Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

@Kenny

 

Ne vzet vsak moj citat tebi, kot napad na tvoje izjave. Če je to tako izpadlo, to dejansko ni bil moj namen.

 

Bedarije je pa pisal "doktor cedevita", ki mu predlagam, da se malo poduči o anatomiji človeškega telesa, preden obsoja simuliranje.

Zdaj na pisanje @cedevite pomeni, da so vsi doktorji, komisarji dirke in zdravniško osebje MotoGP-ja in šivilje Alpinestars-a,  filmsko odigrali simuliranje Lorenzove zlomljene ključnice? Ti pa si humorist!

 

Zdaj če pogledamo sliko Lorenza v reževalnem vozilu se vidi, da ima izredno zatečeno levo stran.

Pazi pazi, že mr. Suzuki je napisal, da je cedevita morda zelo nepredvidljiva pijača.

Ma mi je prow ušjč razmighat slovencnlow celice. Ma mi gre prow na smjh.

Ciao.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi pazi, že mr. Suzuki je napisal, da je cedevita morda zelo nepredvidljiva pijača.

Ma mi je prow ušjč razmighat slovencnlow celice. Ma mi gre prow na smjh.

Ciao.

 

Ma oštja, te spljoh nisem razumu.Tut men je šlo na smjh.

Mah, hebeš cedevito, ga ni čez kozoroga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma oštja, te spljoh nisem razumu.Tut men je šlo na smjh.

Mah, hebeš cedevito, ga ni čez kozoroga!

Zvestoba do roba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijeva zmaga je v Ducatiju ocitno podrla zadnji nasip... drug teden testirajo vsi! testni piloti, Ianonne Dovi. in Hayden! baje so nehali z iskanjem nastavitev in majhnimi koraki in je na vrsti revolucionarno predelan D16. Ce so lani lahko fantazirali da VR 46 ne daje vsega od sebe, je zdej z Espargarojem pred vsemi desmoti konec izgovorov...

Zinimivo, da se je podobnih tezav nalezel tudi 1199 Panigale v superbiku. Checa je v imoli v letih 10 11 in 12 zmagal 5 od sestih dirk, s panigale pa se niti v q3 ne prebije. Problem je podkrmarjenje in neodzivnoost na spremembe v nastavitvah. Cudno da LaMara v stock nima problemov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma SBK je ratal taka specifika ker so motorji toliko predelani. Alu okvir lahko še kaj dovariš, predelaš, kaj boš pa na okvirju/airboxu od panigaleja? Nič, omejen si pomoje precej. Ker je reč en velik ulitek, maš velike težave za vsako spremembo.

Potem je tu še ta superkvadratni agregat. Izgubili so njihovo prednost, navor v nižjih in srednjih vrtljajih, ker ima tako kratek hod, kar je vleklo iz ovinkov, še vedno pa se ne vrti preko 12500 obratov, kar pomeni da ni pravega top-enda in ni resne moči na vrhu.

V Monzi jim je manjkalo 10 km/h ali več. Kar pomeni realno tam enih 15 konj minusa.

 

Lahko pa da brcam v temo in se nekdo fino smeji na moj račun.

 

 

Rossi...je šel pa res hudo, nadhudo. Kot v starih časih. Da vidimo če lahko ponovi predstavo na drugih pistah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijeva zmaga je v Ducatiju ocitno podrla zadnji nasip... drug teden testirajo vsi! testni piloti, Ianonne Dovi. in Hayden! baje so nehali z iskanjem nastavitev in majhnimi koraki in je na vrsti revolucionarno predelan D16. Ce so lani lahko fantazirali da VR 46 ne daje vsega od sebe, je zdej z Espargarojem pred vsemi desmoti konec izgovorov...

...

