Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

ma ne pik1 naša pasja člana ( Atos in Bibi) sta izrazla željo po druženju. t0426.gif

 

in pol sta se lovila, igralat0408.gif en drugmu hrano pojedla t0434.gif

 

in ker mi t0432.gif  smo jim ustregli pa mal družbo delal..... :whistle:

 

 

.... ja po sliki sodeč, ste se bl vi lovil med sabo, pa med igro en drugmu hrano pojedl .... :kva2: 

... cucka čist lepo pr mir sedita .... pa se vam čudta, kaj delate ... :eek:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljena, nova in zadnja cena!!!!! :P (naum več računu, sam po 20 bom začel kasirat, presežek se razdeli med sveto trojico) :D

 

Nova cena je: 7,14 EUR + 2 EUR= 9,14 EUR (9,20 EUR)...... če vas zanima kaj plačujete, pejte par strani nazaj, potrudte se... :)

 

še par navodil:

 

- dobimo se v KLUBU 300 (sej je že blo povedan, sam je vseen treba še enkrat oment, k ste Z-MEŠANCI). :P

 

- s sabo prneste predvsem VELIKO DOBRE VOLJE IN SMISLA ZA HUMOR.

 

- tisti kateri vas je strah za bučo, vzamte s seboj ČELADO.

 

-če kdo ne ve kje je to, to ni moja težava :P hec hec, če kdo rabi kakršne koli info, naj mi v zs napiše pa mu razložim.

 

- pridete lahko kakšno minutko prej kot ob 17:30, da v miru spijemo aperativček (mz poskrbel), ker ob 17:45 moramo bit že notri...

 

to je to za ta denar, upam oz verjamem da se bomo imeli skrajno LEPO, Z-MEŠANO in BOWLASTIČNO. :D

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

 

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

 

pussy, teb smo zdej zvišal tarifo na 20 eur :P

 

joj ne govori, jaz grem v soboto smučat, treba bit trezen :D tko da sam voda.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

 

 

 

.... stari, da si nis ti tole s tem tvojim šihtom zdele na hitr zmislu ....  ????  :eek:

.... da nimaš mogoče spet kej za bregom ????  :eek: 

... a greš kšn motor spet kam prepelat ?????? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, da si nis ti tole s tem tvojim šihtom zdele na hitr zmislu ....  ????  :eek:

.... da nimaš mogoče spet kej za bregom ????  :eek:

... a greš kšn motor spet kam prepelat ?????? :lol1:

Ne zmanjkalo mi je prostora :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo raj ne berem...k sm fouš ....in 140 km stran od lublanske pice in krofov... :glare:

Dej v rikverc pa se vrni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

Ma stari men se to tud brez flaške dogaja  :blush:  Ampak obstaja svetla plat ... zmeri kej nouga!! Tko bom jutr spet spoznal pouno novih fac he he!!  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi par strani nazaj prebrala? :)

 

vidm da res ne znate brat.. ne zanima me kdaj se dobimo ampak kdaj mamo rezerviran.. to je en mal razlike ;) pa itak sm prebrala vseh teh 568.239.486.309,94 strani :P

 

draga moj naj ti olajšam listanje   jutri na Prešernov dan torej 8.2.2013 on 17.30 zbor pred Klub 300

 

Pustovanje ali kulturni program, ???? Če pa te zanima al bi bli še pustne šeme pa kr povej, lasulja ala Beograd čaka :P  :naughty:

 

isto kot zgori (delno) ;) he he he

lasuljice ne rabim :D komi cakam jutr!! see juuuuuuu

 

 

Žreb je tudi fajn ideja, za tiste, ki se ne bodo mogli pogrupirati :) .

 

Drugače kar se pice tiče ane, pa sej tolikoooooo pa tudi ne pojem no, sem se samo malo hecala. :D  Da se bom na koncu sama, s kakšno ogromno pico pred seboj :lol1:.

 

damy- ce ti ostanes sama z eno pico, se ti z veseljem pridruzim ;) sam ce je lahko brez gob pa navadna?  :afro1:  :whistle:

 

Predsednik jutri na praznični dan dela,kot običajno,probal bom pridt do začetka,drugače pa definitivno enkrat vmes,se vidimo saj bo noro in nepozabno,no zna se zgodit ,da se kdo naslednji dan česa ne bo spomnil :alko:

 

si hotu napisat mogoce ludo i nezaboravno?? :slap:  :rolleyes:  :010  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa kokr js berem tole njihovo objavo, zacnejo viktorji ob 20ih.. tko da se men to bere minus 2 € ;) ker bomo ze prej not.. :P ha ha ha (just a thought!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

