Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

Z-mešanci :eek: :eek: :eek:

 

... predlagam, da našo prisotnost v soboto na MNZ-ju v Rollbaru izkoristimo tud za en "občni zbor" Z-mešane sekcije"  :010  , in sicer ob ene 20.30 v Rollbaru, to pa zato, ker bomo takrat lahko še v miru predebatiral naše "uspehe" v preteklem letu, zment se mormo tud mal za naprej, kaj bomo še kej ušpičl, predvsem pa rabimo eno mizco in klopco tam spodej na levi strani lokala zasest, da bo v času "zasedanja" sekcije naš Jadranski gonič lahko mel svojo "Jadransko nogco" dvignjeno na klopci, ker nam bo brez klopce sicer prehitr ušou domov ....  :?

 

 

 

 

In če bi kmetovo nogo malo uporabli še za rampo in pobirali vstopnino? :D

 

Mogoče Maus zrihta kako odsluženo plačilno kučico. Za pobiranje prehoda pa ne vem če mu je za zaupat, da si ne bo on prvo poplačal celoletnega abonmaja kfetov na Črnem Kalu 2014. 

 

Najbolje da zbrane sovtke damo v šparovček za žurko na barčici :D

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-mešana klopca it izzzz PRidem nam manjku prnesem tekoča zdravila gospoda belice(neki mamo še za spit), kaka flaša Chivasa je še v škatlji :D :D :D :D

 

 

in pol spet ne boš vedu katero najstnico si objemal... sicer pa ti dam prav, enkrat na let se lohk vse zgodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zdej ravno razmišljam, če bi sprejela ponujeno delo: poziranje za akt.... da bi lahko tole plačala 

 

poglej Ornella Ongaro kku fajn zgleda na Yamahi :D

 

Lahko bi ji malo konkuriala :D

 

p.s. in se zgledovala pri izbiri motorja :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki tvoja ideja je zeloo vredu... in morda pridem...

 

.....sam boljš bi blo en dan drug let organizirat vožnjo po obični vaški reki s taktorskimi gumami...

.....je bolj zabavno in nepredvidljivo... :unsure: :lol:

 

Drgač pa cena nima veze, važno da bo luštno in da bo vsaj pol tolk luštno kot na vaški veselici al na likovni koloniji... :grrr

 

 Od januarja 2014 lahko jest komu brez problema plačam vožnjo z barčico...

............ker bom januarja skor euro džekpot fasala, pa moram kakšno dobro delo naredit...  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec je zaljubljen je prišel k men na obisk z novo ljubico,ki jo tud jaz poznam že 5-6let :OK:bravo stuhec samo kleplji hudiča :kva1:

A moja je hudic ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec je zaljubljen je prišel k men na obisk z novo ljubico,ki jo tud jaz poznam že 5-6let :OK:bravo stuhec samo kleplji hudiča :kva1:

Pa nisi rekel da jo poznas 5 tednov ?

al 5 let ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč skrbet stuhec tvoja je :OK:    5 let drugače :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne priznam, majkemi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nic novega da sn s5 zamudla eno izmed fantasticnih srecanj...vam fsakemu posebej dam 3x po 2 :004 :004 ...pa srcno upam da se res fkratkem vijimo :grim ... :love1: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest pošiljam lubčka vsem  :004  :004  :004  :004 ... me pa kr pljuča bolijo ker nisem mogla pridt...  :grrr  ...sploh zato ker vidm da se je spet plesalo...  :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest pošiljam lubčka vsem  :004  :004  :004  :004 ... me pa kr pljuča bolijo ker nisem mogla pridt...  :grrr  ...sploh zato ker vidm da se je spet plesalo...  :rolleyes:

ma ne samo plesalo, še polka je špilala. :grim

 

Pa noben se ne upa tok zavrtet kukr je treba :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, nobenih neumnosti ni blo, za roke smo se držali, pa kumbaja prepeljali :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=eIBRvHHTX9w

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ceu kraval v Vtisih z dnevnih voženj :kva2:   Enim se čist utrga, če ni krofa na miz :xx:

 

Ti kr tle piš, tukaj ti ne bomo sikal :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskey tuki te tud povabimo zraven,sam se ne oglašaš na telefon,žal in škoda :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tok MZ tukaj jaz moderiram,tako da PRIPOMBE na plan..... :closedeyes: .........par pripomb na dan odžene zdravnika stran :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tok MZ tukaj jaz moderiram,tako da PRIPOMBE na plan..... :closedeyes: .........par pripomb na dan odžene zdravnika stran :kva1:

 

 

... in privabi par moderatorjev k nam ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!