Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Men se je šolski zameru. Enmu sm bencinpumpo pokvarla, ker mi ni pasu h kombinezonu, druzga sm po tleh vrgla, ker mi je bil strašno grd. Naredila sm dobro delo. Zdej majo v AŠ BMWja :P

U glavnem ma previsoko težišče, prekratko medosno in prenizek zic. EVO. Pa čudn ime. :grrr

A MNZ bo in kdaj bo?

Ta fora z blinkerji je neki najbolšga na svetu. Nikol ne bom razumela zakaj je pri drugih motorjih štarter na tako pomembnem mestu, da ga lahko skor po pomoti zgaziš... js ne vem, a zagrabi al ne, ampak če zagrabi si pr ceni japonskih štarterjev v pi***. :mellow: Killswitch je tako neznačilne oblike, da prtisneš vse kej druzga kdr je kriza. A še gledam nej da je rdeč?! :grim

Je pa res, da je sistem blinkerjev za ženske, ki uporabljamo obe polovici možganov. :closedeyes:

Najverjetneje je z vsemi ostalimi proizvajalci nekaj narobe,razen bemfla da imajo tako razporeditev....do zdaj še se mi nikdar ni zgodilo to kar je tu za nekoga moteče...mogoče res komande za samo eno polovico :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, predvsem pa izjemna patetika v testu, da testirajo dva GSa :headbang:

Je pa versys zmagal v rubriki Stroški = največ za denar, to pa danes seveda največ šteje. Zagotovo bo evo2 še boljši.

Sicer pa je "superiorni" bmw pušnil, komaj 3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti povem,sej se sam še z nami bmflarji vozi :P kava zastonj,pa še na taprav motor mu pustimo mal,da se igra :lol:

Skrajni čas da sneg zapade da se bo mal ohladu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, predvsem pa izjemna patetika v testu, da testirajo dva GSa :headbang:

Sta si precej različna...

Je pa versys zmagal v rubriki Stroški = največ za denar, to pa danes seveda največ šteje. Zagotovo bo evo2 še boljši.

Jp, Dacia med motorji.

Sicer pa je "superiorni" bmw pušnil, komaj 3.

V bistvu je izgubil točke pri ceni, obliki in švoh motorju, kar pa tudi mene moti. Sam sej itak vozim počasi.

Sicer se pa test lepo sklada z mojo tezo da so najboljše stvari made in Europe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta fora z blinkerji je neki najbolšga na svetu. Nikol ne bom razumela zakaj je pri drugih motorjih štarter na tako pomembnem mestu, da ga lahko skor po pomoti zgaziš... js ne vem, a zagrabi al ne, ampak če zagrabi si pr ceni japonskih štarterjev v pi***. :mellow: Killswitch je tako neznačilne oblike, da prtisneš vse kej druzga kdr je kriza. A še gledam nej da je rdeč?! :grim

Je pa res, da je sistem blinkerjev za ženske, ki uporabljamo obe polovici možganov. :closedeyes:

Kaj si tuki skokodakala? Sm vidu enkat, kako ti gre tole multitaskanje obeh polovic ja...... Na cist nobenmu motorju nism mel problemov z verglanjem med voznjo. Razn.....razn silnega bavarca, kjer v silni zelji po ugasnjenih blinkerjih iscem carobni gumbek...in umes mal skrta. Auto off je res qul stvar. Upam da se zadeva razleze na vse motorje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta si precej različna...

Jp, Dacia med motorji.

V bistvu je izgubil točke pri ceni, obliki in švoh motorju, kar pa tudi mene moti. Sam sej itak vozim počasi.

Sicer se pa test lepo sklada z mojo tezo da so najboljše stvari made in Europe.

To je bolj gastronomska ocena, zame je edino merilo kvaliteta...to pa ravno ni najboljše ali ne? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta si precej različna...

Jp, Dacia med motorji.

V bistvu je izgubil točke pri ceni, obliki in švoh motorju, kar pa tudi mene moti. Sam sej itak vozim počasi.

Sicer se pa test lepo sklada z mojo tezo da so najboljše stvari made in Europe.

GS in GSA sta si seveda različna, slednji je GSka na katero so obesili še "žakl cementa".

Ne se norca delat. Testirajo "isti" motor 2x, nevredno komentarja.

