Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Banda, enkrat vam bom pokazal fotke, kjer se je zlomil geštel. Tam bi japončki pa italjančki razpadli v prafaktorje...

 

lp

bv

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, enkrat vam bom pokazal fotke, kjer se je zlomil geštel. Tam bi japončki pa italjančki razpadli v prafaktorje...

 

lp

bv

sej nism nč reku čez tvojo bmflo ... kukr s težk je že dobr de tvoj karakter zdrži če stoji v garaži - ne pa da te je zdržal do kamčatke .. :P

de se naute razvadl ... :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bil vzrok temu zlomu ?

 

Vzrok zlomu je...da jest ne verjamem,da bom še kdaj videla svojo kuharsko knjigo :unsure: :lol: ....

......al pa probala tvoj unikatni ameriški golaž oz paprikaš... stuhec en... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dej Zmešanci? Se gremo kam pelat? Nedelja? Temperature so vrhunske.

 

Sem prešaltal malo na peš Hondo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevelj ...

 

Jaz ga bom angažiral za vodstvo po primorskem podzemlju.  :grim

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo dans mal na m

Juuhuuhuuu

 

A si pozabu dokončat stavek???

Ti ga jaz pomagam stuhec en...

 

Gremo dans mal na mojo najdražjo

Juuhuuhuuu :unsure: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni zmesano secijasi! Sem svak od vasga prjatla  Pikca , Mare, tako da me nekateri ze poznate.Trenutno sem v ZDA za nedolocen cas in sem si kupu tudi motorin ( K1300S) pa me zanima ce ima kdo kaksne izkusnje z uvozom motorja iz ZDA in ce se ga splh splaca vozit domov.    Lp. Mare Lux             

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho dobrodošel med nami,se mi zdi da je prav tema o Uvozu motorjev sam ne najdem........zmešanci ,akcija,Američan potrebuje pomoč balkancev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ,res ti zelim velik srece stvojim kolenom!Upam da kdo kaj ve o uvozih mopedov ,drugac pa mislm da si bomo dost dopisval ,glde na to da mam cajta na gajbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je pozno ,ti probam najdet jutri kakšne podatke,drugače se pa mal igrej z brskalnikom........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zmesano secijasi! Sem svak od vasga prjatla  Pikca , Mare, tako da me nekateri ze poznate.Trenutno sem v ZDA za nedolocen cas in sem si kupu tudi motorin ( K1300S) pa me zanima ce ima kdo kaksne izkusnje z uvozom motorja iz ZDA in ce se ga splh splaca vozit domov.    Lp. Mare Lux             

Mare pozdravljen tudi z moje strani :D

lp

Damijan

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro tudi tebi Dami ! Upam da se maja spet  vidimo pri Pikcu  da mu bomo cimvec pojedl inu popil !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidva,sam da ne bova jaz pa Pik spet sama ostala na koncu k ste vsi počepnl........... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro tudi tebi Dami ! Upam da se maja spet  vidimo pri Pikcu  da mu bomo cimvec pojedl inu popil !

Vse mu bomo požrli vse, še sosede mu bomo obgrizli :D

 

PIIIIK

gotov si :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!