Skoči na vsebino

Honda CB 1100


brojedan

Priporočene objave

JOOOOOOOJJJJJ, da ti sam BOG pozlati besede!!! :grim Čeprav mislim, da bo realnost žal drugačna... :blush:

Verjemi mi, da bo tako.

To je bodočnost katero zagotavlja padec kupne moči na celem planetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prodaja pa samo dol ...

Z nekaterimi izjemami tudi navzgor......da bodo cene nižje so pobožne želje. če ne drugače bo mačeha EU poskrbela, da temu ne bo tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se mene tiče ga je naredila že dolg nazaj..ime ji je cb1300..tale cb1100 je čist fletna na pogled..sam nekej ji manjka ko se gor usedem..zgleda da tistih 200 ccm..

cb1100 in cb1300 je težko primerjati ( kot da bi primerjal novega/reinkarnacijo starega r100s in i r1200r z vodnim hlajenjem - nej majo še bmraši nekej od te teme k sm vidu de tko kot drugod tud tukej nosjo glavno pamet )...

http://www.motorrado.../335859?seite=3

http://www.motorrado...a-cb-1300/76186

Watch your language, young lady!

kva težiš? sej je napisala za pussy-je ...ne za pusice...

Luštn moped, s povsem nerazumljivo ceno. 11500€???

Le zakaj? Kaj na tem motorju je tako dobrega? Dizajn ni bilo potrebno plačati, so ga izumili že pred mnogo leti, zavore niso nič posebnega, vzmetenje nič posebnega, agregat - nič posebenga, ...

7999€ bi bilo na meji poštenega, pa še pri tej cifri bi razmišljal podobno. Občutek imam, da bo to še en Hondin model, ki bo zaradi nerazumljive cene, kmalu odšel v pozabo...

Vsem se zdi super, a plačal ga ne bi nihče!!!

realna cena novega bi bila nekje med 9500 in 10500 odvisno od opreme ...

7999€ ??? noup pri klasiki ni poštenja .... razen če si ti zvedel za kakšnega novega katerega proizvodno leto se ujema s prodajnim datumom ...za 7999€ ...sam za tolk mal denarja bi pa jaz prosil če ima lahko usd , 3x brembo in öhlins-a ...auspuh bom pa že sam navrtal... ( ducati gt1000 toring je malce podoben tem pobožnim željam http://www.motorrado...00-touring/3450 )

Ko ta motor pogledaš je tako kot bi npr:Citroen spet Spačka naredil ! ! Reno Katro ! ! Opel Kadeta itd.itd. Za nekatere je to(avto) z dušo zame je en navaden kup železa,ki nima, duše ! ! Zame je duša; navor,ccm,KW, zavore,vozne lastnosti itd.itd. predvsem,da odgovarja "mojim" potrebam in ne ostalim na MS.

ti maš iz tvojega bmw-jevskega napuha že v štartu preveč navora še za na bicikl... :P ( mal te morm da ne boš zaplesnil)

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli obrnemo, pa navor gor al' dol - defintivno bo to najlepši motor leta 2013.

Govorim o oblikovanju.

leta 2007 ..... takrat je prišel ven ... tako da je že star le k nam / evropo ga niso prodajali...sedaj ko jim gre pa za nohte na evropskem tržišču pa bodo naredili vse samo da kakšen euro utrgajo drugim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2007 ..... takrat je prišel ven ... tako da je že star le k nam / evropo ga niso prodajali...sedaj ko jim gre pa za nohte na evropskem tržišču pa bodo naredili vse samo da kakšen euro utrgajo drugim...

Pa je vseeno lep kot 300 vragof .... to bo pa trda v teh časih. Trganje €songof, mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2007 ..... takrat je prišel ven ... tako da je že star le k nam / evropo ga niso prodajali...sedaj ko jim gre pa za nohte na evropskem tržišču pa bodo naredili vse samo da kakšen euro utrgajo drugim...

Po zadnjih podatkih Honda povečala prodajo za 30% (pred časom vir motosvet)????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih podatkih Honda povečala prodajo za 30% (pred časom vir motosvet)????

Zaradi kitajskega in indijskega trga ... primerjaj cene tam in v EU, pa ti bo vse jasno.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi kitajskega in indijskega trga ... primerjaj cene tam in v EU, pa ti bo vse jasno.

Ne najdem prispevka ampak "mislim" da je bil podatek za Evropo, na račun drugih ker prodajo toliko manj???? na Kitajskem in Indiji tam itak ne prodajajo motorjev :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem prispevka ampak "mislim" da je bil podatek za Evropo, na račun drugih ker prodajo toliko manj???? na Kitajskem in Indiji tam itak ne prodajajo motorjev :grim

brojjedan ima kar prav...in za motor kot številko se šteje že 125ccm in navzgor...v aziji nimajo tako butastih zakonov-še nimajo- in je veliko motorje prostornine 125 , 150 , 180 , 200 , 250 ccm ...

honda težko da je povečala prodajo v EU za 30% ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 sem pač tk tip, da me razburijo ljudje, ki trapajo v 3 dni

2 globana .. ja seveda - posebej tista indijska - kajne?

