Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

Izredno čiste linije in to mi je všeč!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na d max-u je bla oddaja, ko ga je izdeloval

ja ta trike je bil narejen za discovery channel biker buildoff!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lušno :OK: , samo zgleda bolj show bike kot za resno uporabo.

...kot tudi motorji iz Orange County choppers.

Morda enkrat na stara leta, ko bo ravnotežje malo tako-tako, kakšen Fecht-ov trike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kot tudi motorji iz Orange County choppers.

te motorji sploh niso za naše ceste

march a si že najdu feltno za sprednjo gumo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trajk je narjen do take točke, da ga samo še dam narazen, poštriham sestavim in peljem na homologacijo. No vmes je treba še kake detajle dodelat pa bo to to. Slikce bodo pršle k se mi jih bo dal narest :D .

Zate march pa tole. Tank dobiš pr Smodišu. Drgač pa si si izbral meni najbolj všečen okvir :D Tazga mam tut jst. Pa lepe vilce. Bomo vidl kakšn bo končni izdelek. Bom pa probu najdet al pa nardit tut kakšno slikco kako zamenjati boben in disk. Vendar tega ne počni pred A-testom ker tam radi komplicirajo. Razen če pri Smodišu kupiš nove diske, ki imajo hudo ceno in dobiš zraven še papir za homologacijo.

Sam nekej me še zanima. Kdo ti je delou okvir? Kokr sm vidu včer pr enmu v garaži ima točno te dele, ki tebi še manjkajo na vilicah. Pa pred kratkim je varil en okvir za nekoga. Možno si pa to ti :D .

Ma ta Smodiš kakšno spletno stran? Ok kje sploh je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meu je neko spletno stran vendar se mi zdi da je ni več. Vpiši Fismo2000 v google. Drugače je pa iz Šmarja-Sap. Vasica blizu Grosuplja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo neki razloži:

kako se prestavla z ročko(avtomobilsko) na motorju?

mal sm študeru pa sm se zgubu :blink: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na levi nogi imamo sklopko. Potem je pa od modela do modela različno kje imaš prestavno ročico. Nekateri jo imajo pred tankom, jst jo imam pa pod sedežom na levi strani. Je pod kotom in z levo roko lepo šaltaš. Ni neki velikih problemou sam težko iz 3 v 2 šaltam. Se bo treba še mal ulaufat. Gre čezdali bolj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suicide shifter se imenuje pri motorju (guess why ?! :naughty: )

ne primerjati nacina menjanja prestav med eno- in vecslednimi vozili.

(hint: pri motociklu pride se v postev drzanje ravnotezja oz. "sinhronizacija" kje je kdaj katera noga - ergo suicide shifter).

pri vecslednih vozilih voznik/ca vecinoma nima problema z ravnotezjem. ali pac ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

malo slikc da forum ne izomre :D

-groba sestava trajka

-doma narejeni fedri (kakovostni da ne bo dileme)

lp

v izdelavi pesto, da prilagodim disk in feltno!

post-10060-1177573322_thumb.jpg

post-10060-1177573396_thumb.jpg

post-10060-1177573796_thumb.jpg

post-10060-1177573967_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

v izdelavi pesto, da prilagodim disk in feltno!

Hmmm... Zakaj ne dajete spredaj širših gum? Recimo kako zadnjo felgo od cestaka...

Kak poseben razlog (vozne lastnosti) ?

(če ga bom delal kdaj jaz, bo na taaakkiih balonih) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam tud zadnjo feltno, samo problem je vse skupaj prilagodit ker ima zobnik in podobno sranje!

prednja se mi zdi najbolj primerna vsaj glede montaže! sicer imam pa to kolo samo za na ATEST ker ima zavore gor, po atestu mislim pa itak predelat avtomobilske feltne, potem bo pa 200 široka! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

march všeč mi je tale stil okvirja, pa od crownless tud, sam tud nameravam nardit en trike...v kratem dobim mašino menjalnik pa ubistvu ceu tazadn konc od hrošča...sam še iskat je treba...

a maš kšne mere pa neki si od načrta govoru? :D

ko bom začeu z delam pa bom imu kšne ideje kuko bo zgledal bom tud jes kšne slikce tuki gor prlimov

pa ja trike je zakon, jes sm tud že odkar sm biu mjhn želim en tricikl pa evo končn ena priložnost

delal se bo pa počas pa z užitkom...točn tko kot se voz tako zadevco :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

March mislim da bo nastal še en lep tricikel! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem trajkašem!

Sam imam že kar nekaj let v garaži nedokončano sinfonijo (trajk) pa me zanima kdo izmed vas je v kratkem delal kak atest na lpp -rabil bi nekaj informacij, da nebi večkrat hodil tja.

za vsak info hvala.

lp

lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey, tema je zgleda mal bol mrtva tuki, saj tko zgleda ampak no... jes sm zej že mal začeu delat

Dons sm dobu zadn konc od hrošča in sm ga že mal začeu pucat, morm priznat da je blo gor za kilo dreka sej na slik spodi se vid kašn je... ko bo očiščen do konca pa mal pobarvan pa bom še kšno sliko dau :OK: jes sm hepi pa tud če še ne zgleda nč trajku podobn

IPB Slika

Popravljeno . Popravil Bohn VW TRIKER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!