BinaBana velja, lahko je margerita zaradi mene :grim . Gob itak ne maram  :SS

 pa jih bomo posadil za drugo leto, bo kriza in bomo sam gobe jedl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zmanjkalo mi je prostora :blush:

pa saj sva rekla, da bo 1 pr men

v skrajni sili bo pa pr moji mamic, saj 2 ze ima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bina če si prebereš vse kar je treba, piše tut od kdaj do kdaj je rezerviran.... tko da, mal se potrud no :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si hotu napisat mogoce ludo i nezaboravno?? :slap::rolleyes::010 :lol:-------   BinaBana ,ne nisem hotu,saj sem v Sloveniji mar ne :slap:

vidm da res ne znate brat.. ne zanima me kdaj se dobimo ampak kdaj mamo rezerviran.. to je en mal razlike ;) pa itak sm prebrala vseh teh 568.239.486.309,94 strani :P------ja zgleda,da ti branje ni nek močnejši atribut :P piše vse,kdaj se dobimo,kdaj je rezervirano in tud po tulifonu sem ti povedal,da se morš v temi prfočkat kljub temu ,da sem ti dal vabilo po tulifonu,sam zgleda ,da ti tud poslušanje ne gre :P

 

aja, pa kokr js berem tole njihovo objavo, zacnejo viktorji ob 20ih.. tko da se men to bere minus 2 € ;) ker bomo ze prej not.. :P ha ha ha (just a thought!)--------- Ti pa povem,da je najcenejše in največ popustov,v bistvu zastonj če ostaneš doma :lol: (just a thought).....no ampak te bi pa pogrešal :yes:

 

No in če maš še kakšne misli in pripombe glede organizacije,pa čakamo tebe,da naslednjič organiziraš in urediš popuste oz. naj bo kar zastonj :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si hotu napisat mogoce ludo i nezaboravno?? :slap::rolleyes::010 :lol:-------   BinaBana ,ne nisem hotu,saj sem v Sloveniji mar ne :slap:

vidm da res ne znate brat.. ne zanima me kdaj se dobimo ampak kdaj mamo rezerviran.. to je en mal razlike ;) pa itak sm prebrala vseh teh 568.239.486.309,94 strani :P------ja zgleda,da ti branje ni nek močnejši atribut :P piše vse,kdaj se dobimo,kdaj je rezervirano in tud po tulifonu sem ti povedal,da se morš v temi prfočkat kljub temu ,da sem ti dal vabilo po tulifonu,sam zgleda ,da ti tud poslušanje ne gre :P

 

aja, pa kokr js berem tole njihovo objavo, zacnejo viktorji ob 20ih.. tko da se men to bere minus 2 € ;) ker bomo ze prej not.. :P ha ha ha (just a thought!)--------- Ti pa povem,da je najcenejše in največ popustov,v bistvu zastonj če ostaneš doma :lol: (just a thought).....no ampak te bi pa pogrešal :yes:

 

No in če maš še kakšne misli in pripombe glede organizacije,pa čakamo tebe,da naslednjič organiziraš in urediš popuste oz. naj bo kar zastonj :evilgrin:

 

si hotu napisat mogoce ludo i nezaboravno?? :slap::rolleyes::010 :lol:-------   BinaBana ,ne nisem hotu,saj sem v Sloveniji mar ne :slap:

vidm da res ne znate brat.. ne zanima me kdaj se dobimo ampak kdaj mamo rezerviran.. to je en mal razlike ;) pa itak sm prebrala vseh teh 568.239.486.309,94 strani :P------ja zgleda,da ti branje ni nek močnejši atribut :P piše vse,kdaj se dobimo,kdaj je rezervirano in tud po tulifonu sem ti povedal,da se morš v temi prfočkat kljub temu ,da sem ti dal vabilo po tulifonu,sam zgleda ,da ti tud poslušanje ne gre :P

 

aja, pa kokr js berem tole njihovo objavo, zacnejo viktorji ob 20ih.. tko da se men to bere minus 2 € ;) ker bomo ze prej not.. :P ha ha ha (just a thought!)--------- Ti pa povem,da je najcenejše in največ popustov,v bistvu zastonj če ostaneš doma :lol: (just a thought).....no ampak te bi pa pogrešal :yes:

 

No in če maš še kakšne misli in pripombe glede organizacije,pa čakamo tebe,da naslednjič organiziraš in urediš popuste oz. naj bo kar zastonj :evilgrin:

 

Kmet, napisal si vse tisto kar sem jaz želel :P včeraj zvečer nisem mogel :alko:

 

Bina, vse piše, sam je treba najprej vse prebrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bina če si prebereš vse kar je treba, piše tut od kdaj do kdaj je rezerviran.... tko da, mal se potrud no :)

 

tega pa nisem nikjer zasledila.. ceprou sm tko ene 50x prebrala skor vse poste :eek:  res pa je, da pocas rabim ze nove  B)  B)

