Skoči na vsebino

Priporočene objave

ej moj pa lamp nima a ga dam (spet) v kombi?? :D :D :D

Ti kr prpel, bo vsaj Snecer vidu kaj je to makina, ti pa boš izvedu, kaj vse je na svetu crknil na teh mopedih... :kva1:

U 51 a si tole mislila ... :P

post-25300-0-10192100-1353314159_thumb.jpg

To pa je zverina...

V Max namreč...

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa - izbor lahko še vedno opravimo na licu mesta, če dekleta zberejo pogum.

Ej, teta Cufkova:

Ko maš dobre ideje, maš pa dobre ideje, ni kaj rečt. Sem za! Basolutno! Zagotovljena udeležba tudi na podelitvi nagrad... pametno, Polde, pametno.

p.s. Kdaj bo pa za naj motorista? Mam enih par idej za nagrade :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp piki .. to bi že mogu vedt .. velik ropotanja, dima in okvar :lol: .. iz tega pol ni nič :kva2: ... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp piki .. to bi že mogu vedt .. velik ropotanja, dima in okvar :lol: .. iz tega pol ni nič :kva2: ... :whistle:

kaj pa če se da vsem prijavljenim kandidatkam zastonj alkoholne pijače? pol pa ne bi bil sam dim in ropotanje :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če se da vsem prijavljenim kandidatkam zastonj alkoholne pijače? pol pa ne bi bil sam dim in ropotanje :D

jooooj ... raj ne .... ne želim si več gledat gručo pijanih bab, ki med striptizom na mizi, bruhajo in spuščajo še druge tekočine iz telesa ... sm že doživu to .... verjemte mi .. ne želite si tega :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj ... raj ne .... ne želim si več gledat gručo pijanih bab, ki med striptizom na mizi, bruhajo in spuščajo še druge tekočine iz telesa ... sm že doživu to .... verjemte mi .. ne želite si tega :krneki:

sebičnež..drugim pa tega ne privoščiš a???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj ... raj ne .... ne želim si več gledat gručo pijanih bab, ki med striptizom na mizi, bruhajo in spuščajo še druge tekočine iz telesa ... sm že doživu to .... verjemte mi .. ne želite si tega :krneki:

Pa sej jz tud,sam treba dat še drugim možnost ,da to vidijo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok .. vam prvoščm .. sam oblečte enodelne dežkote, katere pol več naute rabl ...

inđoj jorself :P

un vikend odpotujem daleč proč :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok .. vam prvoščm .. sam oblečte enodelne dežkote, katere pol več naute rabl ...

inđoj jorself :P

un vikend odpotujem daleč proč :kva2:

A dej,dej kam boš pa šu z :ninja: po snegu sej nimaš bm.... :whistle:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a bo podeljen kot prva nagrada za zmagovalko ????? :hooray:

.... al kot tolažilna nagrada .... :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam da je čas blondink mimo in da jim bo jasn da se bodo pršle kazat sam nepotešenim descem, ki pa itak ne bojo druzga k slinil se po babncah....ala motoristkah :xx: mau mi gre na bruh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam da je čas blondink mimo in da jim bo jasn da se bodo pršle kazat sam nepotešenim descem, ki pa itak ne bojo druzga k slinil se po babncah....ala motoristkah :xx: mau mi gre na bruh....

kira blonda se je pa teb tko hudo zamrla, da je treba vse v isti koš metat? :angry: :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kira blonda se je pa teb tko hudo zamrla, da je treba vse v isti koš metat? :angry: :dry:

Domina dokler bomo blond bomo tko al drugac v isti kosarici.... :grrr

Se pa strinjam s pajkico.....

........sam zato k sm zdj u letih in mi blond barva ni vec u pomoc.... :unsure: .......prej u skodo :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak da sm se najdla. Nimam motorja, nism bajkerka in komi čakam, da se pridm ponujat na MNZ. :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!