Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Ti testi so podobni temule: najprej bi jaz nategnu bjondo, črnolasko, pa mulatko, pa azijko...in bi podal vrstni red kako so se odrezale. Pol jih bi pa kmet, pa ......al pa ferek...al pa snecer...dejstvo je, da bi vsak od nas podal svoje videnje kera je najboljša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti testi so podobni temule: najprej bi jaz nategnu bjondo, črnolasko, pa mulatko, pa azijko...in bi podal vrstni red kako so se odrezale. Pol jih bi pa kmet, pa ......al pa ferek...al pa snecer...dejstvo je, da bi vsak od nas podal svoje videnje kera je najboljša :D

To že, samo takšnih neumnosti z Vršičem, kamor pride tudi apn normalno (a ne? :) pa res ni treba pisati. Pa o pravljicah o vibracijah nad 6000, pred tem pa se vozijo na robatih dvovaljnikih, kjer jim je očitno vibracija užitek.

Nadalje pa piše, da to sicer ni alarmantno, da jih je le lahko sledil... napiše se, da gre le za nijanso, ki jo je opazil sponzoriranec, ki je očitno navajen električnega skuterja (ko piše prej o elektromotoju).

Neresni testi, saj včasih je bilo še huje. "Vedno" je zmagal GS na gumah Continental.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... popolnoma enaka zasedba in celo prevožena pot v Motopulsu poleti je postregla z drugačnimi rezultati... Če se prav spomnim je tam veliko razočaranje ravno crossturer, kawasaki pa označen kot "best buy" s celo najmočnejšim "vlekom"...Yanaho so označili kot najboljšo za hard enduro, GS v splošnem kot zmagovalca, brata adventura pa na 4 mesto... ob priliki prilimam test!

Zanimivo a ne, yamahe ST worldcrosser pa ni poleg... pa KTM adventure itd.

Malo so sicer pljunili tudi po bmwju, vendar zaradi tega, ker je "voda" pred vrati.

BMW-ja smo na testu označili za (robatega) 'dizla'.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti testi so podobni temule: najprej bi jaz nategnu bjondo, črnolasko, pa mulatko, pa azijko...in bi podal vrstni red kako so se odrezale. Pol jih bi pa kmet, pa ......al pa ferek...al pa snecer...dejstvo je, da bi vsak od nas podal svoje videnje kera je najboljša :D

no, po mojem bi se kšn tud kej zlagal ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker to ni motor

tako vsaj Maus prav :grim

res je .. to je več kt motor ... tko se opisuje in sklanja .... BMW, slab, normalen, dober, boljši, najboljši, kawasaki :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je .. to je več kt motor ... tko se opisuje in sklanja .... BMW, slab, normalen, dober, boljši, najboljši, kawasaki :P

maus, sklanja se Kawasaki, Kawasakija, Kawasakiju, Kawasakiju, Kawasakija, pri Kawasakiju s Kawasakijem.....nabijemo use ostale....OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa je Kwak postal pravi motor ali pa je recesija le opravila svoje. V reklami za kremo http://www.youtube.com/watch?v=D3Q3pZzwJEMnamesto HDja ali vsaj Triumpha uporabljajo Kawasakijev VN900. In ko vidim tipa na njem, ki se maže s kremo, da jaz tudi ne bi imel. :ninja:

:lol: ... to sm razumel, da skrbimo za motorje, kot za svoje telo :P ... no ja .. js bolj skrbim za motor, kot moj telešček :lol:

maus, sklanja se Kawasaki, Kawasakija, Kawasakiju, Kawasakiju, Kawasakija, pri Kawasakiju s Kawasakijem.....nabijemo use ostale....OK?

ok .. to je bilo potenciranje od najslabšega do najboljšega ... tko vsaj tujci razumejo naš jezik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ... to sm razumel, da skrbimo za motorje, kot za svoje telo :P ... no ja .. js bolj skrbim za motor, kot moj telešček :lol:

ok .. to je bilo potenciranje od najslabšega do najboljšega ... tko vsaj tujci razumejo naš jezik :P

vem vem, sm te mogu popravt, de ne izpadeš čist butast, ku BMWjaši, k olje točjo, pa jim matice u cilindre padajo.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem, sm te mogu popravt, de ne izpadeš čist butast, ku BMWjaši, k olje točjo, pa jim matice u cilindre padajo.....

vseen mi je kako izpadem ... glaun da mam js ninđo :P ... za ostale mi dol visi ;)

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi imel Kawe, ker je ta tema dolga le 35 strani...

