Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Šmarna gora :grim , bo prehudo?

Toško čelo bi bilo bolj primerno za Gašperja. :grim Z linijo 5 do končne v Podutiku, potem pa počasi 2,8 km do gostilne na Toškem čelu: https://maps.google....g=w&mra=ls&z=16 :kva2: Itak se pa lahko kar iz službe odpravi gor, bus ima 50 m stran :yes: .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toško čelo bi bilo bolj primerno za Gašperja. :grim Z linijo 5 do končne v Podutiku, potem pa počasi 2,8 km do gostilne na Toškem čelu: https://maps.google....g=w&mra=ls&z=16 :kva2: Itak se pa lahko kar iz službe odpravi gor, bus ima 50 m stran :yes: .

LP Robert

No no ne se norca iz mene delat nooooo :D do Krnskih jezer sem brez problema prlezu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kredarca??? kaj bi vi res radi da crknem do vrha al kaj???? čak grem pogledat za kaksno primerno obutev... a kej lazjega zame ni??? hahahaha

... ne rabiš derez... kake hude frejst špičaste štikle z visokim petkam so čist dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, Z-MEŠANCI A GREMO V NEDELJO DO KREDARICE ZDEJ K STE KONDICIJO DOBILI :grim :grim ............

Vidim,da je kar volja od teh Z-MEŠANCOV,kar počasi neč bat za Kredarco bote moral še parkrat Krnska jezera nardit za domačo nalogo .......... :OK:

Mi je pa všeč,ko imate tako voljo........... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definiciji:

Normalni ljudje se hodijo v hribe hladit v vročih poletnih dneh!

Zmešanci pa hodijo v hribe se hladit ko je mrzlo v zimskih dneh?

Prav zaradi vas posebnih ljudi je žiwljenje prec mal bolj odštekano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tkole je zgledal 12 januar 1975 Gusar je na levi

:worship: :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da ste zmešanci, samo naj vas opomnim..ta prau motorist, ne gre več ko 50 metrov peš!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da ste zmešanci, samo naj vas opomnim..ta prau motorist, ne gre več ko 50 metrov peš!! :D

Pol tud z avtom ne več kot 1km. :BUA:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tkole je zgledal 12 januar 1975 Gusar je na levi

Že takrat si star zgledu :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smal foš k vidš kok mam las na glau

To o laseh je pa tok......ko sem stal pri bogu v vrsti za lase in sem končno pršu na vrsto,sem bogu reku,da si tud jaz želim laske.Pa mi je reku ,da nima nobenih več ,edino še take ki jih ima Gusar.......veš kaj sem mu reku.......takih pa ne maram :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o laseh je pa tok......ko sem stal pri bogu v vrsti za lase in sem končno pršu na vrsto,sem bogu reku,da si tud jaz želim laske.Pa mi je reku ,da nima nobenih več ,edino še take ki jih ima Gusar.......veš kaj sem mu reku.......takih pa ne maram :grim

K si ti pršu na vrsto je bogec imev sam še pleše je reku tanar talepše laske sem pa gusarju dau. :lol1::kva2: Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res delujem kot požeruh??? :hmm: :hmm:

Ne ,sej ravno zaradi tega :lol1: da mal ojačaš :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že mislil,da kontroliraš koliko pojem.......

Po konstituciji.....bl mal...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram še jest neki pripomnit... gusar res ornk fest zgledaš... :yes: ..zdj ko si 35 + pa po moje še bol, to te je žena vesela.. :rolleyes:

lepo pa je vidt vas Z- mešančke kako osvajate celo hribe... :004 . :lol:

...se bojim da boste začel hodt še na kasaške dirke... :unsure:

...enkrat konc maja grem zraven tud jest..., da vam pokvarim vzpon v gore s svojo hitrostjo

+ anči upam da greš tud ti enkrat u hribe, pa Keiko,nkyz,pa črna strela,Bayki itd itd...oz raje grem peš u planine :004

....pa ne bi bilo slabo osvojit tud slavno POHORJE na štajerskem.... :ninja: vodičke ne rabte plačevat,k jest poznam celo štajersko :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobim štampiljko grem kamorkoli :D

Pa to lahko dobiš od vsake navzoče ženske, ki ima na ustnicah šminko...no morda tud kakšen tip, sam tist verjetno ne bo iz vaše družbe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb šle raj u savno? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne, najbolš bo, da se vse skupi prijavite na tisto varjanto "100 bab na Triglav" :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne, najbolš bo, da se vse skupi prijavite na tisto varjanto "100 bab na Triglav" :lol1:

jaz bi šel tja samo tam so samo stare, prešvicane frače... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!