Skoči na vsebino

skuterji...ni mi jasno...


typeR

Priporočene objave

Skoda zgublad besede glede stevcov  :wink:  poznam nekoga ki pravi da mu gre runner 180 cez 200 km/h  :D  :D  :D  I don't thik soo  :)

ja logično da ti think soo, nekje na nete sn prebral da je baje dirkalni zip 70cc (puna sfriziran) prehitel v dirki runerja 180cc! no mogoče to ni res?!nevem no, samo jaz vsaj to bi vrjel! kaj pa vi????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja logično da ti think soo, nekje na nete sn prebral da je baje dirkalni zip 70cc (puna sfriziran) prehitel v dirki runerja 180cc! no mogoče to ni res?!nevem no, samo jaz vsaj to bi vrjel! kaj pa vi????

Dirkalni Runner 180 (ki je pokalna izvedba - kar pomeni da je friziran toliko, kolikor se zdi primerno organizatorju prvenstva) je v končno hitrost hitrejši od dirkalnega 70 skuterja, eno in druge je pa daleč od 200 km/h.

Je pa tudi res, da se z Zip-om dosegajo boljši časi kroga na dirkališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa sam tole povedal!!

Vsi govorite kolk Runnerjem lažejo števci!

To je mogoče za tastare ampak pr ta novmu je pa čist druga pesem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa sam tole povedal!!

Vsi govorite kolk Runnerjem lažejo števci!

To je mogoče za tastare ampak pr ta novmu je pa čist druga pesem!

Mrbit, sam čist točn pa ziher niso :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čist točen ni noben števc.

To je pa sigirno res de ne švinglajo za 30 km kokr jih velik govori.

Men švingla do maks. 5 km do 50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja novi ranerji nena tak lažejo

mojemu sošolcu kaže števec 110, ko pa je avto zadi pa mu meri in avto števec kaže 85, tak da

pa nima nič sfrizirano, no razn števca :)

al misliš da to ni mogoče in da me on j*** da ma originalnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa sam tole povedal!!

Vsi govorite kolk Runnerjem lažejo števci!

To je mogoče za tastare ampak pr ta novmu je pa čist druga pesem!

Ja mozno, poznam enga k ma tanovga rannrja pa mu ne laze velik stevc. Je pa se ena razlika a laze stevc, a jezk :? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole v koncni fazi ni niti toliko važno koliko števci lažejo, bolj važno je koliko skuter gre. Da se pa pogrunta kdo ima hitrejšega, je pa to treba probati pod realnimi pogoji in na pošten način. Med težkaši imamo tudi take, ki se v skupini peljejo nekje zadaj, potem pa usekajo po gasu ko se pokaže ravnina in preden ostali pogruntajo da se misli iti dirko, je že daleč, potem se pa hvali kako mu gre motor.

Pošteno se proba tako, (ce gre za končno hitrost) da se dva, ki mislita iti probat, na eni ravni prazni cesti postavita vštric in počasi posešujeta (tudi vštric) dokler nista v bližini končne hitrosti, potem pa gas do konca, takrat se pa počasi pokaže, kdo je hitrejši. V tem primeru tudi odpadejo debate komu, koliko laže števec, kdo je meril z vetrom v hrbet ali pa malo navzdol, komu gre pa ziher toliko ker je za njim vozil foter z avtom itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in, če se bo to kdaj dogajalo.

Ne gre se mi za vsak kilometer, kot je nekdo napisal, samo jezi me, da ne verjamete da gre po ravnini vsaj 110km/h. Ne dvakrat. Vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in, če se bo to kdaj dogajalo.

Ne gre se mi za vsak kilometer, kot je nekdo napisal, samo jezi me, da ne verjamete da gre po ravnini vsaj 110km/h. Ne dvakrat. Vedno.

torej 110! ti vrjamem ja, samo to po tvojem števce al od fotra avtu števce ko se za tabo pela???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva matrate človeka? Nej trdi svoje, še posebej če lahko to dokaže!!

hehe ke tebi se zdi normalno da gre 110km/h z 70cc in giannelli in optimalno nastavlen??? al še ma kej druga nastavljeno

no če pa lahko to dokaže je pa kul

sošolec tudi pravi da mu gre runner 110km/h po števcu (nič sfriziran skuter, števec da), avto od zadi pa kaže čist drgače in to je 85km/h

joj toti runerji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!