Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

koko 29 strani pljuvanja?

Od tega je 20 strani nabijanja in 9 strani hvaljenja, kok je to dobr motorčk :OK:

:grrr slaba statistika, sicer pa res da polovico strani je bila spet kritika na BMW ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, men se zdi, da te že malo sluh izdaja. Jst sem ga dobro slišal kako je kričalo:

"Nemoj kmetiče, da me tako teraš, pa nisam ti ja neki Kawasaki"

jst nkol nč ne slišm kaj se udzad dogaja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Matr križ božji, a vidte kak zvija motor, da ko še naravnost vozi gleda svojo registrsko tablico :blush:

To je sam en razlog več zakaj BOM imel Kawasakija...bom vsaj nekaj posebnega na ridah :OK:

za vsak slučaj voz na ridah počas ... k če se mi odzad prheftaš ni dost gnara za moj mačji oko pa zadn blatnik če moped prodaš ...pa še srečo bi mel če ne bi bil s tomosom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. samo 29 strani pluvanja po Kawlih, sem vseno mislil, da bo več...očitno so le pogruntali, da sploh ne vozimo tako slabih motorjev :OK: ....jim je še kar hitro prišlo :grim

Mislim, da bo treba odpret novo temo..."Vsi odgovori na enem mestu, na vprašanje zakaj voziti Kawasaki" :grim

sej vas full toleriram ...sam zdej s pa piknu u gnojno bulco a veš.... zakaj vozt kavlna ? zato k gsov je itak tolk k vode u poplavah ... pa k so 3umph-i izven denarnih možnosti ... pust klasike k jih itak skor nben nima jajc za met ... sploh za tolk gnara ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa sami mehaniki :OK:

jst jih častim pou litra glikola ....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsak slučaj voz na ridah počas ... k če se mi odzad prheftaš ni dost gnara za moj mačji oko pa zadn blatnik če moped prodaš ...pa še srečo bi mel če ne bi bil s tomosom ...

Ja ni panike, ti se sam zmen z lastnikom motorja-voznikom in lastnikom videoposnetka, jaz ga ne poznam. Nimam stika z divjaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvakakola :lol1:

Kaj se pa ti tak smeješ, da ne boš s stola padla..kak se bom pol šele jaz smejal..muhahaha

Sicer pa vsaj pod p.s. dobiši kaj naj bi to sploh pomenilo...ker ne znam brat med vrsticami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoooo še pivo mamo :)... takrat še BMW sploh obstajal ni!

pauwel-kwak-beer.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Matr križ božji, a vidte kak zvija motor, da ko še naravnost vozi gleda svojo registrsko tablico :blush:

To je sam en razlog več zakaj BOM imel Kawasakija...bom vsaj nekaj posebnega na ridah :OK:

no, sound je pa res dober .... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pust klasike k jih itak skor nben nima jajc za met...

No, saj eno leto star in delujoč Kwak je že klasik tako, da le niso tako redki :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:jj

Matr križ božji, a vidte kak zvija motor, da ko še naravnost vozi gleda svojo registrsko tablico :blush:

To je sam en razlog več zakaj BOM imel Kawasakija...bom vsaj nekaj posebnega na ridah :OK:

Mislm,da tega divjaka poznam,sej je v redu dec,sam to norenje po cest,to prakticirajo sam Kwakarji z premalim egom :P lejte kupte si normalen motor pa se ne bo treba tolk vn metat,pa še pršparal boste,ker so drugi motorji vozni tud brez vseh tistih dodatkov ko jih popate na Kwake :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoooo še pivo mamo :)... takrat še BMW sploh obstajal ni!

pauwel-kwak-beer.jpg

Upam,da je vsaj per boljš ko motor :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bo KWAKU k bo tam na Rakitni pod kakšen šlepar poln hlodov zletu al pa kakega kolesarja zbil, zaradi takih KRETENOV postavljajo ležeče polcaje tudi na nenavadnih mestih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlog da nimam žabce

post-22468-0-71474400-1352532742_thumb.jpg

post-22468-0-02984900-1352532667_thumb.jpg

Tipična kešpička, a vidiš razliko, čim baba pogleda Kwakija se slači, ko vidi BMW misli pa sam na dnar , ajeeeeeeeeeej :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipična kešpička, a vidiš razliko, čim baba pogleda Kwakija se slači, ko vidi BMW misli pa sam na dnar , ajeeeeeeeeeej :D

Ne vem ce se slaci, videt je da se zavija v debela topla oblacila ko vidi Kwakije.

Keschpichka? Ah ne, samo vsec ji je, ce ima kdo dober okus :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce se slaci, videt je da se zavija v debela topla oblacila ko vidi Kwakije.

Keschpichka? Ah ne, samo vsec ji je, ce ima kdo dober okus :-P

Sej v tem je pojnt...k je tok zavita v pletenine ji zakuha in nima izbire, se mora slečt :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmankal argumentov za pluvat kwaka :?

:yawn:

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!