kaj tko počasi vozim in da me ne mislijo čakat.

Kakor koli se obrneš vedno je rit zadaj :D, zato kar brez panike. :whistle:

Naj bo BMW ali Kwaka vedno najboljša je Yamaha. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en razlog zakaj sem šel na višji, BMW-jev level.

Pri kawasakiju neki voda ven teče ... Snecer, dej poglej če maš kej zeleno tam okol, tole je iz ER6. Je pa vsaj v barvah tovarne. Zeleno!

image006.jpg

image007.jpg

kwakacoolant02.jpg

Upam.da si imel karton pod motorjem :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole napako opisujejo kot common fault ... zanimivo.

Je pa zanimivo tudi da mi je pri hondi spuščala pumpa prej kot v 10.000km. Po raziskovanju na internetu, sem videl da je tudi common fault in to od leta 2004- do danes, ker pumpe so enake ...

http://www.file.si/f...17_wwrkz/03.pdf

Za japonce bi bilo tudi bolje da delajo zračno hlajene mopede očitno.

Ne ser.....nobenega ne poznam, ki bi imel te probleme na Hondi, jih poznam najmanj 50 tebi pa so še povrh v garancijskem roku zaračunali :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serem evo ...

Tale revež je menjal pumpo pogosteje kot olje ...

http://www.1000rr.ne...ead.php?t=71716

na CB1000R forumu polno revežev z zjebanim semeringom

http://www.hondacb10...-waterpump.html

cbpump.jpg

to so samo forumi na katerih sem prijavljen.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ser.....nobenega ne poznam, ki bi imel te probleme na Hondi, jih poznam najmanj 50 tebi pa so še povrh v garancijskem roku zaračunali :fight2:

Ej model,tud jaz osebno ne poznam nobenga z zlomjenim kardanom in ostalimi nebulozami ki jih pribijate pa jih poznam malce več kot 50,zanimivo a ne kolk smo si podobni :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serem evo ...

Tale revež je menjal pumpo pogosteje kot olje ...

http://www.1000rr.ne...ead.php?t=71716

na CB1000R forumu polno revežev z zjebanim semeringom

http://www.hondacb10...-waterpump.html

cbpump.jpg

to so samo forumi na katerih sem prijavljen.

In tako bi lohk limali slikce in posnetke v nedogled aka Snecer itd....kot sem že povedal,lepo bi bilo govorit iz svojih izkušenj,tako kot je Krucymucy povedal kaj se mu je zgodilo :OK: pa Bambi61 pa še kakšen se najde ne pa razni pacienti,ki še svojga motorja ne znajo dobr vozit in pametujejo o raznih off roadih...in napakah po svetu. Če gremo se jebat oz .hecat je na yutubu miljone posnetkov o vseh znamkah in o vsemogočih okvarah. Eh brezveze,je pa zabavno na te turobne deževne dni :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poor engineering ... pokajo grušti.

Okvir je skonstruiran za težo enega suhega japonca :grim ,pri nas pa se vsedeta gor obilna gospa in še bolj okrogel gospot pa jo mahneta iz Ljubnega čez Smrekovec v Črno na Koroškem :OK: pol pa ni čudno da je vse v razsulu :eek:

pa vzemite vseskupaj za hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni daleč od resnice. Včasih so imeli japonci na avtocestah omejitev za motorje 70. Danes je omejitev na AC enaka kot za avtomobile, 100km/h.

Še vedno pa ne smejo peljat potnika na motorju zadaj po AC :D

Zunaj naselij je pa omejitev itak 50-60, tako da več kot 125ccm res ne rabiš, sploh ker ne smeš nikogar peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepoznaš vseh ST-ejev npr. F-800 ST ma to kar navajaš vse vredu ! :BUA:

Pozabu si na V-maxa! ! Kaj bo ELO reku !

Brez zamere, ampak če je F-800 ST kaj podoben F-800 S (sklepam, da je isti, razen višje balance) potem je to daleč od dobrega motorja. Imel priložnost kar dobro sprobat F800S in lahko mirne vesti rečem, da je to eden najslabših motorjev, kar sem jih kadarkoli peljal. Ajde, ST ima navadno balanco, tako da to je že veliko bolje, ker največja kritika S-a je ravno v tem, da ima clip-one in zelo športno in neudobno držo, motor kot tak pa totalno ni primeren za športno vožnjo, ker je premehak, se gunca, zvija...

Ampak tudi če odmislim pozo, motor je čist nestabilen, če se pelješ 140 po AC te kar nekaj čudno zanaša in zvija, občutek kot na kakšnem maksi skuterju ne na oreng motorju, ene 5x v 300 km mi je menjalnik med prestavami ostal, agregat tudi ni pretirano navdušil.. Pa je šlo za praktično nov motor, ne neka zjahana jajca, da bi te pomanjkljivosti lahko pripisal "zgonjenosti" ali slabemu vzdrževanju.

