Skoči na vsebino

Cufa

Priporočene objave

:bum: :bum: :bum:

Motoristko leta? Za zdej vem sam za tri, ki furajo motorje, ostale ste vse na rižu ali bavarskih jajcih.

>Ja, tu sem mislil tebe, nisi se zmotila.<

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristko leta? Za zdej vem sam za tri, ki furajo motorje, ostale ste vse na rižu ali bavarskih jajcih.

>Ja, tu sem mislil tebe, nisi se zmotila.<

Pod kaj s pa mene kategoriziral :ninja:(pa mirkej kaj boš reku, da se maksiskuterju nau kj nardil....ponesreč seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristko leta? Za zdej vem sam za tri, ki furajo motorje, ostale ste vse na rižu ali bavarskih jajcih.

>Ja, tu sem mislil tebe, nisi se zmotila.<

Bolje jajca kot scooter :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me bo pustla pridem, če bo pa hotla, da sm z njo ... pol pa ne pridem ... ajnfok :P

z njo pa ne pridem ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je je ne boš cel večer stiskal pa glancal, se boš pa ja kej prkazu

če bo hotla, bom :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi znalo bit zanimivo.

Not really. Folk itak nima jajc karkoli v živo ven bleknit, se vsi delajo parjazne in srčkane in bogsigavedikajše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato imamo tebe.

Kaj, a se bom moral spet dret "JEBITE SE, POSRANI JAPONCI!!!"? in bavarci, of kors :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a se bom moral spet dret "JEBITE SE, POSRANI JAPONCI!!!"? in bavarci, of kors :D

kdu te bo pa slišal :slap:

ka futko samo v garaži neki šraufaš pa na štrom priključavaš .... :whistle::D:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdu te bo pa slišal :slap:

ka futko samo v garaži neki šraufaš pa na štrom priključavaš .... :whistle::D:lol1:

Kako šraufanje Futke, u p.m.?! Sm si moral APNko zrihtat, da sploh lohk kej šraufam!!!! Groza!! Aprilija, pa nimam kej šraufat!! Sramota! Pa še zunaj jo mam, pa noče trokirat, vsakič sproti vžge v prvo. Sej pravim, preveč dobr je poštimana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no a boš povedu zdej kere si mislu al ne, koga zdej futka briga, futka je itak neuničljiv moped s morem priznat udobnim zadnjim zicem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no a boš povedu zdej kere si mislu al ne, koga zdej futka briga, futka je itak neuničljiv moped s morem priznat udobnim zadnjim zicem

Maš riža? Maš bavarca? Ne? torej...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam angleška jajca, torej that's count, mam ozk črn leder, edino ena kategorija od živga norca močno šepa :D :D :D

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam angleška jajca, torej that's count, mam ozk črn leder, edino ena kategorija od živga norca močno šepa :D :D :D

Misliš, da bi lahko s papirnatimi robčki zgoljufala? Pa ne si jih zatlačit skupaj s škatlo noter :grrr , ker bo preveč oglato vse skupaj.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako šraufanje Futke, u p.m.?! Sm si moral APNko zrihtat, da sploh lohk kej šraufam!!!! Groza!! Aprilija, pa nimam kej šraufat!! Sramota! Pa še zunaj jo mam, pa noče trokirat, vsakič sproti vžge v prvo. Sej pravim, preveč dobr je poštimana.

A kr zakovičli so jo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam angleška jajca, torej that's count, mam ozk črn leder, edino ena kategorija od živga norca močno šepa :D :D :D

Heh, za tisto kategorijo ti jst lah posodm k sm itak diskvalificirana. :boobies: Jaki bemvejaši k so tok pametni povsod bi se lahko kej za svoje člane potegnil, ampak dobr dobr, sej bojo fasal fouš olje na servisu pa bo. :closedeyes: Za usako RIT (tudi depilirano) šiba raste. :closedeyes:

Je pa res, da ma Jaka dolge, svilnate, lesketajoče, bujne in goste lase in, da boš najbrž zarad tega popušila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwejaši smo taki jebeni egiči, da nas na konc samo za svojo (depilirano) rit skrbi :naughty:

Pričakujem pa na MNZ en VIP del tko k ga je mel 50cent...

Ne bi se rad družu z... no ja... ostalimi... :huh:

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da ma Jaka dolge, svilnate, lesketajoče, bujne in goste lase in, da (MU?) boš najbrž zarad tega popušila.

A da mi bo? Ti to resno? Uuuuu, fajn je že vnaprej vedet take reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwejaši smo taki jebeni egiči, da nas na konc samo za svojo (depilirano) rit skrbi :naughty:

Pričakujem pa na MNZ en VIP del tko k ga je mel 50cent...

Ne bi se rad družu z... no ja... ostalimi... :huh:

:P

Odlična ideja!!! Prometna dovoljenja bo gospodična v črnem lateksu in z bičem pregledovala na vhodu v VIP ložo. Da ne bo izgovorov, da niste vedl. :evilgrin: :evilgrin:

A da mi bo? Ti to resno? Uuuuu, fajn je že vnaprej vedet take reči.

Ja, umij se in očedi, da ne boš sramote delal. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!