Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Dober komentar ob posnetku, ko se je P. Espergaro pripeljal v bokse z razbitim Kalexom: prvi naked dirkalnik... LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen zaključek dirke  :notworthy:  :notworthy:

 

Rossi dokazal, da v zadnjem delu dirke prevladuje....  :yes:

 

 

Hayden in Dovizioso pa  :lol1:  mal po bližnjici v cilj... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Snecer... drugorazreden? po tem so ostali fantje tretje razredni? :) 

 

ps. mislim da se ni prišlepal.... lepo jih ji ujel in mojstrsko prehitel  :grim

 

drugače pa kapo dol malemu Marqu...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so navijaske debate, a ne. Če se menite mehaniki iz boksov, pol ne bom zraven modroval :-)

 

ah ne, nismo mehaniki iz boksov.... Sam te tvoje glupe izjave o prvorazrednih in drugorazrednih dirkačih so nepotrebne... Mislim da jih je letos kar nekaj dokazalo da so "zreli" za zmago.... 

 

in ja, navijam za Rossija in danes je (glede na vse treninge) odpeljal dobro dirko, no zadnji del dirke... 

 

in kot navijač Rossija,lahko čestitam Marquezu za odlično odpeljano dirko!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač drugače vidiš tekmo. Me zanima če bi motorje zamenjali, ali bi jih Rossi prehiteval. Tako pa to ni bilo nič posebnega, ampak bi moralo biti samoumevno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač drugače vidiš tekmo. Me zanima če bi motorje zamenjali, ali bi jih Rossi prehiteval. Tako pa to ni bilo nič posebnega, ampak bi moralo biti samoumevno.

 

Pa kaj si gledal samo zaključek? :) glede na to, kakšne čase je Rossi dosegal na FP-jih, je to odlično!  

 

glede na tvoj stavek, če bi zamenjali motorje.... Zakaj pa to ne rečeš za Marqa??? Če bi on zamenjal motor, bi jih še tako šolal kot jih je do sedaj?  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Yamahi bi jih MM tudi šolal :)

 

Zdej, al se delaš trdega al si res mal trd?  :hmm:

 

Potem takem, bi jih tudi Rossi na hondi?  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi več ne šola na nobenem :-) obira navijače in skrbi za blagajno moštva ter zabavo. To se ne izpusti iz rok.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi več ne šola na nobenem :-) obira navijače in skrbi za blagajno moštva ter zabavo. To se ne izpusti iz rok.

 

Pa blagajno Dorne si pozabu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka! Zadnji krogi fenomenalni, rodeo ducatijev :grrr , borba za 4. mesto (bravo Rossi), borba za 2.mesto in čudežni deček Marquez, kako ta poba slajda...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa je bla dirka! Marquez je ocitno novi svetovni prvak. V dirkanju je sicer vedno vse mogoce, in en kostolom lahko vse spremeni. Vendar imam obcutek, da dveh naslovov ne more izgubit na enak nacin. Pedrosa in Lorenzo sta na spolzkih tleh. Sezona je u drugi polovici, in slabo kaze, da bi jima v naslenjih dveh dirkah uspelo obcutno zmanjsat zaostanek. Rossi, mene je pozitivno presenetil. na polovici dirke je za Bradlom&Co zaostajal 5 sec. do konca jih je ujel in prehitel. Cetrto mesto je pac realno stanje. V fightu 1:1 pa stari se zmer grize in je se zmer motiviran. V Brnu zna bit blizu.

Bradl in Bautista bi morala na zavod za zaposlovanje. Crutchlow ju premaguje celo sezono, in tud ko ma Rossi kup problemov ju med dirko ulovi in nabije. Na Hondi zelo prijazni pisti!

A se kdo pogresa Stonerja?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa vidim jokavi ksiht Pedrose in sitno nevoscljiv ksiht Lorenza pa mi gre na kozlanje! :SS Bravo #93, popolnoma si deklasiral elito MotoGP športa!!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo pogresa Stonerja?

Jaz. Ce bi bil se on, bi pac se eden mesal strene na stopnickah. Nikakor ne bi skodila njegova prisotnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Ce bi bil se on, bi pac se eden mesal strene na stopnickah. Nikakor ne bi skodila njegova prisotnost.

Res je...bil bi še en več, ki bi ga moral MM premagat. Sicer ne dvomim, da bi rezultat bil kaj dost drugačen. Verjetno bi MM imel kako zmago manj, bi pa gledali en kisel obraz več takrat, ko bi MMju ratalo.

 

MM je včeraj odpeljal kod da je že veteran v MotoGPju. Preračunljivo, pametno, res je fantastičen... Rossi je spet dokazal, zakaj ga radi gledamo :) Na začetku megla...potem pa je začel voziti čase prve trojice. Borba pa taka kot mora bit :) Bautista tudi ni naredil kake bedarije, Cal pa je z nasmehom povedal da ga je "Bastard" pač prehitel kljub temu, da mu je sam zaprl pot.... 

 

Malo sem pogledal po sorodnih straneh kaj v bistvu vozi Cal, ki nima tovarniške Yamahe. Kolikor sem zasledil ima letošnjo šasijo in motor, dobil je tudi zadnjo specifikacijo posode za gorivo...nima pač yamahinih inžinerjev....ker na ravnini ni bil nič počasnejši od Rossija (v bistvu hitrejši za 1,5 km/h)... Bautista pa je bil z "privat" Hondo hitrejši od obeh (od Rossija za 5 km/h)...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa vidim jokavi ksiht Pedrose in sitno nevoscljiv ksiht Lorenza pa mi gre na kozlanje! :SS Bravo #93, popolnoma si deklasiral elito MotoGP športa!!! :hooray:

 

Res dobra dirka, na koncu pa limone na tiskovki. Samo jaz tudi ne morem prebavit Lorenza. Sej ni slab šofer, daleč od tega, samo obnašanje in pojava sta mi totalno mimo. Ko bo šel ven iz GPja, bo pozabljen v 4 minutah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Ce bi bil se on, bi pac se eden mesal strene na stopnickah. Nikakor ne bi skodila njegova prisotnost.

Word! Sej kdo bi pogresal Rossija, zdej k je MM in je spredi borba? Enako blesava izjava! Rossi je precej popestril zadevo vceraj od polovice naprej! Po eni strani jamrajo kako je dolgcas, po drugi pa ne pogresajo se enega, ki bi zadevo naredil zanimivo, samo zato ker se narobe pise...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!