Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

..... tamau, vidm da si ti pravi prevarant ... :eek:

.... glej, da boš tist finančni presežek od učeri lepo spravu, in bo to akontacija za naslednji "zbor" .... :evilgrin:

... da ne boš iz tega dnarja šou takoj kupt kšne gumice al pa ketno za fazerko .... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to največji :kva2:

 

....eno idejo za naslednjo zadevo imam.... pa še eno mi je Damy dala... tako da, ko sem zmenim s Kmetom in če mi bo dovolil organizacijo.... ampak šele aprila oz maja nekje pride v poštev... si boste lahko dali duška med seboj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že treniram :P

 

 

:eek: :eek: :eek:

.... treniraš ????

... a nisi ti šel domou učeri zvečer ?????  :krneki: 

.... a si še zmer u bowli ???? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

ja prav fletn je blo, hvala vsem za extrasuperduperfinofajn družbo :D sej vem da se hvalim in je grdo, ampak jst bi zdržal, če bi tole še 1x ponovili pred začetkom motosezone ;)

 

@Kmet2: ja seveda ne upaš objavit naših rezultatov, k sm jst vse igre zmagal ;)

 

PS tist na sliki ni napetost ampak koncentracija - ker ko je Kmet z vso svojo silno silo vrgu kuglo, so kegli začel padat od strahu še preden je kugla do njih pršla :P a vseeno ni pomagalo, pokazalo se je da niti kombinirana BMW + KTM brute force nima za burek proti eleganci in agilnosti Suzukija :P

 

PPS mam spravljeno eno škatlo z muffini brez muffinov ;) k smo jo našli na koncu k smo pospravljal... Damy?? BB?? 

 

 

Hola,

 

ja prav fletn je blo, hvala vsem za extrasuperduperfinofajn družbo :D sej vem da se hvalim in je grdo, ampak jst bi zdržal, če bi tole še 1x ponovili pred začetkom motosezone ;)

 

@Kmet2: ja seveda ne upaš objavit naših rezultatov, k sm jst vse igre zmagal ;)

 

PS tist na sliki ni napetost ampak koncentracija - ker ko je Kmet z vso svojo silno silo vrgu kuglo, so kegli začel padat od strahu še preden je kugla do njih pršla :P a vseeno ni pomagalo, pokazalo se je da niti kombinirana BMW + KTM brute force nima za burek proti eleganci in agilnosti Suzukija :P

 

PPS mam spravljeno eno škatlo z muffini brez muffinov ;) k smo jo našli na koncu k smo pospravljal... Damy?? BB?? 

moja jeeeeeeeeeeee sm jo pozabla vidš zdej boš lahk do men pršow :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

ja prav fletn je blo, hvala vsem za extrasuperduperfinofajn družbo :D sej vem da se hvalim in je grdo, ampak jst bi zdržal, če bi tole še 1x ponovili pred začetkom motosezone ;)

 

@Kmet2: ja seveda ne upaš objavit naših rezultatov, k sm jst vse igre zmagal ;)

 

PS tist na sliki ni napetost ampak koncentracija - ker ko je Kmet z vso svojo silno silo vrgu kuglo, so kegli začel padat od strahu še preden je kugla do njih pršla :P a vseeno ni pomagalo, pokazalo se je da niti kombinirana BMW + KTM brute force nima za burek proti eleganci in agilnosti Suzukija :P

 

PPS mam spravljeno eno škatlo z muffini brez muffinov ;) k smo jo našli na koncu k smo pospravljal... Damy?? BB?? 

 

 

jap, nop nop.. kot se je ze bayki javla je njena ocitno.. nism pekla.. z mojimi piskoti bi se lahko kvecjemu nek improviziran pikado igral.. 

 

aja, BTW- mi2 mava pikado pa lahko kdaj kak turnir zorganiziramo!! zdej mava tut sedezno, tko da ni panike za vsest se :D  :grim  :010  :D  B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, nop nop.. kot se je ze bayki javla je njena ocitno.. nism pekla.. z mojimi piskoti bi se lahko kvecjemu nek improviziran pikado igral.. 

