Skoči na vsebino

Nakup avta v avtohišah?


anja37

Priporočene objave

A pozna kdo to avtohišo Ai AVTO d.o.o.,Bravničarjeva ulica 11,Ljubljana

Anja kakšen avto kupuješ ? sicer pa bi ti svetoval kupi avto v taki avto hiši,ki ima pooblaščen servis in svojo meh. delavnico obvezno,da ti dajo vsaj enomesečno garancijo in na porabo olja vsaj eno leto ! !

Ps: pa še tole predno"sama" kupiš pelji avto h konkurenci ali dobremu mehaniku na pregled,predvsem naj pregleda, da ni bil karamboliran !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ne, znajo biti pa vse avtohiše dvorezni meč....

Če kupuješ novo ni panike, če pa je vozilo rabljeno, pa mora biti nujna garancija in preveri vse o vozilu.

Morda ti ta povezava pride prav:

http://www.carfax.si/?cid=13472831949479b8e65628ac4202323a&et_cid=6&et_lid=135

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kaj če ti avto ,ko zapade par cm snega pa se zgovarjaš,da ne morš nikamor.Razmisli o helikopterju :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej... brezveze da sprašuješ.... 99% avtomobilov je uvoženih iz ITA, D...in tudi iz drugih EU držav.... vsi imajo magičnih 130-150000 km... vsi knjižice, poštempljane (na isti dan in podpisane z istim kulijem)....

... lahk se full nategneš, lahko pa full dobro dobiš.

Tudi ugledne avtohiše (Renault, Opel... itd) uvažajo rabljene avtomobile, ker je edino tu biznis.

Če bi kupoval avto, rabljen, bi malopočakal, počekiral, pogledal, da je SLO poreklo, da ga prodaja kaka avtohiša, ki je bil prodan na leasing, pa ga lastnik ni mogel odplačevati in ga morajo prodati......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

audi vodi eu evidenco o servisih, tak da realnih km ni teško preverit, le št. šasije rabiš, greš na pooblaščenca in ti bodo povedali kdaj ,kje in pri kolk km je bil nazadnje servisiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se sekirate za te km, moj Audič je bil star pol leta ko je bil uvožen iz nemčije in je bilo treba dati kilometrino za 15k NAPREJ da je bil cenejsi davek in uvoz sploh omogočen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

audi vodi eu evidenco o servisih, tak da realnih km ni teško preverit, le št. šasije rabiš, greš na pooblaščenca in ti bodo povedali kdaj ,kje in pri kolk km je bil nazadnje servisiran...

.. no ja.... pr Audiju je to mogoče... pri Fordu, recimo.. pa znajo "tapravi" vso zgodovino "popravit" ...al pa zbrisat....

Tko sem slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ma po mojem nuorc ni sam to pr FORDIH,je povsod isto,te ociganjo če le morejo....ko ga kupiš delaš km pa vsak tolk kej gre in jebe se njim...sem imela že to izkušnjo,zato se mal bojim.....

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa to razpiz..., da ko kupuješ določen avto spremljaš AN par mesecev pa nič pametnega, ko pa potem nekaj kupiš skoraj že iz obupa, pridejo čez par dni na oglase veliko boljši in cenejši avti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa to razpiz..., da ko kupuješ določen avto spremljaš AN par mesecev pa nič pametnega, ko pa potem nekaj kupiš skoraj že iz obupa, pridejo čez par dni na oglase veliko boljši in cenejši avti

Potrpežljivost je božja mast :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi kdor zbira zbirek faše. Tok komplicirate pri nakupu, da vas je strah že pri novem avtu. Nikoli ne moreš vsega videt, kar se približuje okvari, v večino primerih tud prodajalec tega ne ve, tak da je nakup pač loto. Pizda, najmanj 10 avtov sem kupu brez da sem jih vidu, oziroma sem vidu samo na netu...Bolj flegma si bolj flegma gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja za ta gnar dobiš že veliko novih avtov in NE kupuj 5 let star jajc z 150 K kil,???Pa nepozabi na novem (marsikateri)znamki imaš danes že po 5 let popolne garancije ali prevoženih 100K kil.Sam vozim tak avto in je res lušno,ko greš na servis in daš "samo" mal tringelta mehaniku vse ostalo je strošek servisa,ves strošek do danes (tri leta) samo nafta !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@anja, malo je pocen za Audija. Drugače pa je z deli tako, da niso glih pocen, to pa vem, ker vozim olimpijado. Mi je rekel na pooblaščenem servisu, da ne vozim Kie ampak Audija in zato je to tako. Potem sem bil tiho :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...če imaš tok denarja pejdi raje na novo...marsikaj dobiš. Za rabljeno pa je res loto...tudi Nemci in Italijani so ljudje konec koncev in lahko dobiš res dober avto tudi od njih...njihovi trgi so pač večji in če hoče kdo na hitro prodat mora pač malo spustit ceno! Tudi če je bil ruknjen in je lepo popravljen in niso vozne lastnosti fuč,sam ne vidim problema v tem....vprašanje je edino kaj počnejo naši z kilometri (kar nekaj jih mota nazaj baje) :BUA: ...če lahko to preveriš pa samo gasa in kupi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, če že kupuješ rdečega potem poglej tega: http://www.avto.net/...=6716541&show=1

Prvi lastnik, slovenski, pa še notranj S-line ima, zunanjega ne, tvoj željeni nima tega. Zdaj ne vidim zicev kakšni so v drugem, ker v tvojem so navadni + ima biksenon pa 40kkm manj in so verjetno realni.

Ta je pa še men všeč lepa rdeča kovinska barva, da ni samo črn in srebrn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak nov avto za 13 jurjev :eek: , kup starga audia in se boš vsaj vozla kot dama ;) . Taga tazadnjega pejt pogledat, pa dobrega handlerja zraven vzami :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje audi nardi 300.000 jurjov kod od šale.tako govori moj sodelouc,ma audija.

Če maš mal občutka za mašino ni 300kkm nič za takšen avto,z golfom 2 sm naredu 500kkm brez kakšnega večjega popravila,prav tako z WW Vento.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... anja... ta audi, ko ga je napopal Sayo... tudi meni deluje bolje in lepši. Ogibaj se navadne rdeče barve... če češ, da se sija, jo je treba vsako leto polirati...

.. ja... drugače pa za tak denar res dobiš nov avto...

Pa še nekaj... VW., Opel, Ford.... itd s TDI mašinami imajo problem, ko je treba menjati vztrajnik po približno 120-150kkm. Strošek popravila: preko eno kilo evrov. (razen pri VW, kjer lahko namesto dvomasnega vztrajnika daš navadnega, ki je mnogo cenejši)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte ga srat no,kaj pa dobiš za 13k€ novega....Clio,Dacia,Twingo,.....in podobno kar je daleeeeeeč,daleeeeeč od vožnje in komforta in varnosti ki ga nudi avto,ki ga je napopala Anja37 :closedeyes:

Svetujte ji avto v tem rangu ki si ga želi,sej vrjetn ve da lohk za ta denar dobi nov jajček ;)

Zakaj se ljudje odločajo rajši za starega GS-a koit pa za novega Kawasakija........ :hmm: pojma nimam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!