Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Pričakovana reakcija navijačev Honda Team-a (kot bi dojenčku odvzel dudo, takoj kričanje na nasprotno misleče)!!

Zanimivo, da niste zaposleni v Team Honda, ker ste nekateri pravi poznavalci.

 

Nekateri prav čakate za tipkovnico, da nekdo fu**e kost, potem pa pričnete trgat, ampak OK, sem/smo že navajeni tega, da se zagriženo oglašate ena in isti.

 

Ne bom se spuščal v podrobnosti in posamezniku odgovarjal.

Se pa strinjam, Rossi je ikona tega športa in hvala bogu. Mislim pa, da je čas, da se umakne, ker ni več to kar je bil, glede na rezultate z Dučejom in zdajšnjo Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakovana reakcija navijačev Honda Team-a (kot bi dojenčku odvzel dudo, takoj kričanje na nasprotno misleče)!!

Zanimivo, da niste zaposleni v Team Honda, ker ste nekateri pravi poznavalci.

 

Nekateri prav čakate za tipkovnico, da nekdo fu**e kost, potem pa pričnete trgat, ampak OK, sem/smo že navajeni tega, da se zagriženo oglašate ena in isti.

 

 

Ne sj razlika je, da če znaš vržt dobro kost je fajn za glodat, če pa govoriš kr neki v tri krasne za brez veze je pa patetično pa brez zamere butasto... :wallbash:

MM še zdaleč ni meu sreče pr tem da je pršou v Repsol honda, pač pa je to naredu s svojim talentom in voljo do zmagovanja in s pomočjo načrtnega razvijanja dirkača(sponzorji, raznorazni pritiski na DORNO itd..)

 

Pa še to je patetično, "vržeš kost za glodat" in pol se prtožuješ zakaj se folk buni nate...heh kdo tuki zdej čaka na tipkovnici ;) Pa nism naviač honde pač pa MM tud če gre stran ;) pa noben se ne dere ampak lepo objasneno z dejstvi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je dobil dvoboj 1na1. Neverjetno. Prvič. Sicer proti začetniku, ampak dvomim, da je tole kaj manj vredno...

Dani je s tole dirko na pol iz boja za naslov... Moral bi zmagati..

Rossi in bautista pa spet v boju za 4. mesto :-).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov hud zakljucek! Lorenzo zna tud presenetit, neverjetno. Rossi bols kot v preteklih letih, tko da za knjizco se ni cas... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no BREITNER, tvoj vsemogočni lorenzo... črna zelena in roza (samo predvidevam naslednjo) mamba je pokoril celotno motociklistično karavano... daj si duška... prehvali ga v vseh pogledih in spluvaj vse pod njim, ki mu ne sežejo do gležnjev...

 

da ne omenim, da bi ga dani z boljšim štartom in posledično bolj ohranjenimi gumami povozil... in enako marquez z zdravo ramo... :naughty: :naughty: peče a? :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no BREITNER, tvoj vsemogočni lorenzo... črna zelena in roza (samo predvidevam naslednjo) mamba je pokoril celotno motociklistično karavano... daj si duška... prehvali ga v vseh pogledih in spluvaj vse pod njim, ki mu ne sežejo do gležnjev...

 

da ne omenim, da bi ga dani z boljšim štartom in posledično bolj ohranjenimi gumami povozil... in enako marquez z zdravo ramo... :naughty: :naughty: peče a? :P

 

Eden najbolj bolanih komentarjev! Pa kaj si bolan ali kaj? Daj spravi se malo vun na zrak!

Kolk si te star, da takšne pišeš? Ne sodi ljudi, ki jih ne poznaš ....

 

Od vseh, mogoče 15ih komentarjev v tej temi, bi lahko videl, da ne navijam za Lorenza, temveč za Yamaho, kot Team!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden najbolj bolanih komentarjev! Pa kaj si bolan ali kaj? Daj spravi se malo vun na zrak!

Kolk si te star, da takšne pišeš? Ne sodi ljudi, ki jih ne poznaš ....

 

Od vseh, mogoče 15ih komentarjev v tej temi, bi lahko videl, da ne navijam za Lorenza, temveč za Yamaho, kot Team!

 

žal dragi BREITNER je to le edini smiselen odgovor na tvoje užiganje... poglej kako nizko si padel...

sedaj pa se umikam iz tele debate, ker me počasi vlečeš na svoj nizek nivo, kjer si nesporen favorit, da me potolčeš :O

 

 

moto3:

salom ima očitno precej boljši material kot vsi ostali...

vinales pa iz dirke v dirko dokazuje da je kekec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gaber..tole pa ne bo tako..

Boštjan..mal si se zmotil..

Ne Gaber..mal bl moraš spermljat..