Zakaj niso potem še testirali npr. yamaha worldcrosser, pa versys tourerja pa vseh ostalih motorjev v drugih različicah.

Spet je nekdo posponzoriral test in lahko beremo neumnosti.

Glede Dacie med motorji. Samo powercommander daš gor pa imaš raketo... tak to je, ko se lahko z agregatom igraš, da nastaviš optimum glede na namebnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bolj gastronomska ocena, zame je edino merilo kvaliteta...to pa ravno ni najboljše ali ne? :BUA:

Kvaliteta... :hmm: problem rata ker kvaliteto dojemamo ful Razlicno. Cenimo razlicne stvari. Snecer ma rad Dacije, maus zlate belance pa 180 konj nakolesu.

In novi motorji s trgovine...tud Ducati najbrz prezvi prvih 5 let brez omembe vrednih pizdarij. BTW, ce se ne motm, je nas forumski JustinBieber s svojim multistroodlom oddrgnil ene 80 000Km, brez mega strojelomov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaliteta... :hmm: problem rata ker kvaliteto dojemamo ful Razlicno. Cenimo razlicne stvari. Snecer ma rad Dacije, maus zlate belance pa 180 konj nakolesu.

In novi motorji s trgovine...tud Ducati najbrz prezvi prvih 5 let brez omembe vrednih pizdarij. BTW, ce se ne motm, je nas forumski JustinBieber s svojim multistroodlom oddrgnil ene 80 000Km, brez mega strojelomov.

kukr vem je meu schtrudhl večje probleme z bibrom ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki ponovno zmagal na testu ...

http://www.moto-maga...motocikli-2012/

. Štirivaljnik vleče kot elektromotor, le da ima

slednji največji navor v najnižjih vrtljajih,

štirivaljni motor z notranjim zgorevanjem

pa ne, kar je lepo razvidno že iz tehničnih

podatkov, vtis z vožnje na Vršič pa tezo le

še potrdi. Dejstvo je, da je za klasični potovalni enduro (če ta razred sploh lahko tako poimenujemo) primernejši dvovaljni, ali

kot dokazuje Triumph, trivaljni motor. Zato

je s tremi kovčki in sopotnico obteženega Versysa pri vzpenjanju po serpentinasti

cesti treba zavrteti v nekoliko višje vrtljaje,

kot bi si motorist-turist želel

Močni testerji, še na Vršič komaj pridejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim po omejitvah, normalno da rabim daljšo razdaljo za prehitet kot vi divjaki.

Zato k šparaš na gorivu, da ti pol za servis ostane! Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ,ne bi ga mel,zato ker bi potem še jaz postal še hujši diujak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močni testerji, še na Vršič komaj pridejo :)

Moj SX ma enak motor kot ga ima Versis, edino malce več konjev ima, pa pride lepo na Mangart v dvoje s počasnim kruzanjem na 2000 obratih. Vleče pa že od 1500dalje. Do sedaj sem vozil samo bolj lene motorje in mislim da je je tale 4 valjnik pravi biser med motorji in v nobenem primeru ne bi šel na 2 valjnika. Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem prečital, da bo honda na sportskem goldwingu ta sistem ponujala za doplačilo :D

... še ena bistra pogruntavščina...., kot bi rekel Ferrari karavan ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprasku bom obrekliuce :krneki:

maus a si mel nohte na pultu, na blazincah, v supernovi...

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da je kakšen lastnik opisal, ne pa bmw sponzoriranci :)

Čudno da še niso testirali rally modela GSke, pa kakšne millenium izvedbe itd.

Ej jaz bi tud sponzorstvo,kje sneči se to stakne :D

Ja se strinjam z tabo res bi blo lepo,da bi se držal načel in komentiral v temah kot lastnik,ne pa kot Kawa sponzoriranc ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki ponovno zmagal na testu ...

http://www.moto-maga...motocikli-2012/

Zanimivo... popolnoma enaka zasedba in celo prevožena pot v Motopulsu poleti je postregla z drugačnimi rezultati... Če se prav spomnim je tam veliko razočaranje ravno crossturer, kawasaki pa označen kot "best buy" s celo najmočnejšim "vlekom"...Yanaho so označili kot najboljšo za hard enduro, GS v splošnem kot zmagovalca, brata adventura pa na 4 mesto... ob priliki prilimam test!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!