 

se strinjam, nobenega izgovora ni več... ne samo Valetova zmaga, kako jih je moralo zabolelo šele da jih je Aprilia povozila tud tle... čist upravičeno so panični, IMHO... upajmo da jim uspe narest kaj bolj konkurenčnega, da bomo gledali zanimive dirke :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o Rossijevi zmagi se mi zdi mal bosa... Rossi je podoben uspeh dosegel že na prvi dirki... Premagal je vse razen Lorenza, kljub temu, da je na začetku napravil napako... Spravi bi po tej logiki že takrat morali pri ducatiju zagnat paniko... Pa sej je ja logično, da je bil večinoma kriv ducati za neuspehe... Sej je zdej z dovijem isto... Pomojem, da ne rabjo Rossijeve zmage, da to dojamejo...

Je pa tole z aprilio dovolj nazoren podatek... Sicer bo pa v Nemčiji verjetno isto xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš to http://en.wikipedia.org/wiki/Aleix_Espargar%C3%B3 se sprašuješ kaj dela ta v MotoGPju....v bistvu je prišel not brez ene zmage v nižjih kategorijah. Lani je bil dober....letos pa že prav smeši druge dirkače... ok na ducatiju se ni znašel ampak tam se itak doben ne....razen australca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa jaz tebe fprašam: kaj ti delaš v karavani MotoGP-ja? Kje si to slišal, v lokalnem kafiču pri šanku?

 

Slik iz bolnice NI bilo. Tisto sliko (spodaj), ki ti misliš je pa iz reševalnega vozila, kjer so ga pač oskrbeli po padcu.

 

BTW: konec koncev, saj ni važno. Pokazal je, da je močan, vzdržljiv in da lahko parira konkurenci kljub hudim bolečinam ..

 

LORENZO_HOSPITAL99.jpg?resize=500%2C666

 

Nisem njegov fan, ampak kapo dol pred tako požrtvovalnim matadorjem!!! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš to http://en.wikipedia.org/wiki/Aleix_Espargar%C3%B3 se sprašuješ kaj dela ta v MotoGPju....v bistvu je prišel not brez ene zmage v nižjih kategorijah. Lani je bil dober....letos pa že prav smeši druge dirkače... ok na ducatiju se ni znašel ampak tam se itak doben ne....razen australca...

 

ne samo to... tip ima samo ene stopničke v celi karieri :D

 

nikoli ni naredil nič, potem pa, ko je mel dober zaključek sezone 2008 v naslednji sezoni ni mel sedeža... pa je vseeno dobil priložnost odvozit dve dirki, potem ko se je talmaši skregal s svojo ekipo in jo fantastično izkoristil... v isti sezoni je šel stoner počivat in ducati je mel en plac... pa ga je dobil aleix in dosegel 5. najhitrejši krog v prvi  na dirki v indianapolisu... pa nekaj solidnih rezultatov in imel je zic za naslednjo sezono... kjer se sploh ni tako slabo vozil... nekje na sredini, kar je za privat ducatija kar dobro.. sploh ker je bil voznik brez kakršnih koli uspehov... kakšna sera, da je dobil gp zic :D

v moto2 je pa mal razočaral 2011... sem pričakoval veliko več...

na ART pa navdušuje... ampak vprašanje pa kako bi bilo, če bi prišel na kak prototipni dirkalnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kakšen je ta poklon? klanjam se ti, ker sem te zmlel? al kaj? :D

 

Mislim, da nič od tega.

Tale poklon je odraz spoštovanja velikega športnika do drugega velikega športnika.

 

Že dolgo ni bilo na podiju tako sproščeno in zabavno vzdušje. Prav sekalo je navzven, kako si med seboj privoščijo uspehe. Veselje gledat.

Priljubljen ali ne, osovražen ali ne ... meni se zdi neverjeten dosežek, da je Rossi 16 let po svoji prvi zmagi še vedno sposoben zmagat.

Upam na še kakšen podoben podij v letošnji sezoni.

 

Tisto, da pa tale zmaga ni vredna toliko, kot bi bila ob Lorenzovi polni formi, pa je nakladanje v prazno - če se sesuješ na treningu ali na dirki, si pač naredil nekaj narobe. Tisti, ki tega niso naredili, pa so v tistem trenutku boljši. Simple as that.

 

Nihče me ne bo prepričal, da Lorenza niso nafilali z močnimi zadevami proti bolečinam, kar je držalo večino dirke.

