Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav!

Mene pa zanima če ve mogoče kdo za kakšne feltne z gumami za trike. Rabil bi minimalno širino 295 in minimalno 16 col. Za fismo vem da jih prodajajo, rabim nekaj drugačnega. Mogoče če kdo ve za kakšno internetno stran ali kaj podobnega. :rolleyes:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Pooo zelo dolgem času imam spet nekaj slik, "nekaj"!

Drugač je pa kr lepa ane! :D :D :D :D :D

aja, pa ni še dokončana!

post-10060-1227044061_thumb.jpg

post-10060-1227044092_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil march
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmm! Da ne boš predolgo sestavljal ti tega trajka, ker se zna zgodit, da boš mel težave z homologacijo. Doma mamo že skoraj končanga (drugega sedaj), pa se že pojavljajo težave s papirji. Najbolj je problem, ker po novem navajajo v zakoniku EURO 3 motor, oz. ustrezno emisijo izpušnih plinov in težave so tudi ker je vozilo predelano na osnovi starodobnika! No da nebom preveč pametoval, si se verjetno že pozanimal kako in kaj! :naughty: Drugače pa zelo lepo napreduje in najpomembneje, da je kvalitetno narejeno kar na pogled tudi je! :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, nekaj malga sem se pozanimal, v detajle se pa nisem velik spuščal ker sem okvir delal po načrtu.

Se pa zdaj bolje zanimam za te detalje, ki naj bi bili po nekem zakonu. No v glavnem na lpp je težko

dobiti kakšne informacije ker se g. Zajca zelo težko dobi na kontakt...

A bi mi lahko zaupal na kaj najbolj gledajo ozr. kakšne so zahteve, da trajk naredi a-test, glede na to, da

si že enkrat delal a-test.

Lahko mi tud na os. sporočila kakšne informacije pošleš.

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi tud zanimalo kako je z predelavami in homologacijo. Kakšna informacija iz prve roke bi zlo prav prišla. Sicer ne gradim trajka ampak postopki so verjetno podobni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi tud zanimalo kako je z predelavami in homologacijo. Kakšna informacija iz prve roke bi zlo prav prišla. Sicer ne gradim trajka ampak postopki so verjetno podobni?

Trike po novem zakonu ni več predelano vozilo, ampak je unikatno vozilo. Torej postopek ni podoben, kar se homologacije tiče. Ti vozilo predeluješ, trike pa je izdelano vozilo, nevem kako bi še drugače napisal. Mislim da veš kaj hočem povedat.

Popravljeno . Popravil dejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker sem naredil že kar nekaj dokumentacije za trike in s tem ateste, je bilo do nedavnega vse OK. Ta teden moram urediti za Yamaho custom, potem pa lahko poročam nadalje v živo iz LPP.

LP Bone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Tako. Po parih letih sem se tut jst lotil nazaj tega projekta. Okvir je pobarvan. Sledi barvanje mašine, blatnikov in tanka.

@march

Kako si zvezal regler na alternator? Meni ta povezava ni čisto jasna. Ne polni mi akumulatorja.

In kje si dobit tako hudo mašino? Koliko € in koliko kubikov ima?

pa še link do filmčka.

C.

img1946.jpg

img1947.jpg

img1949.jpg

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:rolleyes:

Tako. Po parih letih sem se tut jst lotil nazaj tega projekta. Okvir je pobarvan. Sledi barvanje mašine, blatnikov in tanka.

@march

Kako si zvezal regler na alternator? Meni ta povezava ni čisto jasna. Ne polni mi akumulatorja.

In kje si dobit tako hudo mašino? Koliko € in koliko kubikov ima?

pa še link do filmčka.

C.

img1946.jpg

img1947.jpg

img1949.jpg

Zdravo!

ja je kr lepa in draga!!

To mašino mi je delal strokovnjak za zračno hlajene vw!

Mašina je v celoti iz novih kosov samo blok motorja je ostal isti a obnovljen, forgazarji so od alfe 33, elektronski vžig,strmejša odmična,kvaletetnejši glavi,dročniki... !

1600 ccm; cca 90 KM in 3.500 € nekaj je!! porabo pa še ne vem :rolleyes:

post-10060-125269027438_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pozdravljeni

malo sem gledal vase poste pa nisem zasledil ima mogoce kateri taksen trike ko je recimo BOOM trikeki ali pa REWACO?

ali pa ce mi kateri napise kaksni so koti za vilce in tisti del ko je kao tank?

hvala

P.s. kaksnen premer cevi se jemle za ogrodje

lp pinc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Živijo!

Vem a malce nenavadna želja, a iščem trikolesnik s streho.

Po goglanju sem našel kitajsko čudo (http://zjxingyu.en.made-in-china.com/product/XtrnShmPVJoI/China-150cc-EEC-EPA-Three-Wheel-Motorcycle-XY150ZK-.html).

Ima morda kdo izmed vas informacijo, kje pri nas ali v okviru bližnje EU soseščine je mogoče takle motor dobiti?

Dodatna omejitev je da je trikolesnik vozen s kategorijo B.

Sem pred časom naletel na možakarja, ki se s taki triciklom vozi, ga zaslišal, a pozabil vprašati kje ga lahko dobiš.

o homologacijah, zavarovanju in vse kar paše zraven...

Lp Tomaž.

P.S. Piaggio MP3 mi nekako ni preveč simpatičen s tisto improvizirano streho v obliki jadra.

post-29007-063542200 1281042707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se kaj ekstra ravno ne boš vozil s takim kitajčkom... Glede na slabe izkušnje lastnikov kitajskih dvo in štirikolesnikov. Lahko pa da se motim. Kaj pa Api?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!