Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

A de bi se nad kawasakijem slinla???  BUUUAAHAHAHAAAA!!! A ti pošten povem!!!! BRUHNLA sm!!!

 

t9409.gif

kdo tule bruha? Ha?...prhaja ti

 

post-18923-0-68220400-1360662917_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full lačnemu al full žejnemu se ne sme dati piti/jesti ... res lahko bruha ... in tko je tukaj tudi ... če se fsedeš na taprau motor ... je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ni bmfl zato :SS ampak rad se mučim,zato lohk še kakšno prlimaš,da mi bo še bolj slabo :P ne lohk morš ^_^

Trpi mona , al pa pojdi u BMW temo Helge (ups Fritze) gledat :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAA!!! P ti povem,da mi ornk ODHAJA!!!!!!

Sej to je normalno pr ženskem orgazmu, najprej prihaja, pol odhaja..sam da je fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je normalno pr ženskem orgazmu, najprej prihaja, pol odhaja..sam da je fajn :P

A si vzel uno knjigo v roke :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpiram natečaj za najboljši logotip Zmešancev.....najboljši predlog bomo ob naslednjem druženju natiskal na majice :yes:

No zdej pa ven z predlogi slikcami,nebulozami in kritikami :P

To bi bil moj brzinski osnutek.

post-34911-0-27264200-1360754597_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no predsednik je zadovoljen :OK: in tako se to dela...k predsedniku se ne hodi z problemi ,ampak z rešitvami .)

 

Mogoče še kakšna modifikacija obstoječih predlogov :) ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no predsednik je zadovoljen :OK: in tako se to dela...k predsedniku se ne hodi z problemi ,ampak z rešitvami .)

 

Mogoče še kakšna modifikacija obstoječih predlogov :) ?

 

jaz bom danes dal še eno slikco ali dve gor... samo skica ;) računalniško obdelano pride malo kasneje :)

 

lp, mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot oblikovalec po izobrazbi moram priznati, ob ogledu mojstrovin zaščitnih znakov, da so vsi dobri in zanimivi, ob tej priložnosti bi pohvalil Mausa za absolutno vrhunsko kreativnost, ki pa bo žal razumljiva samo nekaterim izbrancem (tut meni :D), mojstrstvo ob izbiri barve in elegantnemu pristopu, k podpisu in orisu samega emblema. :D

Drugače pa mi je všeč znak tako Miha GSa, kot HyperJacka, vsak zase je lahko osnova za nadaljevanje. Mogoče bi Miha malo še razmislil, o tem da črke mal pomeša -zameša -obrne (slikica priložena, žal nimam časa, da bi jih barval in zavtel), mogoče z lokom ulovi silhueto mopeda..medtem, ko mi je pri Hyperju všeč ideja, manjka pa moped ali nekaj v tem stilu in mi preveč povleče na Bonda...

 

 

post-18923-0-89500700-1360763825_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste samo zmesana sekcija? :O brez motosveta..  :hmm:

a nis tut ti Z-mešana? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste samo zmesana sekcija? :O brez motosveta..  :hmm:

To je samo opcija, če bodo kaj prispevali in bili za stvar. V nasprotnem primeru bo pa brez napisa. :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot oblikovalec po izobrazbi moram priznati, ob ogledu mojstrovin zaščitnih znakov, da so vsi dobri in zanimivi, ob tej priložnosti bi pohvalil Mausa za absolutno vrhunsko kreativnost, ki pa bo žal razumljiva samo nekaterim izbrancem (tut meni :D), mojstrstvo ob izbiri barve in elegantnemu pristopu, k podpisu in orisu samega emblema. :D

Drugače pa mi je všeč znak tako Miha GSa, kot HyperJacka, vsak zase je lahko osnova za nadaljevanje. Mogoče bi Miha malo še razmislil, o tem da črke mal pomeša -zameša -obrne (slikica priložena, žal nimam časa, da bi jih barval in zavtel), mogoče z lokom ulovi silhueto mopeda..medtem, ko mi je pri Hyperju všeč ideja, manjka pa moped ali nekaj v tem stilu in mi preveč povleče na Bonda...

 

 

attachicon.gifZ MEŠANA SEKCIJA.jpg

 

 

.... strinjam se s povzetkom profesionalnega oblikovalskega očesa, ker imamo samo na podlagi takih strokovnih ocen tudi lepe možnosti priti do res lepega in predvsem vsebinsko zanimivega zaščitnega znaka sekcije.  :hmm:

 

Tudi sam bi pohvalil vse tri predloge, pri čemer pa bi prav pri Mausovem predlogu veljalo razmisliti tudi nekoliko globlje ...  

 

Mausova kreacija samega emblema je tako po mojem skromnem mnenju vsekakor preobširna, vsebina težko razumljiva, zelo problematična pa bo vsekakor tudi všečnost te njegove sicer izvirne zamisli celostne podobe ....   :lol1:      

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot oblikovalec po izobrazbi moram priznati, ob ogledu mojstrovin zaščitnih znakov, da so vsi dobri in zanimivi, ob tej priložnosti bi pohvalil Mausa za absolutno vrhunsko kreativnost, ki pa bo žal razumljiva samo nekaterim izbrancem (tut meni :D), mojstrstvo ob izbiri barve in elegantnemu pristopu, k podpisu in orisu samega emblema. :D

Drugače pa mi je všeč znak tako Miha GSa, kot HyperJacka, vsak zase je lahko osnova za nadaljevanje. Mogoče bi Miha malo še razmislil, o tem da črke mal pomeša -zameša -obrne (slikica priložena, žal nimam časa, da bi jih barval in zavtel), mogoče z lokom ulovi silhueto mopeda..medtem, ko mi je pri Hyperju všeč ideja, manjka pa moped ali nekaj v tem stilu in mi preveč povleče na Bonda...

 

 

attachicon.gifZ MEŠANA SEKCIJA.jpg

 

Zakaj pa rdeča barva za napis ... a ni lepša zelena? OK, lahko je vezaj modro-bel. :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa rdeča barva za napis ... a ni lepša zelena? OK, lahko je vezaj modro-bel. :winkiss:

se strinjam, tut barva mora bit zmešana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, tut barva mora bit zmešana :D

 

 

.... ja, lahko je tud mal zelene ....

... na modro beli podlagi ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!