Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

upam :P .. sam vem, da me boste vsi maužal :glare:

:hmm: ........................ :nono: ................... tako pocen .................pa spet ne boš skoz pršu..................... :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vam jutri tekom dneva sporočim .. če se šef spomne plačo prinest pol grem 100% morm umažat še mausa.... Kmeta sm že :D pa še igorja morm..

zanjga posebna kepa... modre barve :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vam jutri tekom dneva sporočim .. če se šef spomne plačo prinest pol grem 100% morm umažat še mausa.... Kmeta sm že :D pa še igorja morm..

zanjga posebna kepa... modre barve :D

sj vem .. kepa pa kamn not :glare: ... nauš me maužu, ker me nau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem .. kepa pa kamn not :glare: ... nauš me maužu, ker me nau :P

Špilferderber :( brez kamna je blo mišlen

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vam jutri tekom dneva sporočim .. če se šef spomne plačo prinest pol grem 100% morm umažat še mausa.... Kmeta sm že :D pa še igorja morm..

zanjga posebna kepa... modre barve :D

dokler ni rumena al pa da vleče na rjavo, vse ok

pa ne boš ti mene maužu ... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ni rumena al pa da vleče na rjavo, vse ok

pa ne boš ti mene maužu ... :nono:

Eh ta poscanga snega pa res nebom v roke prijemal :D :D

Tut vedu neboš kdaj te bo kepca snega doletela :D hehehe

MAUŽANJEEEEEEEEEEEEE :kva2:

kr pripravi se :D te bomo že najdl da te umaužamo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zadnja družinska snežna idila je izgledala nekako takole:

predstavljajte si meglo, ura okrog 17h, smučišče v Cerknem se že zapira, ratraki počasi rinejo v hrib. Jaz pa v eni roki nosim enga mulca, ki je žal omagal in ni mogel več po zadnji strmini navzdol, v drugi vlečem drucga mulca in na ves glas se derem na babo:

"dej no, če ne gre drugače se pa po riti spusti navzdol"....ona pa men nazaj: "ne morem več mona, jaz sm prvič na smučeh, vse me boli, nč ne vidim, kar naj me ratrak povozi.....no in tako se je končalo naše prvo in zadnje družinsko smučanje.

aja..nas ne bo :D

p.s. na mojo srečo jo vseen ni ratrak povozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. na mojo srečo jo vseen ni ratrak povozu

... pa sej ni treba da jo povozi... sej ma tut frezo zadi..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zadnja družinska snežna idila je izgledala nekako takole:

predstavljajte si meglo, ura okrog 17h, smučišče v Cerknem se že zapira, ratraki počasi rinejo v hrib. Jaz pa v eni roki nosim enga mulca, ki je žal omagal in ni mogel več po zadnji strmini navzdol, v drugi vlečem drucga mulca in na ves glas se derem na babo:

"dej no, če ne gre drugače se pa po riti spusti navzdol"....ona pa men nazaj: "ne morem več mona, jaz sm prvič na smučeh, vse me boli, nč ne vidim, kar naj me ratrak povozi.....no in tako se je končalo naše prvo in zadnje družinsko smučanje.

aja..nas ne bo :D

p.s. na mojo srečo jo vseen ni ratrak povozu

.... ob preštevanju vseh tvojih družinskih članov, nikjer ne zasledim cucka ????? :eek:

.......... a njemu pa ne prvošte snežne idile ???????? :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ob preštevanju vseh tvojih družinskih članov, nikjer ne zasledim cucka ????? :eek:

.......... a njemu pa ne prvošte snežne idile ???????? :lol1:

zgleda, da je edini pameten družinski član :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest potrjujem udeležbo...ampak bi rabil prevoz.... avto se je zopet odločil da nebo delu tako da je danes pristal pri mehaniku.... še sreča da sem včeraj ponoč sploh prilezel iz lj v kr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest potrjujem udeležbo...ampak bi rabil prevoz.... avto se je zopet odločil da nebo delu tako da je danes pristal pri mehaniku.... še sreča da sem včeraj ponoč sploh prilezel iz lj v kr

Bomo že poštimal ne sekiri se.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ja kmet je serviser za vse.....gašper pusti brigu na veselje..... :lol: kmet ti sam akcijo in gas,kot zmjerej.... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nooo mam dobre prjatle.. avto zopet v delovanju... zdej pa dež napovedujejo za nedeljo... kr neki.... brez veze... 

upam da se lažejo.. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba zmešanih, usekanih in unikatnih motosvetovcev...želim vam da se dobr pomavžate ta vikend....

 

vseeno hvala za klic in povabilo samega predsednika dr.kmeta :grrr ....a ostajam še dva vikenda v totem Mariboru...

 

.......in pozdrave še enkrat pošiljam njegovi kraljici... :004

 

Fajn se mejte, uživajteeee kokr se da, pa tiste nore fotke čimprej prilimajte  :kva1: 

 

p.s: anči če greš zraven...daj dvoje f- štunfe gor, da ti bedra ne zmrznejo :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba zmešanih, usekanih in unikatnih motosvetovcev...želim vam da se dobr pomavžate ta vikend....

 

vseeno hvala za klic in povabilo samega predsednika dr.kmeta :grrr ....a ostajam še dva vikenda v totem Mariboru...

 

.......in pozdrave še enkrat pošiljam njegovi kraljici... :004

 

Fajn se mejte, uživajteeee kokr se da, pa tiste nore fotke čimprej prilimajte  :kva1:

 

p.s: anči če greš zraven...daj dvoje f- štunfe gor, da ti bedra ne zmrznejo :lol:

 

 

 

...mam tolk celulita,da nč ne zmrzne..... :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker nisem prej videl da zbirate prijave za sankanje :( bemti.... žal me ne bo...  

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej golf žogico ...en sam celulit..... pa leti k svina!!   :yea1: 

:kva2: :kva2: :kva2:

:OK: :OK: :OK::lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa se par dni tega skijanja, dobr da se dol vedno pride na tak al drugacen nacin

Uzivajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam pa je res žlica padla v med.

 

Srečneži.... vsi imate sneg......................le mi ga nimamo :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!