Skoči na vsebino

Mafijska oaza


sayo

Priporočene objave

...ja, ampak ti so vsaj nekaj časa "odsedeli", ...koliko je takih, ki tega sploh ne bodo "dočakali"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je že ta glavn na sodiščih? In kdo mu/ji komandira? In kdo ima putr na glavi, da se jih raje izpusti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo minilo teden dni, ko bo "novinar" Demokracije G. Blažič podrobno opisal povezave narkokartela z Jankovičem. Vpletel bo seveda tudi en joint, ki ga je tam leta 1968 pokadil Stanovnik, ko je služboval čez lužo, pa kako je Kučan v študentskih letih gojih marihuano v zelenem lončku sobe XXX tretjega štuka bloka št. xx.

Seveda bodo branilci obtoženih tako in drugače preko tete Lojzke in strica Ivana iz krajevne skupnosti Šentvid na Ljubljano povezani tudi z Kociprovo.

Še Mencingarja mora nekam "podrenjat" Borčija pa pred volitvami pusti na miru.

Aja...mafijska država smo pa res. Zmerej bolj.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, ampak ti so vsaj nekaj časa "odsedeli", ...koliko je takih, ki tega sploh ne bodo "dočakali"...

za takšne odškodnine kot jih bodo sedaj iztožili bi marsikdo šel sedet še 3x dalj. Saj je že tožilka povedala, da bodo verjetno oproščeni, potem pa verjetno veš kakšna tožba proti državi sledi za 3 leta neupravičenega zapora?!?!?

Če imajo tako dobre odvetnike, da so jih ven zvlekli, a veš koliko duševnih bolečin bodo ti odvetniki dosegli????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našo državo pa res vodi mafija, to se je danes videlo kako so spustili narkobarone na prostost :headbang:

Pa to ne moreš verjamet

prav imaš .....

...res so totalni debili !!!!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,da ste se tega zavedli,jaz vem to že en čas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas veljajo človekove pravice za MAFIJO

In kar je kriva mafija potem kasiramo mi ta pošteni :glare: ....sem poleti dobil iz sodnije slikco, 9pik in 1000€ pa sploh nisem bil jaz,si morš mislit,banda mafijska :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fantje...

POJMA NIMATE!

Če bi vladala TAPRAVA mafija... bi bilo vse urejeno.. kot iz škatlice....

...vsi bi hodili spraševat taglavnega "Jozota Mafijozota" če se lahko naredi to ali ono... ne pa da vsak po svoje na povprek vleče...

... in tizga ko "nekaj po svoje vleče"... je skrivnostno "uzela magla"... ne pa da se dogaja tko kot pri nas.

Primer: Las Vegas.... kompletno mesto obvladuje mafija... pa nbenmu ni nič hudega... če se lepo obnašaš sevede....tko kot Jozo hoče... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fantje...

POJMA NIMATE!

Če bi vladala TAPRAVA mafija... bi bilo vse urejeno.. kot iz škatlice....

...vsi bi hodili spraševat taglavnega "Jozota Mafijozota" če se lahko naredi to ali ono... ne pa da vsak po svoje na povprek vleče...

... in tizga ko "nekaj po svoje vleče"... je skrivnostno "uzela magla"... ne pa da se dogaja tko kot pri nas.

Primer: Las Vegas.... kompletno mesto obvladuje mafija... pa nbenmu ni nič hudega... če se lepo obnašaš sevede....tko kot Jozo hoče... :lol1:

Tok dobr koker smo se imel pod Jozotom Mafijozotom se ne bomo imeli nikoli več.(Včas smo mel enga botra dons jih preštet ne morš).Mi nimamo boj med strankami ampak boj med mafijami.Enkrat sem že na forumu napisal "Vse države imajo mafijo samo Slovenijo ima mafija" :grim Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,da ste se tega zavedli,jaz vem to že en čas :grim

.. tudi moja malenkost se tega zaveda od ranjke SFRJ dalje, kjer se je v osemdesetih

banda kwazi-komunistov začela organizirati z namenom izropanja Butal.

Pa mi ni nihče verjel - brat se je skoraj stepel z mano.

Danes pa kriminal nenadzorovano teče levo-desno ... včasih v SFRJ so ga rdeči vsaj nadzorovali in prehude kršitelje od/pojebali.

Seveda je večina današnjih kritikov že davno pozabila na moje zgodnje opozarjanje.

Tok dobr koker smo se imel pod Jozotom Mafijozotom se ne bomo imeli nikoli več.(Včas smo mel enga botra dons jih preštet ne morš).Mi nimamo boj med strankami ampak boj med mafijami.Enkrat sem že na forumu napisal "Vse države imajo mafijo samo Slovenijo ima mafija" :grim

V glavnem drži - popravek malenkosti:

mafija (neporavilno)

mafije (pravilno)

Upoštevati je treba, da tule svobodno delujejo vse sorte mafij: črnogorska, šiptarska, italjanska, domača rdeča, domača črna, sodniška, odvetniška ... itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj pa je mati kriva????...mi smo krivi SLOVENČKI!!!

