Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Se vidmo, čeprav ne vem, če se ravno poznamo, možno je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sekiraj se, sej jih boš takoj prepoznal-niso lih normalni :D

 

 

.....  :eek:  :eek:  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tok debeu gledaš,če je pa res,sploh pa ti :grim Normaln človek ima tam okrog 1m75 ti maš 2m5,normaln človek ima št. noge 41-42 ti maš 48 :P  :lol:

Recimo jaz obvladujem orentiacijo :) se pravi najkrajša pot iz LJ do MB je čez Rim :P normalen človek bi se sigurno zapeljal po daljši poti,čez Trojane :slap:

Evo naprimer pogledaš še Mausa,človk ma 1m50 in 42kg.....motor pa 200kg in 220hp.... :P  :D

 

No sej zdej ko sem to mal prelil na virtualni list :hmm: .....pa stari mi smo za u cirkus :O

Vi niste za v cirkus, vi ga nardite, kamor pridete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tok debeu gledaš,če je pa res,sploh pa ti :grim Normaln človek ima tam okrog 1m75 ti maš 2m5,normaln človek ima št. noge 41-42 ti maš 48 :P  :lol:

Recimo jaz obvladujem orentiacijo :) se pravi najkrajša pot iz LJ do MB je čez Rim :P normalen človek bi se sigurno zapeljal po daljši poti,čez Trojane :slap:

Evo naprimer pogledaš še Mausa,človk ma 1m50 in 42kg.....motor pa 200kg in 220hp.... :P  :D

 

No sej zdej ko sem to mal prelil na virtualni list :hmm: .....pa stari mi smo za u cirkus :O

 

 

..... in številko čeula 36 ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi niste za v cirkus, vi ga nardite, kamor pridete :P

 

če se boš kdaj sankal na Starem vrhu, vprašaj tam uno teto ki tala karte, kakšno štalo so ji naredili eni čudaki v uni mali kučici :P

..... in številko čeula 36 ....   :kva2:  

 

a pol Maus čeule kupuje u CICIBAN trgovini? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš kdaj sankal na Starem vrhu, vprašaj tam uno teto ki tala karte, kakšno štalo so ji naredili eni čudaki v uni mali kučici :P

 

a pol Maus čeule kupuje u CICIBAN trgovini? :P

Ja pa še popust ma ,ker otroka z brki še niso vidl :lol:

MAAAAAUUUUS a se boš kej branu...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo pa učeri zmešano,ja prav maš Dami34 ,jz,pik pa Norc smo nardili cirkus,sam za mlajše od 20let je bil vstop prepovedan,za ostale pa na lastno odgovornost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en majo pa lampe namest glave. :kva2: :kva2: :kva2:

Ne morem ti oporekat.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vas pridem pogledat igrav pa ne bom,ker kot proofesionalec ne smem igrat z amaterji. :grim :beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vas pridem pogledat igrav pa ne bom,ker kot proofesionalec ne smem igrat z amaterji. :grim :beer2:

pridi,pridi bo veselo,lej igrej pa se delaj ,da si amater,tok ko jaz :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo pa učeri zmešano,ja prav maš Dami34 ,jz,pik pa Norc smo nardili cirkus,sam za mlajše od 20let je bil vstop prepovedan,za ostale pa na lastno odgovornost :grim

Jah, a veš kok bi komentiral: ene velike riti za v cirkus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banda nehebal ste ga!! KO se bom enkat prepognu se nam dvignu vse do konca ....zarad križa heh!!  :blush:

 

Ampak kot pravi borci se ne damo he he!  :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banda nehebal ste ga!! KO se bom enkat prepognu se nam dvignu vse do konca ....zarad križa heh!!  :blush:

 

Ampak kot pravi borci se ne damo he he!  :whistle:

Prosm ne prpogibej se,sej ne greš na parado ponosa :grrr .....stari biljard bomo igral :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem, ne morem danes, jutri, v nedeljo pa, Rihemberk-Brda! Zakon, tradicija že 10 let, vsega bo, tudi nage babe. Vabljeni! Nore fotke sledijo, zej pa spat,  vi biljarderi.

 

Lp, CDVT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, da nism najbolj zgodnja, ampak sm zadnje cajte se manj za kompom kokr obicajno, tko da sporocam, da naju ne bo.. :/ nekak je bil trening vceri prehud in me pocasi zajema musklfiber.. :D spet ugotavljam, da mam celo mam misice :kva1:  kar je kul po eni strani, po drugi pa niti ne.. ha ha ha, ker se en mal tezi gibam :P tko da uzivite na polno, pa ne pozabte slikovnega materiala prlozi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo he he!! Jest pa piščanci mormo pa tud na šiht za kremšnito pa kaki redbul .... tk de muvi bo mogoč zvečer  :ninja: Sej neki se clo vid kljub slabi razsvetljavi! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men je tudi uspelo priti, poškodbe jah na srečo jih res ni blo čeprav je Damy skos neki opeltala s palco okol mene :D :D :D 

Kmet2 sej dobr da sem ti moral vse kugle pred luknjo naštimat :D 

 

No ampak važno da smo se imeli ful kul mega štrudl hudo dobr :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... bilo je fino ....

... sam na momente so se mi pa krogle res zdele mal preveč okrogle   :bounce:  .....  :eek: ... tko, dost nepredvidljive in težko vodljive .... :unsure:

 

 

 

ps.

pa ne vse Kmetu verjet .... sploh ni tolk dobr kukr se hval ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!