Skoči na vsebino

Danes je najplodnejsi dan v letu


gregorjanc

Priporočene objave

(Povzeto po Žurnalu)

Raziskovalci so do današnjega datuma prišli s pomočjo podatka, da se 16. septembra v Veliki Britaniji rodi največ otrok. Ker povprečna nosečnost traja 40 tednov, je današnji datum, 11. december, po njihovem mnenju najplodnejši dan v letu.

Angleška nacionalna raziskava je pokazala, da je tudi sicer december mesec, ko je spočetih največ otrok, raziskovalci pa pri tem ne zanemarjajo dejstva, da je za to kriva tudi sperma. Ta naj bi bila v zimskih mesecih kvalitetnejša kot poleti. Prav tako naj bi se pari decembra zaradi večje sproščenosti, zabav in kakšnega kozarčka popitega alkohola pogosteje predajali spolnim užitkom. Se jim boste danes predali tudi vi?

Komaj čakam danes na malo predigre :004,potem :pos: in enkrat kasneje :zzz:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja to mi je tut tvoja rekla, da ima pozimi boljši okus... ne samo kvaliteto....

... a pol čez 9 mescev prčakujem, da me povabiš na fešto ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :blush: ni blo nč :l_01: samo :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: ...

...ja softić mislim da bo treba mal spet k tvoji pogledat...

...sam fešta bo lahko pa vseen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma alora lohka prideva tam nekje med Kozino in Ilirsko Bistrico, ker baje ta primankuje frišnih banan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...težko ker mam vse zadrge pokvarjene, ko jih potegnem ne speljejo čez hrib pa kr razpadejo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Povzeto po Žurnalu)

Raziskovalci so do današnjega datuma prišli s pomočjo podatka, da se 16. septembra v Veliki Britaniji rodi največ otrok. Ker povprečna nosečnost traja 40 tednov, je današnji datum, 11. december, po njihovem mnenju najplodnejši dan v letu.

Angleška nacionalna raziskava je pokazala, da je tudi sicer december mesec, ko je spočetih največ otrok, raziskovalci pa pri tem ne zanemarjajo dejstva, da je za to kriva tudi sperma. Ta naj bi bila v zimskih mesecih kvalitetnejša kot poleti. Prav tako naj bi se pari decembra zaradi večje sproščenosti, zabav in kakšnega kozarčka popitega alkohola pogosteje predajali spolnim užitkom. Se jim boste danes predali tudi vi?

Komaj čakam danes na malo predigre :004,potem :pos: in enkrat kasneje :zzz:.

ooo pol sem bla očitno spočeta na današni (no včerajšni) dan, pred xxx leti. Ja fajn.

Mi smo se jim včer predal sam plodno pa ne bo, he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa ku... met tazga Kmeta, to je sam zguba v štal če ni novih žrebičkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se je moj sodelavec :drunk: oženil :inlove: . Ma sej smo bili kr mal žalostni :( , ko nas ni bilo zraven :grrr , ampak ejga važn da si ni dec vikenda pokvaru :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Povzeto po Žurnalu)

Raziskovalci so do današnjega datuma prišli s pomočjo podatka, da se 16. septembra v Veliki Britaniji rodi največ otrok. Ker povprečna nosečnost traja 40 tednov, je današnji datum, 11. december, po njihovem mnenju najplodnejši dan v letu.

Angleška nacionalna raziskava je pokazala, da je tudi sicer december mesec, ko je spočetih največ otrok, raziskovalci pa pri tem ne zanemarjajo dejstva, da je za to kriva tudi sperma. Ta naj bi bila v zimskih mesecih kvalitetnejša kot poleti. Prav tako naj bi se pari decembra zaradi večje sproščenosti, zabav in kakšnega kozarčka popitega alkohola pogosteje predajali spolnim užitkom. Se jim boste danes predali tudi vi?

Komaj čakam danes na malo predigre :004,potem :pos: in enkrat kasneje :zzz:.

Za vsak slučaj sem kr cel dan doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej Anja, ma se je kaj prjelu al ne?

Jst na sigurnu imam že zaplojenega kot sem-sva želela,tko da sam še uživamo pr nas..... :OK: Ti Markec ai kej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!