Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Če boš pridna čez leto, ti ga prinese Miklavž ali Božiček ................................

 

 

Ne rabim več Miklavža ne Božička... sm že rekla da sm zdj sama svoj šef in si sama uresničujem vse želje... :grrr

...če pa bi ti Nemirni rad kako darilo...pa mi piši drugo leto za miklauža....  bom kako uporabno darilo zavila še za NEMIRNE DUHOVE... O:-)  :devil: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabim več Miklavža ne Božička... sm že rekla da sm zdj sama svoj šef in si sama uresničujem vse želje... :grrr

...če pa bi ti Nemirni rad kako darilo...pa mi piši drugo leto za miklauža....  bom kako uporabno darilo zavila še za NEMIRNE DUHOVE... O:-)  :devil: 

 

... a za letos je že prepozn, če bi ti še pisal ???? :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a za letos je že prepozn, če bi ti še pisal ???? :eek:

 

Ne vem, jutr bom zvedla al se bodo Čehi izprsili pred novim letom al po novem letu...

......raje ne tvegam... zato nej Nemirni napiše svoje materialne želje kr 6.12.2014 ...bo stopostov zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, jutr bom zvedla al se bodo Čehi izprsili pred novim letom al po novem letu...

......raje ne tvegam... zato nej Nemirni napiše   :eek:  :eek:  :eek:  svoje materialne želje kr 6.12.2014 ...bo stopostov zihr

 

... pa kaj me briga Nemirni ... :evilgrin:

 

... sem ti jest mislu pisat .... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, jutr bom zvedla al se bodo Čehi izprsili pred novim letom al po novem letu...

......raje ne tvegam... zato nej Nemirni napiše svoje materialne želje kr 6.12.2014 ...bo stopostov zihr

Hvala............................. osebno imam malo želja, ter jih do sedaj tudi uspešno realiziram. Čeprav kakšna rum ploščica ali tortica ( ta mala napolitanka ), ni nikoli odveč ............................. sem si zapisal na koledar ( da ne pozabim ), za naslednje leto :lol:  :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne morem voščiti toliko želja, kot jih ZMORE uslišati VASE življenje...

.. Iz srca želim, da se v letu 2014 uresničijo želje, sanje,tudi tiste, ki se zdijo nedosegljive...

..Veste, prav vse ima svoj čas in namen, zato verjemite vase in VZTRAJAJTE ....KER SREČA SPREMLJA POGUMNE!!!! :grim

.predvsem pa se naprej VARNO ZADOVOLJNO SREČNO NABIJANJE KILOMETROV :OK: :yea1:  ...

 

..Rada vas imam  :004 :love1: ....
 

SREČNO IN USPEŠNO '2014'

 

..PS...upam da je zaj fsaj za precitat vreji napisano :whistle:  :P ...

Popravljeno . Popravil Lubikaa Rozzica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne morem voščiti toliko želja, kot jih ZMORE uslišati VASE življenje...

.. Iz srca želim, da se v letu 2014 uresničijo želje, sanje,tudi tiste, ki se zdijo nedosegljive...

..Veste, prav vse ima svoj čas in namen, zato verjemite vase in VZTRAJAJTE ....KER SREČA SPREMLJA POGUMNE!!!! :grim

.predvsem pa se naprej VARNO ZADOVOLJNO SREČNO NABIJANJE KILOMETOV :OK: :yea1:  ...

 

..Rada vas imam  :004 :love1: ....

 

SREČNO IN USPEŠNO '2014'

 

..PS...upam da je zaj fsaj za precitat vreji napisano :whistle:  :P ...

 

 

... vreji je ....  :P

 

 

 

 

.

ps

... sam jest mam ful želja .... :010

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vreji je ....  :P

 

 

 

 

.

ps

... sam jest mam ful želja .... :010

 

...ti kr pisi da nes pozabo.............saj vejs...lejta pa tako ;) ....ko se srecama pa mi na brzino pokazi cetlc  :grim ..da vijim ce me bo fejst glava pekla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa kaj me briga Nemirni ... :evilgrin:

 

... sem ti jest mislu pisat .... :?

