Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Teb sem tko al tko juzno dolzn..... bom se najdu eno primerno gostilno :) Drgac sm poslal naprej, upam da bo vredu, mi ne gre najbolj od rok tole pisanje o meni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... Ne povem, 2 lepa dejanja sta se dones men pripetila, no tud trej je bil, al pa se ne :) komi cakam vikenddddddddddd :)

 

Zmesanci, cez vikend dam jst za kofetk +...... 

 

evo, sem že pršparu za sobot :P yeeeees :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo zdaj na off road

jjeeeeeeee

Kdo gre zdraven ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam tok ,da se mal oglasm,kot predsednik vas skoz nadziram in pišem pluse in minuse :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej kmet mal pusti politicne vode in pridi zdraven

Sam na gas bos moral pazit in nadzirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej kmet mal pusti politicne vode in pridi zdraven

Sam na gas bos moral pazit in nadzirat

Prekmurc pa kaj greš z fejzerko :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb sem tko al tko juzno dolzn..... bom se najdu eno primerno gostilno :) Drgac sm poslal naprej, upam da bo vredu, mi ne gre najbolj od rok tole pisanje o meni....

U delovsko menzo ga pel se bo enkrat ornk najedu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm to se obstaja, nazadnje sm bil v menzi na vojkovi, pa je baje ni vec.....

 

Za kmeta moram neko posebno gostilno najdt, tko kt je bla lanska u podbrdu, ko sploh nisem vedel da imajo za jest :)..... k vikiju ga nebom pelu, k pol morm se mausu kafe placat, pa je spet predrago... hmmm bomo ze neki najdl.

Sicer pa najbols da krr piknik nardim, vsak naj prnse 1 kilo ogla, svoj rostilj, svoj pir......... Za vreme pa poskrbim jaz :)

 

Pogresam mojo najljubso gostilno na Prevojah :), sej bo kmal, 21 april baje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm to se obstaja, nazadnje sm bil v menzi na vojkovi, pa je baje ni vec.....

 

Za kmeta moram neko posebno gostilno najdt, tko kt je bla lanska u podbrdu, ko sploh nisem vedel da imajo za jest :)..... k vikiju ga nebom pelu, k pol morm se mausu kafe placat, pa je spet predrago... hmmm bomo ze neki najdl.

Sicer pa najbols da krr piknik nardim, vsak naj prnse 1 kilo ogla, svoj rostilj, svoj pir......... Za vreme pa poskrbim jaz :)

 

Pogresam mojo najljubso gostilno na Prevojah :), sej bo kmal, 21 april baje :)

 

jaz sem bil danes v gradissovi menzi na Šmartinki...  :lol1:  divji zahod, vse po češko, sam hrana pa ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vids tem pa res nisem se bil, trenutno se v grosuplem potikam, pa so tud kr uredu malce dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm to se obstaja, nazadnje sm bil v menzi na vojkovi, pa je baje ni vec.....

 

Za kmeta moram neko posebno gostilno najdt, tko kt je bla lanska u podbrdu, ko sploh nisem vedel da imajo za jest :)..... k vikiju ga nebom pelu, k pol morm se mausu kafe placat, pa je spet predrago... hmmm bomo ze neki najdl.

Sicer pa najbols da krr piknik nardim, vsak naj prnse 1 kilo ogla, svoj rostilj, svoj pir......... Za vreme pa poskrbim jaz :)

 

Pogresam mojo najljubso gostilno na Prevojah :), sej bo kmal, 21 april baje :)

kera gostilna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tudi še ena delavska...Klopčič na Litostrojski :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Jurman ni več delavski? bentiš, vsakič ko pridem, je vse super, vedno polno, pa nikoli se ne zgodi, da bi kaj zašuštrali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ka pa un avtobus z roštiljem " Ko to tamo peva"....

Pa kam si ti spet zašel,mi se pogovarjamo o delavski menzi,ti pa omenjaš sofisticirano fensi menzo,kjer plešejo pojejo in :l_01:  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakic k pogledam semle lacen gratam.... hmmmmm......... No ste se ze odlocil ke mi boste lohk za kavo dal cez vikend ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakic k pogledam semle lacen gratam.... hmmmmm......... No ste se ze odlocil ke mi boste lohk za kavo dal cez vikend ?

 

Joni, a lahk v Piranu?  :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joni, a lahk v Piranu?  :lol1:  

Ti vrjetno misliš Ankaran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vrjetno misliš Ankaran :P

 

:bum: rekel sem Piran :P kako ga bom pa najdu bom pa še videl  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bum: rekel sem Piran :P kako ga bom pa najdu bom pa še videl  :grim

Evo v nedeljo ko je cel dan sonček,gremo lohk kam lagano sportski,morm ženko mal na motorček spravt ,da dobi mal občutka spet,da mi ne bo takoj gas pa na kolen :P mogoče bi se zapeljali do goriškega konca enkrat,majo luštne ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v nedeljo ko je cel dan sonček,gremo lohk kam lagano sportski,morm ženko mal na motorček spravt ,da dobi mal občutka spet,da mi ne bo takoj gas pa na kolen :P mogoče bi se zapeljali do goriškega konca enkrat,majo luštne ceste :)

 

jaz grem sigurno na motor :P nevem če z vami, ker preveč zaostajam, pol se pa zgubim  :kva2:  pol me pa  :l_01: in potem vas moram  :bum:  ampak se mi zelo smilite  :inlove:

 

ps. definiraj lagano sportski :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem sigurno na motor :P nevem če z vami, ker preveč zaostajam, pol se pa zgubim  :kva2:  pol me pa  :l_01: in potem vas moram  :bum:  ampak se mi zelo smilite  :inlove:

 

ps. definiraj lagano sportski :P

Držali se bomo omejitev ,strogo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!