3 kaj sedaj zavijaš v drugo ulico? Kdo pa je govoril o VFR 1200?

TI si rekel da: "... na Kitajskem in Indiji tam itak ne prodajajo motorjev."

In dokazal sem ti, da to ni res.

Basta!

Tule si pa lahko pogledaš kompletno svetovno statistiko prodaje enoslednih vozil.

klik

V EU je upad prodaje drastičen!

Manj v drugih delih P.O. - v Ameriki (USA & CO) pa raste.

Mene tudi razburjajo podobni!

http://www.honda-as.com/honda/index.php?option=com_k2&view=item&id=9:honda-letos-vodilna-v-prodaji&Itemid=101

http://www.honda2wheelersindia.com/ (kdo zavija v drugo ulico ....je v ponudbi ali ni?)

napaka priznam ..........100. 125,150 dobro so motocikli, za naše zdajšnje nepisane standarde, neuporabna sredstva saj se začne pri 600+ pa še to je za mnoge moped.v tem kontekstu sem napisal.....koliko vas je ,ki vozite motorje-mopede do 200ccm :kva2:

Sicer pa se 93% vseh enoslednih vozil mopedov "motorjev" proizvede do 200ccm

http://www.webbikeworld.com/motorcycle-news/statistics/motorcycle-sales-statistics.htm

pri tem gre za fiskalno leto 2011....bo treba znat brat statistiko......sicer pa rezultati za 2012 ne bodo boljši :BUA:

basta!

tema naj ostane odprta :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi razburjajo podobni!

basta!

tema naj ostane odprta :grim

Ne ne... dajmo se še malo drkat s številkami... Tomos, tomos gre zdaj v Burkino Faso prodajat štirke... na desetine jih bo spravil, da se bodo majmuni gor jajcal!

Počasi bo vsaka tema na tem forumu prešla v duel med BMW in "ostalo nesnago na cesti"... Nič čudnega da se "cufa" pizdi!

Zapiraj kaj čakaš! ...se bomo že naučili obnašanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa j' dej?! N'č več Cufanja?

Drgač je pa CBjka že luštna, sam obvezno jo je treba mal predelat. Potem je pa že boljše kakšno rabljeno raglo začet prešravfavat.

Pa ne vem zakaj so šli z mašino samo na 1100?

Eno hudo makino 1400 (da je več kot CB1300) v retro obliki prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa j' dej?! N'č več Cufanja?

Drgač je pa CBjka že luštna, sam obvezno jo je treba mal predelat. Potem je pa že boljše kakšno rabljeno raglo začet prešravfavat.

Pa ne vem zakaj so šli z mašino samo na 1100?

Eno hudo makino 1400 (da je več kot CB1300) v retro obliki prosim!

Nič več .. Cufa se je oglasila le toliko, da je dokazala, da zna 3 francoske besede "N'est pa?", Kdorkoli trdi neke nebuloze o zdaj bomo pa spet občudovalinajlepši motor leta 2013.

Kodrkoli trdi neke nebuloze o 2007 naj si pogleda listo za izbor najmotorja na Motomarsu. Šokiran bo ugotovil, da je vmes tale CBjka za katero sem seveda oddal tudi svoj glas.

Predelave gor lai dolo - najlepša je.

Za Cufo pa ne vem ... a sej jo sploh splača predelati.

:whistle:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je bla tut favorit... sam pol sem pa glas dal Californiji...

jaz sem ji pa dal svoj glas... no tudi malo iz nuje da ne bi potem kdo rekel , da favoriziram triumpha , guzzija al pa suzukija od katerih je polna garaža .. tomosa itak ni več tko da sem se dobr izvleku ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glas in stas, ki nikoli ne zastara:

Če bi se ga le to varjanto dalo kupit tudi pri nas...

Se da vse uredit :) z mal volje oziroma z mal denarja.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da vse uredit :) z mal volje oziroma z mal denarja.

z malo denarja ? no ni tako malo če bo nova 11500€ ...pa mugen kit še ene 3500€ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sem mal dnarja za predelavo glede na ceno celega motorja. (če motor že maš:) ) Ni namreč nekih velikih posegov. kit 3500eur?? totalno pretirano, najdražji zgleda izpuhi.

Sedež...cca. 200-250eur

frklajdunga- cca. 150 eur

krmilo 40eur

krajšanje blatnikov...pivo + par eur za barvo (30-30)

grab bari...cca 50 eur

izpuh...???

Cafe racer stil se zgleda spet prebuja....bom meu eno CB 750 oz. KZ 550 al pa kej podobnega v cafe-racer stilu za prodat proti poletju če bo šlo vse po sreči... pomoje bo cela zdeva pomoje cenejša od tegale Mugenijevega kita :) Upam da bo kej zanimanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glas in stas, ki nikoli ne zastara:

Če bi se ga le to varjanto dalo kupit tudi pri nas...

Maaaatrrrrr - človeq pridejo kar solze v oči ... kakoooo je leeep

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!