Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

No zdej pa eno zares za 14k€ oziroma malo manj je GS gol potem pa če hočeš Nosilce kovčkov kovčki,ASC,RDC,ESA,ščitniki motorja,okvirja...itd pride motor slabih 17k€,tako,da če pogledam Versisa za 13k€ nudi proti GS veliko več opreme za manj denarja,kar je res je res.

Zdej pa eno neresno ........ne bi mel Kawasakija,ker je prepocen :lol:

V Slo. stane veliki Versys 11.528 eur in ima serijsko ktrc in abs. Dodatki so bolj šiki miki.

GS pa je kolko, razen na avtx.xet je očitno cenik zavarovan kot Enigma, osnovni je 16.800 eur, če prav vidim.

Motor je torej skoraj za 1/3 dražji od riža, grda sta oba tu nekje :), glavna varnostna pomagal imata oba, ostalo pa itak običajen šofer ne opazi.

Japaner očitno zna primerljivo zadevo narediti morda celo bolje v nekaterih pogledih in za precej manj denarja.

Švaba rešuje po moje v veliki večini nakupov renome znamke.

Sva se z mojo nekam zapeljala in kratka pavza (ne pozna nič motorjev) pa reče ko zagleda GSko: "kaj te to ma tak ven?". grdo

Redek primer je to, ko je grdota še draga, ponavadi plačaš za lepoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slo. stane veliki Versys 11.528 eur in ima serijsko ktrc in abs. Dodatki so bolj šiki miki.

GS pa je kolko, razen na avtx.xet je očitno cenik zavarovan kot Enigma, osnovni je 16.800 eur, če prav vidim.

Motor je torej skoraj za 1/3 dražji od riža, grda sta oba tu nekje :), glavna varnostna pomagal imata oba, ostalo pa itak običajen šofer ne opazi.

Japaner očitno zna primerljivo zadevo narediti morda celo bolje v nekaterih pogledih in za precej manj denarja.

Švaba rešuje po moje v veliki večini nakupov renome znamke.

Sva se z mojo nekam zapeljala in kratka pavza (ne pozna nič motorjev) pa reče ko zagleda GSko: "kaj te to ma tak ven?". grdo

Redek primer je to, ko je grdota še draga, ponavadi plačaš za lepoto.

No v večini se strinjam,sam res pa ne morem prečikat,da obstajajo modeli kateri si kupijo motor zaradi znamke in ne zaradi ciklistike,avtonomije,ergonomije in podobnih zadev.

Res motor kupujem ,da na njem uživam in ne zaradi značke,če bi mel Hyusung to kar ima GS in bi bil za povrh še 7k€ cenejši,sploh ne bi razmišljal......kupil bi BMW :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa cenik našel? :)

No v večini se strinjam,sam res pa ne morem prečikat,da obstajajo modeli kateri si kupijo motor zaradi znamke in ne zaradi ciklistike,avtonomije,ergonomije in podobnih zadev.

Res motor kupujem ,da na njem uživam in ne zaradi značke,če bi mel Hyusung to kar ima GS in bi bil za povrh še 7k€ cenejši,sploh ne bi razmišljal......kupil bi BMW :lol1:

Ziher ne bi ti Hyosunga kupil :) te noben v ulici ne bi več pozdravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa cenik našel? :)

Ziher ne bi ti Hyosunga kupil :) te noben v ulici ne bi več pozdravil...

Če bi dobro prebral moj post...... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da so najboljše stvari narejene v Evropi. Italija, Nemčija, VB ...

In to vse, ne omejujmo se samo na motorje.

Bo treba splezat na hrib, pogledat, če se še kaj dalje vidi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa bil Sx predrag...da, ne šalim se, v primerjavi z Yamaho XJ6 absolutno. Da ne govorim o GSu ki je še bolj pregrešno predrag...ampak to ni poanta zgodbe zato ker:

I love My Kwaki in BMK kaj drugi pišejo in rišejo, trenutno je top zame... (dok ne kupim kej drucga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa bil Sx predrag...da, ne šalim se, v primerjavi z Yamaho XJ6 absolutno. Da ne govorim o GSu ki je še bolj pregrešno predrag...ampak to ni poanta zgodbe zato ker:

I love My Kwaki in BMK kaj drugi pišejo in rišejo, trenutno je top zame... (dok ne kupim kej drucga)

Prooosim sam ne kupuj bmfla k ti ne bo pasal,je za kmete(oranje,baliranje) delavce(da ga lohk poberejo) ,motor ni za šminkerje :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba splezat na hrib, pogledat, če se še kaj dalje vidi :grrr

Sem že bil na japoncih, avtih in motorjih. Zaenkrat se bom držal domačih izdelkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že bil na japoncih, avtih in motorjih. Zaenkrat se bom držal domačih izdelkov.

Ti verjamem ja..... kaj pa to je domači izdelek ??? made in EU vs China

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno...hvala fantje. Ste mi le dal vedet, da nimam tko "nikakav" motor, kot so zapisali strici na skupinski vožnji čez Vršič.

Nič se ne sekiraj, se tudi jaz ne, da vozim in samo vozim, vozim, vozim tako slabo skropucalo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti verjamem ja..... kaj pa to je domači izdelek ??? made in EU vs China

Na mojem ni nič kitajskega recimo. Sedaj pa povej kaj je kitajskega na katerem drugemu?

Jaz vem samo za "rotaxov" single na G650. Teh pa prodajo bore malo na zahodnih trgih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata zgleda kot gledanje Formule 1. Razburljiv štart, pole pa zaspiš do zadnjega kroga :yawn:

ER-6n, tega bi mel za se igračkat ... (Oranžne barve, tak kot je bi v Avtošoli ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata zgleda kot gledanje Formule 1. Razburljiv štart, pole pa zaspiš do zadnjega kroga :yawn:

ER-6n, tega bi mel za se igračkat ... (Oranžne barve, tak kot je bi v Avtošoli .. .)

Lahko kitajski er6 kupiš, CF Moto ga dela. Glede na številčno populacijo riža zna bit to eden najbolje prodajanih modelov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prooosim sam ne kupuj bmfla k ti ne bo pasal,je za kmete(oranje,baliranje) delavce(da ga lohk poberejo) ,motor ni za šminkerje :P

Ja pa bom :grim , da bom ta glauni, pa NINJA si bom gor napisu in bom še bel ta glauni!!! U glaunem bom ZMAGUUUU!!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm hyperjacka za eno žabo sfehtat :D

A da jo boš seciral? A ti kwakomrznež?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mel tud ER6 v avtošoli. Že inštruktor je reku da je ta moped bolj tko tko ... :D

Ja kdaj si pa te izpit delal, da je bil že er6 :grrr

Inštruktor ti ga je dal, da ti je pomagalo narediti izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!