 

aja, BTW- mi2 mava pikado pa lahko kdaj kak turnir zorganiziramo!! zdej mava tut sedezno, tko da ni panike za vsest se :D  :grim  :010  :D  B)

Lahko imamo Activity night (če kdo pozna to igrico) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, nop nop.. kot se je ze bayki javla je njena ocitno.. nism pekla.. z mojimi piskoti bi se lahko kvecjemu nek improviziran pikado igral.. 

 

aja, BTW- mi2 mava pikado pa lahko kdaj kak turnir zorganiziramo!! zdej mava tut sedezno, tko da ni panike za vsest se :D  :grim  :010  :D  B)

 

 

a imata tud kakšno mizo .... pa mogoče kšn hladilnik ???? :kva2:

Lahko imamo Activity night (če kdo pozna to igrico) :grim

 

 

 

... ja od te igrce poznam sam night ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko imamo Activity night (če kdo pozna to igrico) :grim

 

ce ne poznamo se lahko naucimo, sicer mamo pa tut twister, pa se gremo lahko tut tega ;)

 

a imata tud kakšno mizo .... pa mogoče kšn hladilnik ???? :kva2:

 

 

 

... ja od te igrce poznam sam night ... :lol1:

 

mava eno klubsko stekleno mizico in eno masivno kuhinjsko mizo :D kar se hladilnika tice, mava v zimskem casu na razpolago kakih 13m2 povrsine, v poletnih mesecih pa samo 1 hladilnik pac.. tko da.. ;) he he he

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ne poznamo se lahko naucimo, sicer mamo pa tut twister, pa se gremo lahko tut tega ;)

 

 

mava eno klubsko stekleno mizico in eno masivno kuhinjsko mizo :D kar se hladilnika tice, mava v zimskem casu na razpolago kakih 13m2 povrsine, v poletnih mesecih pa samo 1 hladilnik pac.. tko da.. ;) he he he

 

 

... super .... 

... mogoče je edin steklene mizce mogoče mal škoda za take obiske ... :eek:

.. sicer je pa boljš, da imata manjši hladilnik čist pouhn, kt pa tavelcga napol praznga ....  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš pa tam na steni?  :kva2:  :kva2: Sekirce & Co....

A maš kako sobico za "izpraševanje"? 

To "orodje" rabiš z ta moped popravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se naute sam zmešanci hvalili, pr nm je pa SLEŠ špilou, pa ena se je gor nanga vesila :D

 

attachicon.gifIMG_20130209_212638.jpg

 

pol je bla pa še avdicija za koledar 2014

 

attachicon.gifIMG_20130209_204444.jpg

Vse je top na sliki,razen motorja.....enostavno je preveč kičast :P če bi mel bmflna bi lepota deklet bila bolj vidna tako jih je pa Kwak čist zasenču :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpiram natečaj za najboljši logotip Zmešancev.....najboljši predlog bomo ob naslednjem druženju natiskal na majice :yes:

No zdej pa ven z predlogi slikcami,nebulozami in kritikami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš pa tam na steni?  :kva2:  :kva2: Sekirce & Co....

A maš kako sobico za "izpraševanje"? 

A ti nč ne experimentiraš pri sexu? :P

To "orodje" rabiš z ta moped popravit...

si hotel poudarit, da je tok trdo narjen, pa rabš majzl, pa skirco...:D

Škoda, da ni naked... motor mislm... :grim

so tut nejked slikce, sam vsebina bo plačljiva...đabe pa ne delam, pa za nove gume rabm!!!

Vse je top na sliki,razen motorja.....enostavno je preveč kičast :P če bi mel bmflna bi lepota deklet bila bolj vidna tako jih je pa Kwak čist zasenču :P  :lol:

kje si pa ti dekleta vidu? Js sam moped občudujem <3 kwaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da ni naked... motor mislm... :grim

 brez ovinkov jest bi rajš da bi ble punce naked :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 brez ovinkov jest bi rajš da bi ble punce naked :D

šou mi d mani!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 brez ovinkov jest bi rajš da bi ble punce naked :D

Tok mlad pa nobene domišljije :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš ti vidu man-a k bo simpleMAN uletu!!   

 

Baje da ga je že podkupu   :kva2: zdej sam še na slike čakamo 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok mlad pa nobene domišljije :evilgrin:

Je domišlija sam raj vidm če je naked :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!