Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

Malo kateri trike se proda za višjo ceno,kot so bili kompletni stroški izdelave same....

To mi je tak jasno sam ka kdo to prodaja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajajo ja. Poglej na avtonet, motocikle, pod znamko trike. Vrže jih par vn. Drgač jih pa prodaja Smodiš. Pa še par jih je k ti jih naredijo po naročilu za primerno plačilo.

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je tak jasno sam ka kdo to prodaja :cry:

poglej na avto.........net

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Mene zanima na kakšen način imate predelane zadnje zavore, iz bobna na disk?

Najbolj ne zanima kako fiksirate disk na boben. mogoče kakšna slikca! :)

a mogoče kdo ve kje bi lahko ugodno dobil rezervar?

ekola okvir narejen, vilce skoraj narejene zdaj pa feltne čakam, potem pa naprej! :D

lp

post-10060-1173443224_thumb.jpg

post-10060-1173443378_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trajk je narjen do take točke, da ga samo še dam narazen, poštriham sestavim in peljem na homologacijo. No vmes je treba še kake detajle dodelat pa bo to to. Slikce bodo pršle k se mi jih bo dal narest :D .

Zate march pa tole. Tank dobiš pr Smodišu. Drgač pa si si izbral meni najbolj všečen okvir :D Tazga mam tut jst. Pa lepe vilce. Bomo vidl kakšn bo končni izdelek. Bom pa probu najdet al pa nardit tut kakšno slikco kako zamenjati boben in disk. Vendar tega ne počni pred A-testom ker tam radi komplicirajo. Razen če pri Smodišu kupiš nove diske, ki imajo hudo ceno in dobiš zraven še papir za homologacijo.

Sam nekej me še zanima. Kdo ti je delou okvir? Kokr sm vidu včer pr enmu v garaži ima točno te dele, ki tebi še manjkajo na vilicah. Pa pred kratkim je varil en okvir za nekoga. Možno si pa to ti :D .

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da se da pri smodišu kupit tank, samo raziskujem če ima kdo cenejšo varijanto!

Za vilce imam vse dele samo skupaj jih moram zmetat!

Drugač je pa vse moja izdelava vse od vilic do okvirja, seveda po načrtu!

Glede disk zavor, mi je pa smodiš reku da z bobni padeš na atestu in da moraš na diske preštelat (vrjetno mišleno na original diske)!

LP

post-10060-1173633419_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Smodiš reku zaradi tega da bi zaslužu. Razen če se je pred kratkim kaj spremenila....v kar pa dvomim. Nevem zlo podobno delaš trajk kot velik mojih prjatlov. Zic je spet narjen tko k pr njih. Mogoče kej poznaš tejča al pa stanča in to klapo iz zasavja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi na to sem pomislu!

no saj bomo vidl če bo šlo z diski skozi, druge možnosti glih nimam k sem stran vrgu mehanizem na pakne (rjavina pa tko)! :hmm:

saj so vsi bolj ali man narejeni po istem koptu.

Niti ne poznam, poznam pa strnad primoža??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene lih iz druge "fure" letos. To se lih tok zapelem po lokalnih cestah da vidm če se še vse skupi drži in če vse dela. No pol sm pa še mal slikc naredu. Torej v takemle stanju je zdej. Elektrika je končana vendar še ni montiranih luči. To pride naknadno po barvanju. Za sopotnika pridejo še plošče, kamor bo postavil noge in še razne druge stvari. Pa zic tut še ni oblečen. Vglavnem v grobem bo tkole zgledu. Barva bo metalik črna z rumenimi vzorci. En tip vzorca je celo na tanku še. Mogoče bo tak tut končni izgled. Bomo vidl. Zdej pa še par slikic.

Pogled od spredaj. Razmišljam da bi fedre v vilicah pobarval v črno.

[attachmentid=93738]

Avspuhi in zic se mi hudo dopadejo :D

[attachmentid=93739]

Zici še niso oblečeni. To pride takoj, ko bodo na faksu mimo kolokviji.

