Skoči na vsebino

Plasti dip


DIINGGO

Priporočene objave

Pred leti smo rezervar "zaščitili" s Plastidipom, problem je nastal ko je med tankanjem po rezervarju kapnilo par kaplic bencina... takoj se raztopi. :(

Sicer pa 1a zadeva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le cena bla bol človeška. Tak pa že cena ni kaj preveč zanimiva za tako igračkanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti smo rezervar "zaščitili" s Plastidipom, problem je nastal ko je med tankanjem po rezervarju kapnilo par kaplic bencina... takoj se raztopi. :(

Sicer pa 1a zadeva ;)

A bencin ga raztaplja, pol je pa to bolj KU....C zadeva pa še tako draga, pri mopedu ti lahko pride v stik z bencinom ali kakšno podobno stvarjo mimo grede pri čiščenju recimo verige, smole od novega asfalta ali smole iz dreves te stvari moraš vse čistiti z derivati nafte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nov projekt uspel in sicer kolega je prebarval platišča na mat črno s plasti dipom  :D

Koliko pa je investiral?

 

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je investiral?

 

lp A

Za 4 platišča mat črne barve je bilo stroška 70eur, in pa malo svojega časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sm se tkole poigrou s Plasti dipom...zanimiva zadeva, ampak sem že vse dol zdrgnu razen sprednje strhce. Problem je, da tam kjer se drgneš ob to gumo, se kar hitro predrgne. Imeu sm pa od tele firme:

 

http://www.plastidip-gmbh.info/

Zanimiv projekt :D, kjer drgneš pa debeleje našpricaš, je pa treba vedeti da zadeva ni trajna. Jaz tudi držim to firmo tako da če koda zanima me lahko kontaktira.

 

http://www.bolha.com/avto-moto/tuning/tuning-ostalo/plasti-dip-tekoca-guma-v-spreju-1283133467.html?aclct=1357394275

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po skoraj 5 mesecih sem se odločil da potegnem platsi dip z avta, no in izgledalo je približno tako:

ps: se opravičujem za bolj low quality slike ker sem slikal s telefonom

post-25510-0-00398800-1361211561_thumb.jpg

post-25510-0-92537800-1361211568_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo po 5 mesecih, to je mal kratko :?. Kaj to si cel avto prešprical ali samo del? Pa kok slojev si naredu? Misliš, da bi z več sloji dlje zdržal oz. da ga šodr ne bi lih tok uničil?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo po 5 mesecih, to je mal kratko :?. Kaj to si cel avto prešprical ali samo del? Pa kok slojev si naredu? Misliš, da bi z več sloji dlje zdržal oz. da ga šodr ne bi lih tok uničil?

Samo prednji del. Zdržalo bi brez problema še enkrat toliko samo malo preveč časa sem imel pa sem olupil vse skupaj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se mi zdi zanimivo za kakšne detajle prevlečt, za celo vozilo bi se pa raje za bolj resne tipe prevlek odločil (car wrap).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se mi zdi zanimivo za kakšne detajle prevlečt, za celo vozilo bi se pa raje za bolj resne tipe prevlek odločil (car wrap).

Celo vozilo se barva s pištolo za ličanje. Wrapping cene se začnejo cca 800eur +, da bi pa avto pobarval s plasti dipom bi lahko pa naredil že od cca 300eur+ odvisno od vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da malo osvežim temo, in sicer od sedaj naprej imam možnost dobiti nitro (blaze) modro in oranžno, srebrno in zlato barvo  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ostalo mi je kr nekaj zapakiranih  org. Plasti Dip :)

Na tržišču je dosti ponaredkov, ki se ne morejo kosat z originalnim.
Prva lastnost je ta da org. produkt se lažje odstrani iz površine.
Hitreje se posuši na površini itd..

dsc00186.jpg

186.jpg

188.jpg

84.jpg

19.jpg

77.jpg

26.jpg

32.jpg

za več inf. pošlji privat sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna ličarja v Ljubljani, ki ima PlastiDip in bi mi uredil eno letvico na avtu? Raje plačam za eno letvico kot da porabim pol pločevinke, ki mi potem brez veze leži v garaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je približno tako kot da bi rekel da ima jupol original barve vse ostalo pa so ponaredki hehe, jaz pravim da če je pri barvah več proizvajalcev jih je lahko tudi pri plasti dipu  :D, glede samega odstranjevanja je pa odvisno koliko sam našpricaš  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank 11,5 litra - spodaj 3cm roba .... 1a piksna ..  sprememba barve na tehničnem šla skozi ... tank pod plasti dip-om ostal v originalni barvi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@DIINGGO: morda veš, ali se lahko plasti dip nanaša tudi na hrapavo površino ali mora biti metalic/steklo pšovršina ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!