Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Ja sam je razlika,zgornja slika se je model odloču naslikat zavestno,spodnja slika pa so prostitutke pod prisilo......sej poznamo nasilne kriminalce zvodnike,ki vozijo Ninje :P :lol:

P.S. no sej Dami ti nisi tok slab :blush: eno od zgornjih dveh mi lohk pošlješ,ti vrnem pr plači,sm bil glih na servisu :D

no, tole bi si bil prpravlen pa tud mal delit, če bi bla glih huda recesija .... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahahaha .............

kmet, tole sem ti pa tud jest že mislu enkrat omenit ....

bi blo dobr, če bi ti tud mene začel vikat .... :kva2:

kar pejt moj letnik pogledat, smrkovc .... :lol1:

sej nisva krav skupi pasla ....

lp, starejši gospod :010

Dej ,da ne bom ke do tebe pršu,pa te bom tok napil,da boš ti mene vikov :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ,da ne bom ke do tebe pršu,pa te bom tok napil,da boš ti mene vikov :lol:

no, sej to bi blo pa tud zanimiv ....

dejva se začet vikat .... :kva1:

.... ja taka mal starejša in resna gospoda, k vozta resne motorje, bi se pač lahko vikala .....

da se bodo teli smrkovci tle gor kej naučl .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nobenih kompleksov,le zate nisem nek "model" ti pa boš še moral imeti kar nekaj sreče, da boš si pridobil bolj okorne reflekse, slabovidnost, vožnjo pod omejitvami in da boš lahko bolj star bolj nor :whistle: .....ne bom se več spuščal na tvoj nivo..verjetno poznaš pregovor :nono:

Pozdravljeni :)

Vidim,da vam tudi branje dela preglavice,saj ste me spet tikali!!! :P Sem pa vesel za to nekaj sreče ,ki jo omenjate saj jaz v vaša leta še mogoče pridem vi v moja pa nikoli več :P

In hvala,da se ne spuščate na moj nivo,saj je enostavno previsok za vas. Zaradi slabovidnosti mislite,da se morate spuščati v bistvu pa plezate na moj nivo :lol1:

No pa brez zamere gospod,jaz si vaše opazke ne jemljem k srcu,upam da tudi vi ne,stres je nevarna zadeva v teh letih :P

P.S. sem pogledal vaš profil mladenič :D starejši ste od mene natanko 13let in edini motor,ki ste ga lahko pri teh letih vozili sploh ni motor ampak kako leseno nožno guralo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej to bi blo pa tud zanimiv ....

dejva se začet vikat .... :kva1:

.... ja taka mal starejša in resna gospoda, k vozta resne motorje, bi se pač lahko vikala .....

da se bodo teli smrkovci tle gor kej naučl .... :lol1:

Zmenjeno gospod,vas pokličem ko bo kaj sončka :OK: :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej to bi blo pa tud zanimiv ....

dejva se začet vikat .... :kva1:

.... ja taka mal starejša in resna gospoda, k vozta resne motorje, bi se pač lahko vikala .....

da se bodo teli smrkovci tle gor kej naučl .... :lol1:

Ja kaj sta pa gruntala prej :? saj tuvarišev že dolgo ni več smo samo še gospodje ostali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj sta pa gruntala prej :? saj tuvarišev že dolgo ni več smo samo še gospodje ostali :P

Pa kaj ti gruntaš,če bi gruntala si neb teh bmflov navlekla na glavo,bi rajš Kawasaki kupla :grim .....kakšna sreča da nisem preveč gruntu :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :)

Vidim,da vam tudi branje dela preglavice,saj ste me spet tikali!!! :P Sem pa vesel za to nekaj sreče ,ki jo omenjate saj jaz v vaša leta še mogoče pridem vi v moja pa nikoli več :P

In hvala,da se ne spuščate na moj nivo,saj je enostavno previsok za vas. Zaradi slabovidnosti mislite,da se morate spuščati v bistvu pa plezate na moj nivo :lol1:

No pa brez zamere gospod,jaz si vaše opazke ne jemljem k srcu,upam da tudi vi ne,stres je nevarna zadeva v teh letih :P

P.S. sem pogledal vaš profil mladenič :D starejši ste od mene natanko 13let in edini motor,ki ste ga lahko pri teh letih vozili sploh ni motor ampak kako leseno nožno guralo :P

če bi napisal z veliko bi bilo res v stilu...tako pa - jah mularija ...saj ne vedo kaj počno... :P

je pa res , da v obeh sorodnih temah prevladujejo sami starejši...kam sm jst padu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi napisal z veliko bi bilo res v stilu...tako pa - jah mularija ...saj ne vedo kaj počno... :P

je pa res , da v obeh sorodnih temah prevladujejo sami starejši...kam sm jst padu ...