Sicer ga pa mam...

In zgleda, da ga bom še dolg meu.... A kup kdo? Ugodno! Za vse, ki bi prešaltali iz BMW na Kawo, pa še dodaten popust...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In davk na budale za tiste, ki bi šli z BMWja na kawo... :evilgrin:

Tako je!

Dobro robo je treba čuvati, da je ne osvinjajo neki bmflarji zasvinjani od šmera in blata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... popolnoma enaka zasedba in celo prevožena pot v Motopulsu poleti je postregla z drugačnimi rezultati... Če se prav spomnim je tam veliko razočaranje ravno crossturer, kawasaki pa označen kot "best buy" s celo najmočnejšim "vlekom"...Yanaho so označili kot najboljšo za hard enduro, GS v splošnem kot zmagovalca, brata adventura pa na 4 mesto... ob priliki prilimam test!

Pa saj tule ni dosti drugače. Za teren kot pogojno primerne uvrstijo super tenere in oba gs-a, ter explorerja. honda in kawasaki sta pa tam tam, le da je kawasaki še cenejši.

cena je nizka ja, ampak to mene ne briga dosti če se pa slabo pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj tule ni dosti drugače. Za teren kot pogojno primerne uvrstijo super tenere in oba gs-a, ter explorerja. honda in kawasaki sta pa tam tam, le da je kawasaki še cenejši.

cena je nizka ja, ampak to mene ne briga dosti če se pa slabo pelje.

mah slabo pelje..... Slabo je kr težka beseda. Jez nobenmu ne verjamem, de se nov novcat motor slabo pelje. Morda ni top shit, ni špica u klasi..na cesti pa...sm prepričan de so razlike majhne. Ampak nek je treba napisat.....Definitivno Versys ni tako dodelan kot je GS pa Triumph. Versys deluje kr en mal ....kitajsko. Čudno, da to ni omenjeno. So pa geniji najdli problem v motorju....4 cilindrski motor je neki najlepšega za vozit....ampak....ni čist taprav.

in kaj točno pomeni tale stavek :"le da ima slednji največji navor v najnižjih vrtljajih, štirivaljni motor z notranjim zgorevanjem pa ne, kar je lepo razvidno že iz tehničnih podatkov, vtis z vožnje na Vršič pa tezo le še potrdi. "

spomnim se, da so Vstroma enkat ocenli: če bi mel vzmetenje iz boljših komponent, bi ta motor postavli ob bok GS1200. Zdej....Strom je precej u letih, in KLVja je zamenjal Versys. Jaz mislim, da Versys ni slabši od KLV/VStroma?

in Poceni....Versys je 12 000, GS pa 14 000. Men se 2000€ ne zdi nek siln argument, se pa nisem poglabljal kaj golo i boso pomeni pr Kawasakiju, in kaj pri BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen mi je kako izpadem ... glaun da mam js ninđo :P ... za ostale mi dol visi ;)

:krneki:

hahahahahaha ....

stari, kmal ti bo vse dol visel .... tud zate .... :kva2:

leta delajo svoje ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomnim se, da so Vstroma enkat ocenli: če bi mel vzmetenje iz boljših komponent, bi ta motor postavli ob bok GS1200. Zdej....Strom je precej u letih, in KLVja je zamenjal Versys. Jaz mislim, da Versys ni slabši od KLV/VStroma?

KLV = Suzuki. Itak da je Versys slabši. :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj točno pomeni tale stavek :"le da ima slednji največji navor v najnižjih vrtljajih, štirivaljni motor z notranjim zgorevanjem pa ne, kar je lepo razvidno že iz tehničnih podatkov, vtis z vožnje na Vršič pa tezo le še potrdi. "

Elektro motor ima v teoriji konstanten navor. Pač v grafu bi izgledalo kot ravna linija. ICE motorji pa pač nimajo konstantnega navora in so dali primerjavo z ele. motorjem ki vleče konstantno, da bi bralec lahko dobil občutek, da je navora vedno dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je sopomenka za polizdelek, KLVstrom ma še batov lih pol premalo.

Res je, Suzuki je že kot polizdelek boljši od Kawasakijev in BMW-jev skupaj. :P

Bog ne daj, da bi ga naredili do konca, bi vsi drugi voljo zgubili.

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!