 

si hotu napisat mogoce ludo i nezaboravno?? :slap::rolleyes::010 :lol:-------   BinaBana ,ne nisem hotu,saj sem v Sloveniji mar ne :slap:

vidm da res ne znate brat.. ne zanima me kdaj se dobimo ampak kdaj mamo rezerviran.. to je en mal razlike ;) pa itak sm prebrala vseh teh 568.239.486.309,94 strani :P------ja zgleda,da ti branje ni nek močnejši atribut :P piše vse,kdaj se dobimo,kdaj je rezervirano in tud po tulifonu sem ti povedal,da se morš v temi prfočkat kljub temu ,da sem ti dal vabilo po tulifonu,sam zgleda ,da ti tud poslušanje ne gre :P

 

aja, pa kokr js berem tole njihovo objavo, zacnejo viktorji ob 20ih.. tko da se men to bere minus 2 € ;) ker bomo ze prej not.. :P ha ha ha (just a thought!)--------- Ti pa povem,da je najcenejše in največ popustov,v bistvu zastonj če ostaneš doma :lol: (just a thought).....no ampak te bi pa pogrešal :yes:

 

No in če maš še kakšne misli in pripombe glede organizacije,pa čakamo tebe,da naslednjič organiziraš in urediš popuste oz. naj bo kar zastonj :evilgrin:

 

nope, ne pise kdaj je rezervacija- kdaj zacnemo igrat.. to ni nikjer napisan :eek:  :eek:  napisan je kdaj se dobimo in zneski pa delno seznam prijavljenih in kaj pride zraven.. pa kdaj viktorji zacnejo pet..

 

pa noben se ni prtozeval nad organizacijo- je nadvse uspesna, bi rekla.. :worship:  :worship:

 

pa lahko da sm ze stara in mam uno bolezen na S ampak poslusanje mi gre pa za 1x se dobr od uses.. ;)

 

anyway- se vidmo dans.. :bounce:

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, ne pise kdaj je rezervacija- kdaj zacnemo igrat.. to ni nikjer napisan.. napisan je kdaj se dobimo in zneski pa delno seznam prijavljenih in kaj pride zraven.. pa kdaj viktorji zacnejo pet..

 

pa noben se ni prtozeval nad organizacijo- je nadvse uspesna, bi rekla..

 

pa lahko da sm ze stara in mam uno bolezen na S ampak poslusanje mi gre pa za 1x se dobr od uses.. ;)

 

anyway- se vidmo dans..

Lovju2 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-MEŠANCI IN Z-MEŠANKE......

 

 

Bowling se bo odvijal v petek 8.2.2013 od 18-20h. zasedli bomo 4 steze (jebiga kmet2 je orangutan)... :) kupili  smo 8 kuponov, no kupila jih je/bo Kmetica2, po ceni 17,60 EUR/KUPON.... računite sami kok znese skupi :P  doplačilo na osebo bo še dodatna 2EUR, ker je koncert skupine Victory in bomo lahko potem še malo žurali, še kakšno rekli, lahko se celo osvajate med sabo.... :)

 

upam da vam je kul, ne bo nek velik strošek, če pa vam je previsok strošek, mate pa čas do petka da na Prešercu nažicate, znajdte se kokr veste in znate :P

 

 

lp,mz

 

Z-MEŠANCI IN Z-MEŠANKE......

 

 

Bowling se bo odvijal v petek 8.2.2013 od 18-20h. zasedli bomo 4 steze (jebiga kmet2 je orangutan)... :) kupili  smo 8 kuponov, no kupila jih je/bo Kmetica2, po ceni 17,60 EUR/KUPON.... računite sami kok znese skupi :P  doplačilo na osebo bo še dodatna 2EUR, ker je koncert skupine Victory in bomo lahko potem še malo žurali, še kakšno rekli, lahko se celo osvajate med sabo.... :)

 

upam da vam je kul, ne bo nek velik strošek, če pa vam je previsok strošek, mate pa čas do petka da na Prešercu nažicate, znajdte se kokr veste in znate :P

 

 

lp,mz

 

 

ej Bina, pa še lajkala si.... slaba vrlina ti je branje.... sem mogu it poiskat tole, da si nauš več sramote delala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi blo dost ce bi napisu samo od 18-20.. pa bi blo bistveno manj postov :D ampak thx..

 

sramoto? kaksno sramoto? a jst? ha ha ha ha jeah right.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, BTW- (upam sicer da me ne izda bolezen na SS) dans bom prnesla une soncne okijale k jih je kawasaki en mal unicu.. tko da un od koga so (ja, spet sm pozabla) naj me pocuka za rukav da mu jih dam ;) oz. vrnem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne Bina, ne zastopiš... hotu sem ti povedat, da si se v svojih prejšnjih postih motila.... oba s kmetom sma ti povedala da piše, pa si svoje trdila.... torej potrbuješ dokaz da odnehaš... zastopiš???  pa spotaknila si se ob bedasto stvar, in zdej smo zašli s teme... tko da jaz tukaj zaključujem debato s svoje strani...

 

Z-MEŠANCI see ya today :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!