Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Huh prej pozabila napisati, lastniki Kwakov so očitno tudi bolj občutljive narave, ne prenesejo zajebancije na svoj račun :lol: Jao jao :OK: Zgleda bo res treba menjat znamko :D

Kupi GS-a pa povej kolko ti bo zras.... hmmm... kolko se ti bo raztegnil. Pomoje moreš res znamko menjat. Bo pomagalo ful. :yea1:

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: svetovna :OK: .....sm res ne vem zakaj si mene zraven tega mopedka prlimu :P vidu sm motor,sam ni blo nbenga v bližin :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi leta 1976 sem sral v plenice,vi ste bili stari 14 let,a mi lohk poveste kater šmrkovec pri teh letih davnega 1976 leta je vozil svoj motor in katere znamke,da se neham spuščat na vaš nivo :P .......se mi zdi,da bova pršla na kakšen bicikl a ne gospod.

In v zadnjem delu vašega posta pravilno upate :) ni,lahko ste ga pa vi meli oziroma maste B)

Vzeti malo "Persena" bo pomagalo, so že leta :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metr vola ... jst se morm pa po vseh teh sovražnh temah vlačt ... kdaj bom pa jst poznal 50 ludi z enakmu mopedom ???

BMW-ja si kupi, pa se boste na servisih srečevali... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi GS-a pa povej kolko ti bo zras.... hmmm... kolko se ti bo raztegnil. Pomoje moreš res znamko menjat. Bo pomagalo ful. :yea1:

Nekateri smo zadovoljni s tistim kar imamo za razliko od drugih :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to ? Dandanes ima ze vsak svojo temo, sprasuje se pa o svoji znamki motorja v katero je zaljubljen. Zakaj nebi imel kvaka, ups saj ga imam, samo bojim se kaj drugi pravijo na to... Opa sosed ima pa hondo, drugi pa aprilio, ahhhhh oba imata jajca, kvak je zakon, ups pozabil sem tretjega soseda kateri ima gs-a. Majckeno sem mu "fovs", ampak kvak je se vedno bolsi, samo se vedno raje vprasam javnost o tem ce imam najboljso znamko...

Prosim ne sprasujte se kateri motor je boljsi, vsi imajo pomankljivosti, vsi dobre lastnosti, nekaterim nudijo prevoz, nekaterim samo uzitek.. Tistim ki se sprasujejo bedarije, pa nudi samozavest !..

No odgovor na temo zakaj nebi imel kvaka, pac zato ker imam raje motorje z duso in srcem, noben me ne opazi, ker vsi mislijo da vozim jajca, obenem pa mi zavida 70% ljudi ki me opazijo in me ne upajo ogovorit ker se bojijo da bom spljuval njihove znamke...

Dezevno verme, jesen, zima, pojdite raje pripravlat motorje za pomlad, nekateri jih bomo celo zimo ohranjali pri zavesti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari,vsa ti čast,vse si nas skužil...... :P :lol: lepo si se potrudil dr.Phil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ne sprasujte se kateri motor je boljsi, vsi imajo pomankljivosti, vsi dobre lastnosti, nekaterim nudijo prevoz, nekaterim samo uzitek.. Tistim ki se sprasujejo bedarije, pa nudi samozavest !..

A si ti znoru?!

Ti hočeš, da se ne bi prepucaval v takih temah kot se tele..

Ja kaj pa se bomo pol pogovarjal? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: svetovna :OK: .....sm res ne vem zakaj si mene zraven tega mopedka prlimu :P vidu sm motor,sam ni blo nbenga v bližin :lol:

Ni pa fer, da ne objavi cele zgodbe oziroma zaključka.

imgp4935sized.jpg

Zagledala sva krucyja, ki je kradel drva, da bi...

lahko doma vadil padanje...

p90062308highres.jpg

ob zalotenju je imel pomoč kameradov...vendar

chucki.jpg

Chuck ga je pričakal na begu in kickass :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi leta 1976 sem sral v plenice,vi ste bili stari 14 let,a mi lohk poveste kater šmrkovec pri teh letih davnega 1976 leta je vozil svoj motor in katere znamke,da se neham spuščat na vaš nivo :P .......se mi zdi,da bova pršla na kakšen bicikl a ne gospod.

In v zadnjem delu vašega posta pravilno upate :) ni,lahko ste ga pa vi meli oziroma maste B)

moj takratni frend borut ... matschless 350 ... http://classic-motorbikes.net/images/gallery/matchless_g3l.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi GS-a pa povej kolko ti bo zras.... hmmm... kolko se ti bo raztegnil. Pomoje moreš res znamko menjat. Bo pomagalo ful. :yea1:

zožala mogoč ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si preveril za počen okvir pri nosilcih motorja?

Ker ne poka samo tam, tudi nosilec stranskega stojala rad poči...

image009.jpg

image010.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa fer, da ne objavi cele zgodbe oziroma zaključka.

imgp4935sized.jpg

Zagledala sva krucyja, ki je kradel drva, da bi...

zdej vas mam pa dost !!! tri smrekove vejce ??' wtf ??? sej ni čudn de se mu kardan zlama !! navadni pičkasti mopedi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si preveril za počen okvir pri nosilcih motorja?

Ker ne poka samo tam, tudi nosilec stranskega stojala rad poči...

To mene sprašuješ? :)

Tam kjer si te slike od Novozelandca pobral, bi tudi lahko prebral da so vse te zadeve pri modelu evo1. Evo2 in 3 imata to odpravljeno, je drugače vpeto.

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/Faults.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vemo, smo videli da si na štirko naložil polena.

ni res ...ti si vidu sam slikco...eni drugi so to videli v živo... no in to je tista velika bistvena razlika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl eno ekipo APNof med Slo.Bistrico in Konjicami. Enemu so nekaj popravljali.

To imate kakšna srečanja? imam enega tomos puch colibrija l.59 :) še lepo gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ne sprasujte se kateri motor je boljsi, vsi imajo pomankljivosti, vsi dobre lastnosti, nekaterim nudijo prevoz, nekaterim samo uzitek.. Tistim ki se sprasujejo bedarije, pa nudi samozavest !..

tele. BMW NIMA POMANKLIVOSTI. ampak ima esa esp abs ebc bda ssg 163Ps+akrapovič 11Ps

@ Thump. LM002 je u živo navadna podrtija

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mene sprašuješ? :)

Tam kjer si te slike od Novozelandca pobral, bi tudi lahko prebral da so vse te zadeve pri modelu evo1. Evo2 in 3 imata to odpravljeno, je drugače vpeto.

http://homepages.sli...etp/Faults.html

Je kurac, sam niso še stari tolk da bi se pokazalo.

V ostalih napakah se najdeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!