[attachmentid=93740]

In še pogled s strani.

[attachmentid=93741]

post-3515-1174053978_thumb.jpg

post-3515-1174054039_thumb.jpg

post-3515-1174054087_thumb.jpg

post-3515-1174054178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je to kej močna zadevca? kW? ccm? navor? poraba? itd.

Drugač pa ni slabo, lepa bo, ko jo še barva doleti črno-rumen "močerad" :grim

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200 ccm, 25kW (zdej mam drug frgazr in avspuhe tko da bi blo treba to kje zmert sam bistvene razlike ni) za navor in porabo(zgolj dolivam benzin iz kantice, ker je vse skupaj še v fazi testiranja) pa nevem. Najbolš da pogledat podatke od VW hrošča saj so mašine iz tam.

Majo podatke zihr kkšni drugi trajkerji. Big yellow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima na kakšen način imate predelane zadnje zavore, iz bobna na disk?

Najbolj ne zanima kako fiksirate disk na boben. mogoče kakšna slikca! :)

a mogoče kdo ve kje bi lahko ugodno dobil rezervar?

ekola okvir narejen, vilce skoraj narejene zdaj pa feltne čakam, potem pa naprej! :D

lp

Evo mam eno ponudbo zate. Če hočš tak tank, kot ga imam jst. Kako zgleda vidiš par objav prej. Po mojem mnenju najlepš paše na tvoj geštel. Cena tanka je 170€ narejenega iz poliestra. Če te še zanima sporoči.

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tricikli so druga dimenzija,tako kot HD,zato nihče ne rasplavlja o konjih,navoru,kubikaži itd......

Veš da to ni dirkalnik,ampak stvar za uživanje in zato.....ah saj nima smisla,seže preveč ponavljam!

lp

Stil izdelave vajinih triciklov me izredno spominja na tricikle iz Kozine-Škapinovih triciklov je polno po Primorski.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa lep kolikor vidim do sedaj,samo ali je tudi tako dober za vožnjo?

nekaj v tem stilu

post-669-1174393191_thumb.jpg

post-669-1174393235_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vožnjo kokr sm ga do zdej sproubou je super. Ovinke drži hudo dobr. Če pa že spusti ni nevarnosti in se lepo z gasom vn pobereš. Tko da loh kr hitr vozš ovinke. Men ugaja vglavnem. Kar je edino pomembno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank bom verjeten kr pri smodišu kupu!

A mogoče kdo ve za feltno od chopparja al pa kaj podobnega, ki bi pasal na trajka?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pašejo. Itak morš za vsako posebej distančnike delat in vse. Če pa gledaš iz vizualnega vidika, pol je pa od posameznika odvisno kaj mu je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic: ampak ednin trike ki mi je ful všeč, seveda by Russell Mitchell za katerega se nebi bunil če mi naredi kak motor, njegov stil mi je najljubši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr lepo narjen. So mi všeč te z V mašino. Sam nevem kk je kej z močjo. Mrde se enkrat spravm delat kej v stilu V6 ali V8. Če bo še veselje in to. Bi blo treba cel geštel na novo narest in vprašanje če bi šou čez a-test.

Sam tale na slikci ma zadn konc čudn narjen. Velike in ozke gume. Pa zlo ozk je. Trike more bit širok :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak, da moram distančnike delat!

jaz ne bi rad od kakšne cbr-ke kolesa gor dal.

....... a ve mogoče kdo za kakšno?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale na slikci ma zadn konc čudn narjen. Velike in ozke gume. Pa zlo ozk je. Trike more bit širok :evilgrin:

ozek???? no ja, za mene bi to še edino bilo, saj nočem širine ameriškega avta. je pa res da nima radia, pa za sopotnico masažni fotelj, pa hladilnik in podobno ker marsikateri trike ima :devil:

še dobro da so okusi različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!