 

Ne piši pik1...ti kr pridi .... :lol: :lol1:

Nemirni duh še noben tip si ni zaželel rum ploščice al torte... :O  ....to naj ti da in daje kar pajkica :lol1:

....a sem že rekla kolk je škoda k so leta 1981 ukinl obvezno služenje vojaškega roka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne piši pik1...ti kr pridi .... :lol: :lol1:

Nemirni duh še noben tip si ni zaželel rum ploščice al torte... :O  ....to naej ti da in daje kar pajkica :lol1:

....a sem že rekla kolk je škoda k so leta 1981 ukinl obvezno služenje vojaškega roka...

.... pridem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1545113_595386673864222_1437407466_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne piši pik1...ti kr pridi .... :lol: :lol1:

Nemirni duh še noben tip si ni zaželel rum ploščice al torte... :O  ....to naj ti da in daje kar pajkica :lol1:

....a sem že rekla kolk je škoda k so leta 1981 ukinl obvezno služenje vojaškega roka...

Ja, kaj je tukaj čudnega ........................... sem pač posebnež :010 Aha, hvala za pojasnilo. A pajkica je pravi naslov??

 

Leta 1981 pravš :grrr.........

No ja, za kakšne 10 let prehiteva .......................... bo že bolje ...................... kmalu bo spomlad, kakšna tura z mopedom, sveži zrak in spomin bo bolje deloval :devil:

Popravljeno . Popravil Nemirni Duh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bili so ZOMBIJI in VESOLJCI :D

 

960278_595836993819190_1585242757_n.jpg

 

1497650_595836997152523_1940289376_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fotoaparat kriu :grrr tok smo pać vidl :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fotoaparat kriu :grrr tok smo pać vidl :grim

 

 

... to pomen, da še dons ne vidte prow čisto ..... :kva2:

 

 

.

ps.

.... pol verjetn itak pridete čez eno urco na otvoritveno furco u Cjele ?????  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to pomen, da še dons ne vidte prow čisto ..... :kva2:

 

 

.

ps.

.... pol verjetn itak pridete čez eno urco na otvoritveno furco u Cjele ?????  :lol1:

 

Kokr oni megleno vidijo, bojo lahk srečni če bojo sploh ključ znal vtaknit not  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr oni megleno vidijo, bojo lahk srečni če bojo sploh ključ znal vtaknit not  :lol1:

 

 

... kakršne sms-je so men učer pošiljal, jim ni sam ključ predstavljal problem ....  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik nekaj moraš pa tud za sebe zadržat,ženske so se potrudile izključno za tebe :grim

 

P.S. no sej mi tud :closedeyes:smo morali oreng delat,tud naš snemalec IgorKr je bil na koncu utrujen pa je sam kamero držu :kva1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ženske so se potrudile izključno za tebe :grim

 

 

 

 

... a so imele generalko ?????  :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-mešanci srečno zdravo in ogromno varnih kilometrov, Kmet2, NejcGS vidva pa da se čimprej pocajtata... 

uglavnem srčnga pa zdravga pa min 25kkm :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-mešanci srečno zdravo in ogromno varnih kilometrov, Kmet2, NejcGS vidva pa da se čimprej pocajtata... 

uglavnem srčnga pa zdravga pa min 25kkm :D

 

Gašper z jezika si mi uzel .... pišuka .... u glavnem se kar pridružujem!  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik nekaj moraš pa tud za sebe zadržat,ženske so se potrudile izključno za tebe :grim

 

P.S. no sej mi tud :closedeyes:smo morali oreng delat,tud naš snemalec IgorKr je bil na koncu utrujen pa je sam kamero držu :kva1:

 

Prjatu, na kateri zabavi si bil pa ti? Jst cel večer kamere niti v roke nisem primil. Sem mel preveč dela  :boobies:    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!