Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

KWAK :P ... to slište pa spustite kakico :lol:

:krneki:

AAAAA to je to,zarad tega se bojiš vsedet na BMW,da neb blo kakice,bom v kuferček dal pleničko za drugič :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neb ga mel ker je BMW pač hitrejši.... :grim

samo zato, ker je imel dolgo prižgano in mu je mal več elektrike pokurl :lol:

zmagu ga je :krneki:

pa TC ma na 2 :P .... ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zato, ker je imel dolgo prižgano in mu je mal več elektrike pokurl :lol:

zmagu ga je :krneki:

pa TC ma na 2 :P .... ;)

Sej naši bivši bratje bi rekel ...rđavemu qur.... vsaka dlaka smeta :P

ZMAGALI smo :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej naši bivši bratje bi rekel ...rđavemu qur.... vsaka dlaka smeta :P

ZMAGALI smo :dry:

pamtn popusti ... in je spustu ... skoz je cviku, sj se vid, da ne bi kj od bnfla stran padl :lol: ... še na 14k, ga ni vrtel ... s pol moči mu je sledil .. z lahkoto :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki legenda

[/media]

Ne razumem :blush: a zaradi teh cilindrov ga bi mel al ga neb mel :P jz bi ga mel če bi bil generalni direktor Petrola :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem :blush: a zaradi teh cilindrov ga bi mel al ga neb mel :P jz bi ga mel če bi bil generalni direktor Petrola :D

Po moje ga bi raztalal vsem članom MS foruma. Skok v prodaji goriv 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krištušmačk, sej ti verjamem, da se spoznaš na gozdno in poljsko mehanizacijo in si navajem šmera, žaganja in blata.

Zato te tudi razumem, zakaj si si izbral tako prevozno sredstvo. A bi se na kakšnega Zetorja, IMT-ja ali Torpeda verjetno lahko bolj zanesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanatiki ste zanimivi. Konzervativni poznavalci, ali bolje rečeno zaslepljenci, v svojo omiljeno znamko, ki nočejo videti dlje od svojega nosa, bog ne daj priznati si, da zna pa tudi kdo drugi narediti vsaj primerljiv, če že ne boljši izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanatiki ste zanimivi. Konzervativni poznavalci, ali bolje rečeno zaslepljenci, v svojo omiljeno znamko, ki nočejo videti dlje od svojega nosa, bog ne daj priznati si, da zna pa tudi kdo drugi narediti vsaj primerljiv, če že ne boljši izdelek.

Ti to, o BMWju? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2009 sem si kupil prvi motor, da se mu lahko sploh tako reče. Danes imam šestega, petih različnih znamk. Pripadnost da ji ni para.

Pri avtih je podobno, le da jih je bilo več, čez dalje obdobje.

Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2009 sem si kupil prvi motor, da se mu lahko sploh tako reče. Danes imam šestega, petih različnih znamk. Pripadnost da ji ni para.

Pri avtih je podobno, le da jih je bilo več, čez dalje obdobje.

Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Potem pa nisi razumel niti enega mojega prispevka. Oglasil sem se le zaradi tega, ker se je v prav vsaki temi pa tudi če se je spraševalo o vremenu, pojavil bmw gs. Da bi pa bil fanatik za kakšno znamko, npr. za kawasakija pa se motiš. Pač slučajno ga imam, nikjer pa ni "nasvetov" o superiornosti ladjedelca.

Pametni bmwjaši se ne oglašajo in razumejo poanto, užaljeni, navezani za propeler pa so avtorji vseh teh tem :) zanimivo, ja, kdo je odprl teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2009 sem si kupil prvi motor, da se mu lahko sploh tako reče. Danes imam šestega, petih različnih znamk. Pripadnost da ji ni para.

Pri avtih je podobno, le da jih je bilo več, čez dalje obdobje.

Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Če si od leta 2009 do danes zamenjal šet motorjev, nisi motorist ampak pozer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2009 sem si kupil prvi motor, da se mu lahko sploh tako reče. Danes imam šestega, petih različnih znamk. Pripadnost da ji ni para.

Pri avtih je podobno, le da jih je bilo več, čez dalje obdobje.

Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Saj, tako je, če ne kupiš Kawasakija kot prvega - potem pač iščeš in iščeš. Eni imamo srečo - če parafraziram srbski pregovor: Prvi motor pa že Kawasaki :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, tako je, če ne kupiš Kawasakija kot prvega - potem pač iščeš in iščeš. Eni imamo srečo - če parafraziram srbski pregovor: Prvi motor pa že Kawasaki :grim

reče se .. prvo pa muško :lol:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2009 sem si kupil prvi motor, da se mu lahko sploh tako reče. Danes imam šestega, petih različnih znamk. Pripadnost da ji ni para.

Pri avtih je podobno, le da jih je bilo več, čez dalje obdobje.

Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Ne, to ti priznam, ne spadaš v omnjene okvirje, je pa res, da sam bmwo hwališ...neb vedu keri okvir je to :P

p.s. odkar se družim z bmwjaši mam vedno rajši kawo?!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo ma kej proti yamaham.... :O j.... ga usred.... :lol: .)

svojo temo si odpri in pluvi po yamahah :bum:

tuki se pluva po kawasakijih .. neupravičeno :glare:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucy meni je samo bmw virus zanimiv fenomen, bmw je uberalles osalo so jajca. Sicer pa jst propelerja razn par metru nism peljala tko da ne morem sodit. Meni moj kozolc paše, čerpou ma poser value nič, ker itak povprečni slo motorist ve samo kej je to yamaha fazer, pa še za par japoncu, 2 bmw-ja pa 3 ducatije :P a pa triple to se ne obnese :D ker more bit parno število, to so si kr neki zmisnli pa gonjo svoje usekani britanci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!