Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

....se pa nekaj špekulira, da bi naj Stoner testiral Hondo v začetku Avgusta....  sicer ne vem, če bi bilo za njegovo zdravje dobro it v team z MM, ampak svašta "pi..a rodi".... sem pa že pred časom rekel, da je edina pot v večno slavo  vrnitev z Ducatijem in osvojeno prvenstvo.... to pa bi bilo nekaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se pa nekaj špekulira, da bi naj Stoner testiral Hondo v začetku Avgusta....  sicer ne vem, če bi bilo za njegovo zdravje dobro it v team z MM, ampak svašta "pi..a rodi".... sem pa že pred časom rekel, da je edina pot v večno slavo  vrnitev z Ducatijem in osvojeno prvenstvo.... to pa bi bilo nekaj!!

 

http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2013/July/jul2213-stoner-to-test-factory-honda/

 

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pac tko Korkskru odpelje, pol je pa sam odvisn a si hitrejsi al pocasnejsi tist ovink in se pac znajdes na eni al na drugi strani. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner bo mal testiral, z vzmetenjem 2012, in mal bo ocenil potencial production racerja. Resno? Nergac je zmagoval z D16. on bi lahk dirkal s pralnim strojem in vseeno prpelal v top 6. Kako naj pol oceni orodje za poprecno dobre GP dirkace? Dvomim da testira za Hondo. Po moje on bol zase testira. Morda tako mislim zato ker bi ga rad videl na gridu hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da pravila to dovoljujejo, da tekmovalec z sekanjem ovinka pridobi mesto. V formuli vem, da je to prepovedan manever, ker potem takem sploh ne rabijo urejene dirkalne steze, ker bi se itak več ali manj prehitevali zunaj nje z sekanjem ovinkov. Zanimivo.

Zdaj, da bi šel nazaj gledat za leto 2008, kako je to Rossi storil : ali je že bil PRED Stonerjem, preden je sekal ovinek ... itd, mi ni, ampak OK.

 

Super! Dobro se je izteklo za Yamahe, čeprav sem na koncu že bil malo skeptičen. Lorenzo je vidno popuščal, Rossi bi pa lahko še malo bolj tiščal svojo mašino, razen, če je to že vse zmenjeno v zakolisju. Nikoli se ne ve! Za vrhunski nogomet si človek tudi še izpred treh let ne bi mislil, da so tekme že vnaprej dogovorjene, tako da v vsakem športu je vse mogoče.

Morda je Rossi na dveh plačilnih listih !?

 

Tak, zdaj pa navalite! :010

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina garancija za to, da ni v naprej dogovorjeno je to, da če bi blo, bi blo verjetno mal bolj zanimivo, kot pa je... Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo če bi ribiško palico zamenjal za motogp mašino...ker tisti V8 mu pa ja ne more pogasit dirkaške žeje...  Pa mislim da ni tako neumen, da bi šel na Ducatija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem da je Stonerja letos Ducati že vabil, pa ga niso premamili niti s kupi denarja, ki so ga menda metal prot njemu. Audi ima tako ali tako tolko denarja, da ne vejo kam z njem.

Si pa mislim, da je Stonerju hudo dolgčas. Tisti V8 so drvasti. Honda pa hudo leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da pravila to dovoljujejo, da tekmovalec z sekanjem ovinka pridobi mesto. V formuli vem, da je to prepovedan manever, ker potem takem sploh ne rabijo urejene dirkalne steze, ker bi se itak več ali manj prehitevali zunaj nje z sekanjem ovinkov. Zanimivo.

Zdaj, da bi šel nazaj gledat za leto 2008, kako je to Rossi storil : ali je že bil PRED Stonerjem, preden je sekal ovinek ... itd, mi ni, ampak OK.

 

Super! Dobro se je izteklo za Yamahe, čeprav sem na koncu že bil malo skeptičen. Lorenzo je vidno popuščal, Rossi bi pa lahko še malo bolj tiščal svojo mašino, razen, če je to že vse zmenjeno v zakolisju. Nikoli se ne ve! Za vrhunski nogomet si človek tudi še izpred treh let ne bi mislil, da so tekme že vnaprej dogovorjene, tako da v vsakem športu je vse mogoče.

Morda je Rossi na dveh plačilnih listih !?

 

Tak, zdaj pa navalite! :010

 

Ti bom jaz odgovoril objektivno, ker nisem gledal :)

Oviro lahko vedno prehitiš, ker pač ni v rednem prometu ali pa trčiš vanjo, če se ji ne izogneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau potih prčakujem v Brnu kšno senzacijsko novico, da zna kšn užaljeni Stoner prit nazaj k Ducatiju namesto Haydna, ker tko k je presenetu z odhodom zna presenetit z prihodom in glede na to, da denar zanjga pri Audiju ni problem in da v V8 prvenstvu ni nič od njega je vse mogoče. In kakršn karakter je, je pomoje zdele užaljen in poln jeze, ker roko na srce ga je MotoGp karavana "pozabla" k bi biu prvak 10 let nazaj in bi znal mala ihta nazaj prid " da jim pokaže kdo je" in še to z Ducatijem, ker v kolkr bi pa res kej naredu bi pa res zapru usta vsem.

No mislm, da je to začetek tega, kar sm predvideval, sam, da vseen nebi razkiral z Ducatijem pa bi raj preizkušeno hitro Hondo spet pelu  :smoke: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmmm... Stoner je šel od Ducatija k Hondi prav zato, ker ga tam niso poslušali, motorček je bil pa vsako leto slabši (v primerjavi z ostalimi)... in ker tudi kasneje niso poslušali (in še vedno ne poslušajo pilotov), dvomim da bi šel nazaj k njim zdaj, ko jih že CRTji tepejo, najbrž niti on ni tolk usekan ;) ali pač??

 

itak je pa nehal dirkat v MotoGP zato da bo lahko s familijo, torej pride nazaj samo če se loči :P

 

in še dve novički:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, tale je pa huda, predvsem za Ducati, ki nima se cist konkurencnega pogonskega sklopa. Ajd, saj ze tri leta niso spremenili skor nic, ampak vseeno, prepovedat razvoj med sezono je pa tud beda.

Engines are subject to the engine homologation regulations which mandate frozen engine design and internal parts.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno bo nekaj zaslužil... in slej ko prej bo moral nekdo tudi z ducatijem kaj narest... in če bo to calvin pa še toliko bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!