Je kriva je! Pa fotr tud! K sta se take barabe delat spravla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo jim je tole zrihtal pravosodni minister Pličanič al kar predsednik Turk ?! :ninja::kva2: ker sta zadnje čas v dobri navezi in delovni vnemi !

bodo vasleti in šurloti napisali kdo tokrat mora biti krivec ! :grim

ps

a tale tošić sploh obstaja ??? ma to so ziher neki virtualni švercerji sitne droge ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tudi moja malenkost se tega zaveda od ranjke SFRJ dalje, kjer se je v osemdesetih

banda kwazi-komunistov začela organizirati z namenom izropanja Butal.

Pa mi ni nihče verjel - brat se je skoraj stepel z mano.

Danes pa kriminal nenadzorovano teče levo-desno ... včasih v SFRJ so ga rdeči vsaj nadzorovali in prehude kršitelje od/pojebali.

Seveda je večina današnjih kritikov že davno pozabila na moje zgodnje opozarjanje.

V glavnem drži - popravek malenkosti:

mafija (neporavilno)

mafije (pravilno)

Upoštevati je treba, da tule svobodno delujejo vse sorte mafij: črnogorska, šiptarska, italjanska, domača rdeča, domača črna, sodniška, odvetniška ... itd

Aveš ko sem napisal mafija ne vedo kjera,če bi napisal mafije bi vsaka zase mislila ,da mislim ravno njo :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aveš ko sem napisal mafija ne vedo kjera,če bi napisal mafije bi vsaka zase mislila ,da mislim ravno njo :kva2:

Ok .. no, saj jaz tudi kdaj kako nedojemljivo za nas "kljukce" napišem.

Ne bit tako občutljiv. :friend1::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 24ur je rekla novinarka da bomo morali zdaj tem NARKOMAFIJCEM davkoplačevalci plačati še BAJNO ODŠKODNINO, ki šteje v miljonih €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 24ur je rekla novinarka da bomo morali zdaj tem NARKOMAFIJCEM davkoplačevalci plačati še BAJNO ODŠKODNINO, ki šteje v miljonih €

Ja .. če bodo tožili državo. V kar iskreno dvomim.

Je pa popolnoma jasno kakšni debili so sodniki ...

Obstaja sicer še teorija zarote, ki trdi, da sta to mumija in njen pankrt namerno organizirala

po navodilih Puklastega zato, da bi spustili malo megle in bi lažje naprej sprejemali

roparsko zakonodajo. Ta teorija ima sicer več lukenj, ampak v Butalah je vse mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija je prva država, ki je legalizirala trgovino s koko. Drugi se lahko samo s travo malo hvalijo.... :smoke:

V sosednji temi sem opazil odlomek, ki sovpada z "v tujini zbrani dokazi niso veljavni", tiče pa se enih drugih obtožencev :

"......kako jim je uspelo založiti depeše v aferi Patria, in kako so s tem dosegli osemnajstmesečno zamudo in izbris vseh dokazov iz komunikacij med osumljenci v Sloveniji. Zaradi tega sodni postopki temeljijo zgolj na dokazih, ki so jih zbrali avstrijski kriminalisti."

To se pravi, da je presedan (al kako temu rečejo) v sodni praksi že nastal in da bodo lahko tudi avstrijski dokazi v tadrugem primeru brezpredmetni ter izločeni. Pa še kolegom so naredili uslugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi, da je presedan (al kako temu rečejo) v sodni praksi že nastal in da bodo lahko tudi avstrijski dokazi v tadrugem primeru brezpredmetni ter izločeni. Pa še kolegom so naredili uslugo.

... to je point of all points ... kar je izvedla mumija s svojim pankrtom

na sodišču.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 24ur je rekla novinarka da bomo morali zdaj tem NARKOMAFIJCEM davkoplačevalci plačati še BAJNO ODŠKODNINO, ki šteje v miljonih €

Edino pravilno. Če nekdo sedi po krivici naj mu država isplača odškodnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno. Če nekdo sedi po krivici naj mu država isplača odškodnino.

Drži!

Ni mi pa jasno kako bi s tistimi, ki so po krivici izpuščeni?

Jaz bi potem zaprl sodnika za skupno dobo vsh izpuščenih kriminalcev.

Ampak jaz nimam besede pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno. Če nekdo sedi po krivici naj mu država isplača odškodnino.

Kaj ti misliš da so teli nedolžni? Nimajo služb ne kakšne delovne dobe, imajo nepremičnine in vozijo take avte ki jih mnogi samo sanjajo. Dokazi so jasni, ker so jih dobili z roko v malhi samo v naši mafijski državi ne veljajo, ker mi smo bolj papeški od papeža, mi zapiramo kurje tatove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!