Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

http://www.motosvet.....php?cid=1-3107

baje da zdej to dela...

No, tako se dela gašper, zdaj jim bomo pa pokazali, ko je samo en tamle , nas pa trideset, se ne bo mogel braniti :)

Res je bilo vse ok, saj drugače sploh ne znamo mi, vse nam je šlo večinoma na roko, meglo smo za sonce zamenjali, katering je dobro deloval, lepši del sekcije se je imenitno odrezal, moramo delat na tem, da odkrijemo še kakšnega mesarja med motoristi, al pa obratno ... vsi nismo podlegli mrazu - smo šli pravi čas domov ! Drugače pa, jah trebor mi je pokazal, da sem čisto bos :( in v kratkem ne bo šlo nikamor,

najprej nove copate, potem bo spet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje fotke :)

A sam to pa sej si ja skos skločala? Ne vem no kaj bo šele, ko boš svoj motor dobila :) Piškoti so bli pa res dobri, men so bli uni s tistim oreškom na vrhu najboljši :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam to pa sej si ja skos skločala? Ne vem no kaj bo šele, ko boš svoj motor dobila :) Piškoti so bli pa res dobri, men so bli uni s tistim oreškom na vrhu najboljši :OK:

Ko bom dobila svoj motor, bom morala večkrat pogledati na osebno, da ne bom pozabila kje sem doma :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy!! Fotke lepe!! Ma sej drgačne tud neb mogle bit!! Pa eni dve sta za cenzuro,ampak nej vam bo...blo je res lepo..Skor ni za verjet,da se nas je tok nabral in,da je sonce tok toplo grelo...Skuteristom pa sporočam:'' tud vas je blo lepo videt''.. DAMI34 pa pohvale na ideji in organizaciji..Drug let pa spet!!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri možakarji so scagal zarad mraza :BUA: ma pupe pa ne :OK:

Kok mi pa to pašeeeeee!!!! Par dni zihr nebm spala.. Hvala,Basbas!!

post-34726-0-65063600-1356900117.jpg

Popravljeno . Popravil BMWRIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledice,če si v Z-mešani sekciji pa izpustiš zaključno furo .............zaradi hmm kaj čem ti govort bo treba šraufat :(

Boš pa prvo furo v letu 2013 vodil ti. Za kazen boš moral še brule in pršuto zrihtat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam to pa sej si ja skos skločala? Ne vem no kaj bo šele, ko boš svoj motor dobila :) Piškoti so bli pa res dobri, men so bli uni s tistim oreškom na vrhu najboljši :OK:

Z oreščkom na vrhu?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVAKA ČAST VSEM !!!!!!!! :eek:

.... hudooooooo dobr zgleda vse skupi ........

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut ne odpre :(

Niti ne najdem albuma pod.. zadnji foto albumi

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... res, albuma ni med zadnjimi objavljenimi :( vse slike imajo kljukico, da so objavljene, album pa trdi da jih je -2 in ga ne uspem aktivirati.

dokler ne najdem(o) hrošča pa so še tukaj https://plus.google.com/photos/112556498142711716445/albums/5827855317711759089?authkey=CMyPr_rwjrCnmAE

t*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!