Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Meša se mi od džja, pa od vremenske napovedi.

 

Sej sm v pravi temi? Hm...

Kokr te poznam si zmešan,tak,da bo prava tema......ups.....a sm jz v pravi temi :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr te poznam si zmešan,tak,da bo prava tema......ups.....a sm jz v pravi temi :kva1:

tis predsednik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meša se mi od džja, pa od vremenske napovedi.

 

Sej sm v pravi temi? Hm...

 

nisi, ker se ti šele meša, to je pa že Z-MEŠANA SEKCIJA :P 

 

glede na vremenske razmere, otvoritvena vožnja Z-MEŠANE SEKCIJE odložena na soboto.... katerega leta, pa bomo definirali nakdnadno :lol1:

 

ps. kmet, glede na to deževno obdobje, bi lahko midva (ker sva edina s funkcijam :lol1: ), naredila eno zasedanje (oštarija, narezek, pijača....) in potegnila črto.... potem pa nakdnadno objaviva poročilo in bilanco stanja Z-MEŠANE SEKCIJE :grim

 

 

itak bi rabila pomoč, ker je bilo toliko dogodkov in financ, da bi sama bolj težko zmogla.... :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis predsednik :P

Pa sem res čist zmešan :blush:

nisi, ker se ti šele meša, to je pa že Z-MEŠANA SEKCIJA :P

 

glede na vremenske razmere, otvoritvena vožnja Z-MEŠANE SEKCIJE odložena na soboto.... katerega leta, pa bomo definirali nakdnadno :lol1:

 

ps. kmet, glede na to deževno obdobje, bi lahko midva (ker sva edina s funkcijam :lol1: ), naredila eno zasedanje (oštarija, narezek, pijača... .) in potegnila črto.... potem pa nakdnadno objaviva poročilo in bilanco stanja Z-MEŠANE SEKCIJE :grim

 

 

itak bi rabila pomoč, ker je bilo toliko dogodkov in financ, da bi sama bolj težko zmogla.... :P

Zmenjen. :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr te poznam si zmešan,tak,da bo prava tema......ups.....a sm jz v pravi temi :kva1:

 

Pa ja nisi računa od elektrike pozabu plačat in so te pršli odklopit ??? :slap:   :grim  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep ne rabm drov.. so se na zalogi :) in ne malo :)........ sicer pa.. prosm djte dgnat to Zmesano vreme, jst bi rad delu pa ne morm :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahaha .... lep pozdrav od velikonočnega zajca po imenu Pik ....   :lol1:

 

:yea1:

post-38837-0-08237200-1364678257_thumb.jpg

post-38837-0-24238400-1364678271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahaha .... lep pozdrav od velikonočnega zajca po imenu Pik ....   :lol1:

 

:yea1:

Nč ti ne zavidam ti velikonočni zajček Pik z uno palčko tam :grrr upam da bo s tabo vse u redu :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ti ne zavidam ti velikonočni zajček Pik z uno palčko tam :grrr upam da bo s tabo vse u redu :P  :lol:

 

 

 

 

..... hahahahahahahaha ......   :eek: 

 

.... če se spomnm vaših fotk iz vašga lanskega dopusta, verjetn glih sam ti pa živnorc lahko vesta, kolk zna takale palčka bit neprijetna ....   :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... hahahahahahahaha ......   :eek:

 

.... če se spomnm vaših fotk iz vašga lanskega dopusta, verjetn glih sam ti pa živnorc lahko vesta, kolk zna takale palčka bit neprijetna ....   :lol1: :lol1: :lol1:

Ne vem jz sm spal :blush:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem jz sm spal :blush:  :kva2:

 

 

 

..... še hujš ....

 

.....  :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haiiiiii banda,kako ste,jajčka pobarvana,olupljena,pojedena......palčke da ne omenjujem nit,ker bom še jst zmešana :OK:  :beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haiiiiii banda,kako ste,jajčka pobarvana,olupljena,pojedena......palčke da ne omenjujem nit,ker bom še jst zmešana :OK:  :beer2:

 

Anja ti si že zmešana odkar si nas k Mirandi :boobies: peljala   :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor :kva1: sam nismo bili v pravi fazi veš,ki nismo na biljartni mizi plesali itd.... :lol1: :lol1: :lol1: jao tiho bodi,ne povej lih vsega,da me kjeri ne ........ :P .) :010 hajde da ludujemo ove noči....... :naughty: :friend2:

 

 

Anja ti si že zmešana odkar si nas k Mirandi :boobies: peljala   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor :kva1: sam nismo bili v pravi fazi veš,ki nismo na biljartni mizi plesali itd.... :lol1: :lol1: :lol1: jao tiho bodi,ne povej lih vsega,da me kjeri ne ........ :P .) :010 hajde da ludujemo ove noči....... :naughty: :friend2:

 

Pa se sem napisal samo da si nas tja peljala. Nisem napisal, da si potem še z nami noter šla.

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Z-MEŠANCI, sam da vas malo pozdravim :P  a se pripravljate na otvoritveno furo ZSMS???  katerega leta bo, pa itak nakdnadno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je................................................ZMEŠANO.......AAAAAAAA....UUUUUUU...PPPPPPIČK.....OOOOOOO......ZMEŠANO..AAAAAAAAAAAA.........MEŠA,MEŠA...AAAAAAAAAAA :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je................................................ZMEŠANO.......AAAAAAAA....UUUUUUU...PPPPPPIČK.....OOOOOOO......ZMEŠANO..AAAAAAAAAAAA.........MEŠA,MEŠA...AAAAAAAAAAA :kva2: 

 

 

 

.... tastar, res se počas bliža tvoj konc ......  :hmm: 

 

 

 

 

ps.

... pa tko u redu možak je bil .....  :whistle:

... (še pred zimo ....  )  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tastar, res se počas bliža tvoj konc ......  :hmm:

 

 

 

 

ps.

... pa tko u redu možak je bil .....  :whistle:

... (še pred zimo ....  )  :lol1:

Sej pred naslednjo zimo bom tud v redu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pred naslednjo zimo bom tud v redu :)

 

 

 

.... sej vem kaj pogrešaš ....  :eek:

... na kakšni furi bi za kšnim ovinkom rad vse štir blinkerje pržgal .... pol bi ti blo pa prec laži .... ne ??????? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pred naslednjo zimo bom tud v redu :)

 

Ne vem ta star, glede na tvoje poste, ti po moje ni več pomoči, ampak blagor tebi, pri taki konkurenci ta zmešanih, si se uspel prebiti v sam vrh :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!