Skoči na vsebino

Post festum FS4


Priporočene objave

Jaz odpovedujem mojo prisotnost, ker gremo s klubom (in zenskami) na morje cez vikend.

Pa drugic (no ja petic).

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko odpoveduje 1/2 in še bolj potrjuje sebe z velikim apetitom.

Fajn, bom lahko vsaj Pupi težil, ker njene 1/2 tudi ne bo.

Upam, da je smiletov dost.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,

ker ni v štosu, kot se temu rece.

Ker ne spremlja Foruma, ne ve, da je Hocko mahnjen na muziko, da Pervy vozi vse žive motorje, ki mu pridejo pod prste, da ve Ledeni vse o MCjih, da ima Pupa denarnico na ketni, da Loonica zabada bucike, da Easy...ju ne dela hitrostimer, da sta Perla in Gregs pometaca, da je Noise veliki gazda in vseh ostalih malenkosti, ki nas povezujejo.

Bi na FS padla kot slepka, ki mora tipati, kje je konec plocnika.

Mi že kar dobro vemo, koliko neumnosti lahko drug drugemu zmecemo v fris, ne da prestopimo meje in drug do drugega smo meje postavili dalec preko obicajno sprejemljivega.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj, po organizacijski plati.

Tam nas bo skoraj 40.

Vidimo se, vecina, prvic.

Možgancki po celotedenskem delu utrujeni.

Kdo si bo zapomnil vsa imena tisti vecer.

Predlagam in tudi izdelam, uvedbo nalepk, na katerih bo pisal forumovski nadimek, pod njim pa še ime (brez priimka).

Brrrm ali pa Ljkcoto5 napisano še kar izgleda, bolj cudno pa se sliši preko prostora vzklik: Brrrm, greva za šank na pivo, ali pa: Ljkcoto5, greva midva v tisti grm. Kar poizkusite izgovoriti, bolj cudno izgleda.

Zato predlagam, da mi javno (na forumu) ali pa tajno, na Email iz profila, izdate svoje ime, da bom lahko napisal nalepko. Seveda prikolicarji, tudi ime prikolice. Bo potem izgledalo takole:

Brrrm

Zoran

ali

Easyriderjeva prikolica

Johanca.

Nalepka bo enostavna samolepljva etiketa, ki si jo bomo nalepili na majico, da bomo lažje komunicirali.

Tisti, ki ne bo poslal imena, bo na nalepko pac dobil samo nadimek.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm. To sem imel ze jaz v mislih in SPLOH NI SLABA ideja!!!!

Podpiram 100%! Sicer bi pa lahko lazje naredili: Ti samo prinesi nalepke in en flumaster (ali pa bom flumaster prinesel jaz), pa bomo direktno na mestu za vsakega novega, ki pride, napisali na listek direktno. To je se najlazje in najhitreje, pa se tebe ne bo nihce obremenjeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no pa dejmo povedat kok mi je ime:

dr.looney=polona

gogi je pa kr gogi(gorazd)

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da nalepke pripravimo prej, ker tiskalnik to lepše in citlivejše opravi.

Za tiste, ki jih poznam, katerih imena vem in ki mi bodo svoja imena javili, bom natiskal, ostali pa bodo morali svoja imena v rokohvatnem grdopisu okoli po svetu nositi .

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Climberja in vse ostale, ki bolj povrsno berejo... :

Sva s Perlico sla na Zbilje in prijavila 30 ljudi (pa ceprav nas bo vec, nic hudega).

Torej, se enkrat: Rezervirano je pri gostilni JEZERO! Ne hoditi do vode, ampak malo prej zavijte desno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejan pride sam in pricakuje kompliment do Pupe

dejan=Dejan

ce bom lacn bom zihr kej pojedu

Najboljša zelenjava je svinina!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sva sla z Gregsom pogledat Zbilje in sva v Gostiscu Jezero rezervirala prostor za nase srecanje.

Ker imamo zaenkrat 26 zagotovljenih prijav in 9 vprašljivih, torej skupaj 35 (oz. lahko morda predvidimo do 40 udelezencev ) zelijo vedet, koliko nas bo jedlo oz. prosijo kar za narocila v naprej. Imajo "klasicno vse" razen pic (zal). Na jedilniku imajo rubrike Po narocilu (saj veste: mesne jedi ipd., vmes tudi prasniki ...), Ribe (uff, postrvi!), Jedi na zaru¸, Sladice... Da jim povemo vsaj priblizno, vas prosim, da mi sporocite, ce boste jedli na e-mail: darija.lebar@uni-lj.si, in sicer do 12. ure v cetrtek. Hvala!

Kampirate lahko v Dragocajni (max. 5 min. voznje) za 1090 SIT/os! Ce kdo potrebuje sotor, kar je prijazno na rentanje ponudil Climber, povejte!

Ce greste s prstom po zemljevidu (in tudi v praksi) iz Medvod proti Kranju, na koncu Medvod na vrhu klanca zavijete desno - sledite tabli Zbilje oz. proti Smledniku. Cesta gre ob naselju, skozi gozdicek (pribl. 800 m), na prvem kriziscu zavijete spet desno (spet pribl. 800 m) in nato v kraju Zbilje spet desno proti jezeru. Poiscete (po pribl. 100 m desno) Gostisce Jezero (ne se spustiti do obale!; ce mi bo uspelo, bom naredila napis Motosvet, ki vas bo usmeril proti cilju). Ce ste slucajno na glavni cesti zgresili odcep za jezero in pridete do mostu cez reko, se obrnite nazaj proti srediscu Zbilj!

Any questions?

Perla

Edited by - Perla on 22/08/2001 14:41:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregled prijav (po vrstnem redu prispetja):

1.Hocko +prikolica

2.Easy... +prikolica

3.Anubis prikolica=?

4.Dejan

5.Brrrm

6.Gregs

7.Lojzi prikolica=?

8.Looney +prikolicaGogi

9.Lucky

10.Ajeto + prikolica=?

11.Veter +prikolica

12.Ice

13.Pervy (pride 100% verjetno ze malo prej)

14.Pupa (odvisno od zdravnika)

15.Climber prikolica=?

16.Pjotr +prikolica

17.Green

18.Noise Data

19.Perla

20.Ljkcoto5

21.Speedo

22.Alfonso

23.Hanzi prikolica=?

24.RAN

25.Luka

26.AK +prikolica

27.Pegaso +prikolica

28.FP

29.Zarja

30.Jado

31.Rok

AJDE ZDAJ PA SE VPISITE CE VAS NI GOR OZ. NAPISITE KDAJ PRIDETE!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!