Pa da se razumemo, nisem proti BMWjem, K1300 npr. je po mojem mnenju fenomenalen motocikel. Tudi ostali BMWji, ki sem jih mel priložnost probat so bili fajn. Ampak F800S se pa tudi s palco ne taknem več.

1000x raj starega Z750 kot tole :D Ajde, ST je najbrž mal boljši ker ma vsaj položaj sedenja normalen v primerjavi z S, ampak če je ostalo isto.. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej model,tud jaz osebno ne poznam nobenga z zlomjenim kardanom in ostalimi nebulozami ki jih pribijate pa jih poznam malce več kot 50,zanimivo a ne kolk smo si podobni :P

Ej od kdaj pa sva midva na model :smoke: , si še imel plenico v riti ko smo eni že vozili motorje....mi je sicer malo mar za zlomljene ali cele kardane itd....... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej od kdaj pa sva midva na model :smoke: , si še imel plenico v riti ko smo eni že vozili motorje....mi je sicer malo mar za zlomljene ali cele kardane itd....... :SS

A gospod se opravičujem,nisem vedel,da imate večvrednostni kompleks let :evilgrin: sam sem mnenja bolj star bolj nor,kar se pri VAS očitno vidi :P

Upam pa ,da niste tako nori,da mislite kako ste boljši motorist ker ste pač star in so vaši refleksi in vid okrnjeni.Zaradi slednjega se večvrednostni komplex starejših motoristov kaže v počasni vožnji pod omejitvami pod pretvezo previdnosti -_-

P.S. pa če zahtevate od mene,da vas vikam oz ker ste tok stari onikam se držite bontona tudi vi,ali ste ga zaradi tega ker sem jaz sral v plenice in vi vozili motor mogoče pozabili ^_^ Lp

O vašem postu si pa tudi jaz mislim :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, pazlika je očitna:

BMW lower: post-18923-0-03526100-1351765809_thumb.jpg

kawi lover(ke): post-18923-0-18554900-1351765837_thumb.jpg

Kwak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, pazlika je očitna:

BMW lower: post-18923-0-03526100-1351765809_thumb.jpg

kawi lover(ke): post-18923-0-18554900-1351765837_thumb.jpg

Kwak

Ja sam je razlika,zgornja slika se je model odloču naslikat zavestno,spodnja slika pa so prostitutke pod prisilo......sej poznamo nasilne kriminalce zvodnike,ki vozijo Ninje :P :lol:

P.S. no sej Dami ti nisi tok slab :blush: eno od zgornjih dveh mi lohk pošlješ,ti vrnem pr plači,sm bil glih na servisu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gospod se opravičujem,nisem vedel,da imate večvrednostni kompleks let :evilgrin: sam sem mnenja bolj star bolj nor,kar se pri VAS očitno vidi :P

Upam pa ,da niste tako nori,da mislite kako ste boljši motorist ker ste pač star in so vaši refleksi in vid okrnjeni.Zaradi slednjega se večvrednostni komplex starejših motoristov kaže v počasni vožnji pod omejitvami pod pretvezo previdnosti -_-

P.S. pa če zahtevate od mene,da vas vikam oz ker ste tok stari onikam se držite bontona tudi vi,ali ste ga zaradi tega ker sem jaz sral v plenice in vi vozili motor mogoče pozabili ^_^ Lp

O vašem postu si pa tudi jaz mislim :SS

hahahahahahahahahaha .............

kmet, tole sem ti pa tud jest že mislu enkrat omenit ....

bi blo dobr, če bi ti tud mene začel vikat .... :kva2:

kar pejt moj letnik pogledat, smrkovc .... :lol1:

sej nisva krav skupi pasla ....

lp, starejši gospod :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gospod se opravičujem,nisem vedel,da imate večvrednostni kompleks let :evilgrin: sam sem mnenja bolj star bolj nor,kar se pri VAS očitno vidi :P

Upam pa ,da niste tako nori,da mislite kako ste boljši motorist ker ste pač star in so vaši refleksi in vid okrnjeni.Zaradi slednjega se večvrednostni komplex starejših motoristov kaže v počasni vožnji pod omejitvami pod pretvezo previdnosti -_-

P.S. pa če zahtevate od mene,da vas vikam oz ker ste tok stari onikam se držite bontona tudi vi,ali ste ga zaradi tega ker sem jaz sral v plenice in vi vozili motor mogoče pozabili ^_^ Lp

O vašem postu si pa tudi jaz mislim :SS

Nimam nobenih kompleksov,le zate nisem nek "model" ti pa boš še moral imeti kar nekaj sreče, da boš si pridobil bolj okorne reflekse, slabovidnost, vožnjo pod omejitvami in da boš lahko bolj star bolj nor :whistle: .....ne bom se več spuščal na tvoj nivo..verjetno poznaš pregovor :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metr vola ... jst se morm pa po vseh teh sovražnh temah vlačt ... kdaj bom pa jst poznal 50 ludi z enakmu mopedom ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!