Heroj? No, ja ... recimo, da si veliko upa. Je pa absolutno občudovanja vredna njegova trma in profesionalnost. Respect.  :notworthy:  Da pa je šel na tekmo v tako kratkem času po operaciji, je hazardiranje z lastno varnostjo in varnostjo ostalih.

Na srečo se je dobro končalo.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vse to vidite iz ene fotke? iz 1/250sec recimo? Noro.

Jez bi reku de to ni ben poklon ampak odlicno ujet trenutek zelo velikega in dozivetega veselja. Zamrznjeno v fotko je pac vzeto iz konteksta.

ampak to je samo moje mnenje....ocitno se rossi klanja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vse to vidite iz ene fotke? iz 1/250sec recimo? Noro.

Jez bi reku de to ni ben poklon ampak odlicno ujet trenutek zelo velikega in dozivetega veselja. Zamrznjeno v fotko je pac vzeto iz konteksta.

ampak to je samo moje mnenje....ocitno se rossi klanja.....

Tud moje mnenje je tako... Pac Rossi je še proslavljal, čestitala sta si in Rossi je mal zaslemal z glavo... Kakšen poklon neki... Tistemu ki ga sesuje, se ne klanjaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi je fotka vzeta iz konteksta, je očitno, da nikoli nisi bil športnik. Tudi poražencu na koncu lahko izkažeš spoštovanje, seveda pa moraš imeti v glavi prej dosti stvari poštimaniš, kar očitno.....

 

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi je fotka vzeta iz konteksta, je očitno, da nikoli nisi bil športnik. Tudi poražencu na koncu lahko izkažeš spoštovanje, seveda pa moraš imeti v glavi prej dosti stvari poštimaniš, kar očitno.....

 

lp A

 

Pa ne da se bo spet začela debata a je športno dt roko al ne? :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivati olja na ogenj ali karkoli, ampak sj slišal sem, da naj bi se govorilo, da je folk videl Lorenza brez kakršne koli rane od operacije... In da tudi na slikah kjer je bil v bolnici ni videti rane...

Tako sem slišal... Res najbrž ni...

http://www.gpone.com/en/2013070210716/PHOTO-Here-Lorenzos-collarbone.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vse to vidite iz ene fotke? iz 1/250sec recimo? Noro.

Jez bi reku de to ni ben poklon ampak odlicno ujet trenutek zelo velikega in dozivetega veselja. Zamrznjeno v fotko je pac vzeto iz konteksta.

ampak to je samo moje mnenje....ocitno se rossi klanja.....

Tud moje mnenje je tako... Pac Rossi je še proslavljal, čestitala sta si in Rossi je mal zaslemal z glavo... Kakšen poklon neki... Tistemu ki ga sesuje, se ne klanjaš...

 

Cartman, ne boš verjel, ampak ja, se vidi. Tako, kot velja tvoje mnenje, velja moje. In Kennyjevo. In Snecerjevo, ki iz te fotke verjetno razbere spet nekaj tretjega. Zato nikoli ne sprašujem nikogar, kaj vidi iz te in te fotke ali kaj misli s tem ali onim komentarjem.

Se strinjam s teboj - vidi se veselje ob uspehu, navdušenje, vzhičenost ... itd. Lahko opaziš le to. Meni pa se vseeno zdi, da si izkazujeta spoštovanje (oz. poklon) že s tem, ker sta delila ta trenutek (Rossijeve) vzhičenosti. Ob tej fotografiji sem videla ne le ta 1/250 sekundni trenutek, ampak odraz njunega medsebojnega odnosa. Brez tega tale fotka ne bi bila, kakršna je.

Malemu je stari vzornik, tisti car, po katerem se zgleduje, Rossi pa je navdušen nad talentom, ki ga  bo kmalu nasledil.

 

Kenny, ne morem se pa strinjat s tvojim zadnjim stavkom.

Veliki športniki se boljšemu vedno poklonijo. No, če zveni bolje, bom rekla, da si izkažejo spoštovanje. Ravno zato, ker vedo, zakaj.

 

Pa lep teden še naprej.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!