Hvala za popravek,upam ,da ne rabim tud tebe vikat mladenič :D Ma kakšni starejši?? Ja če bi me 15 let nazaj vprašu bi rekel za 50 letnika dedi,zdaj ko se tej številki približujem ko Ninja Kawasaki so to najboljša leta ...srednja leta,pa naj me kdo od 50 letnikov demantira :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, če gre človek brati temo o Z750 se res vpraša, če Kawasakiji iz tovarne pridejo na pol narejeni, da je treba še toliko krame in raznih dodatkov nanje naobestiti, da so potem dokončno narejeni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra je bila tudi tista, ko so se lastniki Z750 pritoževali, da motor vleče v desno če spustiš krmilo.

Odgovor kawasakija je bil, da se motor vozi z obemi rokami na krmilu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še vedno debata, zakej ne bi mel Kwaka al je že kej drugega ... Ne da se mi vsega brat :D

Dvakrat ni za rečt,da boš dobu čist svojo temo Zakaj ne bi meli Y.......sploh ne morem napisat tok grdo se prebere :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam je razlika,zgornja slika se je model odloču naslikat zavestno,spodnja slika pa so prostitutke pod prisilo......sej poznamo nasilne kriminalce zvodnike,ki vozijo Ninje :P :lol:

P.S. no sej Dami ti nisi tok slab :blush: eno od zgornjih dveh mi lohk pošlješ,ti vrnem pr plači,sm bil glih na servisu :D

Ne bo šlo, so dražje kot je servis za bmfla :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tole bi si bil prpravlen pa tud mal delit, če bi bla glih huda recesija .... :yes:

ta zgorno sliko al ta spodno? :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ,da ne bom ke do tebe pršu,pa te bom tok napil,da boš ti mene vikov :lol:

V primeru zaužitja na 1 promil, se bosta verjetno oba onikala :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi napisal z veliko bi bilo res v stilu...tako pa - jah mularija ...saj ne vedo kaj počno... :P

je pa res , da v obeh sorodnih temah prevladujejo sami starejši...kam sm jst padu ...

as ti tut not padu? Starejši gospod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :)

Vidim,da vam tudi branje dela preglavice,saj ste me spet tikali!!! :P Sem pa vesel za to nekaj sreče ,ki jo omenjate saj jaz v vaša leta še mogoče pridem vi v moja pa nikoli več :P

In hvala,da se ne spuščate na moj nivo,saj je enostavno previsok za vas. Zaradi slabovidnosti mislite,da se morate spuščati v bistvu pa plezate na moj nivo :lol1:

No pa brez zamere gospod,jaz si vaše opazke ne jemljem k srcu,upam da tudi vi ne,stres je nevarna zadeva v teh letih :P

P.S. sem pogledal vaš profil mladenič :D starejši ste od mene natanko 13let in edini motor,ki ste ga lahko pri teh letih vozili sploh ni motor ampak kako leseno nožno guralo :P

Pozdravljeni :)

Vidim,da vam tudi branje dela preglavice,saj ste me spet tikali!!! :P Sem pa vesel za to nekaj sreče ,ki jo omenjate saj jaz v vaša leta še mogoče pridem vi v moja pa nikoli več :P

In hvala,da se ne spuščate na moj nivo,saj je enostavno previsok za vas. Zaradi slabovidnosti mislite,da se morate spuščati v bistvu pa plezate na moj nivo :lol1:

No pa brez zamere gospod,jaz si vaše opazke ne jemljem k srcu,upam da tudi vi ne,stres je nevarna zadeva v teh letih :P

P.S. sem pogledal vaš profil mladenič :D starejši ste od mene natanko 13let in edini motor,ki ste ga lahko pri teh letih vozili sploh ni motor ampak kako leseno nožno guralo :P

Slabovidnost dobrodošla v tem primeru :grim

leseno nožno guralo- lastna izkušnja....upam da to ni MOM kompleks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabovidnost dobrodošla v tem primeru :grim

leseno nožno guralo- lastna izkušnja....upam da to ni MOM kompleks

Se pravi leta 1976 sem sral v plenice,vi ste bili stari 14 let,a mi lohk poveste kater šmrkovec pri teh letih davnega 1976 leta je vozil svoj motor in katere znamke,da se neham spuščat na vaš nivo :P .......se mi zdi,da bova pršla na kakšen bicikl a ne gospod.

In v zadnjem delu vašega posta pravilno upate :) ni,lahko ste ga pa vi meli oziroma maste B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh prej pozabila napisati, lastniki Kwakov so očitno tudi bolj občutljive narave, ne prenesejo zajebancije na svoj račun :lol: Jao jao :OK: Zgleda bo res treba menjat znamko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dejstvo, da Kawi še ni uspelo narediti tako grdega motorja kot so ga naredili švabi z BMW GS-om.

:lol1: res je,je pa tud dejstvo,da Kawi še ni uspelo narediti tako uporabnega motorja kot švabom z GS -om
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!