 

Kaj sta pa tadva dons mela :D

 ta dva sta živa :BUA:  žalost ,da o reklamah ne govorim sem letos na morju gledal nek dalmatinski program ki je prenašal gp super komentator prenos brez reklam ,komentator je tiho ko dirkači komentirajo vse vrhunsko ,naša dva pa pelemudita do ne zavesti kot da sta plačana od črke ,če jih kdo lahko kontaktira naj si pogledata kako se prenaša gp pri naših sosedih :OK: z

 

zgleda da bo treba za vsako dirko na dopust :glare:  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je največje razočaranje letošnje sezone Pol. Glede na prikazano v lanski sezoni sem bil prepričan da bo letos ob odsotnosti Marka brez težav opravil z konkurenti. Danes pa je spet jokal na televiziji. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zanimalo me je na kateri hrvaški televiziji sedaj prenašajo dirke, pa sem naletel na ta članek:

http://www.gp1.hr/motogp-dolazi-na-tv-ekrane-preko-sportske-televizije/

 

Hahah se vid da prej 10 let niso mel prenosov. Se veseljo dirk z Maxom, ter motorjev znamk Agusta in Norton.

Popravljeno . Popravil lazni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaški komentatorji sicer niso nek presežek, vendar komentirajo nekako tako, kot na Sport1. Enostavno povedo same logične in uporabne stvari in redko kiksnejo ali brcnejo v temo z napovedmi. Ko poslušaš naše, pa dobiš občutek, da so začeli motogp spremljat 14 dni nazaj, prej so pa samo rezultate in novice na netu pregledovali.

 

Je pa Marquez še enkrat pokazal, da ima nekaj več od drugih, zelo podobno Rossiju. Poleg tega se v dvobojih zabava in tudi dirke so zanimive za gledat. Ostali so pač na nivoju Biaggija in Gibernaua pred leti in so izkoristili nekaj let praznine med menjavo generacij dveh legend. Bomo videli, kje se bosta Lorenzo in Pedrosa peljala pri 35-ih, Stoner se je pa modro umaknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa enostavno ne more biti prvak, ker premalo riskira. :closedeyes:  Ko je zaostanek hitro nadoknadil, se mu je potem ustavilo. Ne upa prehitevat.

Tu pa je razlika proti Lorenzu in Marquesu. Ki oba brezkompromisno napadeta.

Razlike med Hondo in Yamaho so minimalne. Mislim pa da je vseeno malenkost v prednosti Honda(vsaj po moči), in vsa čast Lorenzu , ki jih edini uspe tudi prehitet.

Ravno zato bi dal prvo mestu Lorenzu kot vozniku ne pa "vesoljcu" Marquezu , ki ga vsi opevate kot naj naj naj. (pa novinec gor ali dol... na koncu so vsi profesionalci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res... Pedrosa ne upa prehitevat... Haha...

Če bi gledal tiskovno konferenco bi slišal, da je dani uničil gume, ko je lovil vodilna dva, potem je nekoliko umiril ritem, da bi manj obremenjeval gume, ampak je bilo očitno že prepozno, ker je na koncu preveč drsel in ni mogel ohranjati stika s prvima dvema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res... Pedrosa ne upa prehitevat... Haha...

Če bi gledal tiskovno konferenco bi slišal, da je dani uničil gume, ko je lovil vodilna dva, potem je nekoliko umiril ritem, da bi manj obremenjeval gume, ampak je bilo očitno že prepozno, ker je na koncu preveč drsel in ni mogel ohranjati stika s prvima dvema...

Pa če bi ti gledal par tiskovnih konferenc od Pedrose bi ugotovil da ima zmeraj probleme z gumami.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazn,da ma gromozansko uro na roki :D

sej ni tako velika. Dani jo nosi. Ko so mu flikali kljucnico so meli probleme kam zavrtat vijake, in kje dobit tako majhno ploscico.

Nora dirka, in vse ob njej. MM je bil prvic na levi nogi, in je med treningi pretiraval.zato dve kazenski tocki in izpahnjena rama. K sreci na koncu treh zaporednih dirk, k sreci ne tako brutalna poskodba kot sta jo fasala Spies in Ianonne, in k sreci se clovek zacetk 20ih let bistveno hitreje celi kot konc 20, zacetk 30. Ampak najboljsi/najhrabrejsi so pogosto oklicani za sreckovice, a ne?

Zdi se mi ca so Hondasi pospesili tempo. da so dali iz cetrte v peto. Bradl ma dobre starte, Bautista borba cele dirke, Repsola sta po pravilu na stengah. Yamaha pa je ze dolgo v sesti in na limitatorju. Edino kar jim letos res uspeva so starti. drugje zgubljajo boj. Jorge se zmore kaj neverjetnega, Rossi ne najde odgovora na prvo polovico dirke. kako zajebano je iz M1 potegnit maksimum vidimo pri Crutchlowu, ko z tako zelenimi novimi deli trpi do krvi. Dobesedno.

Dovija ne smemo pozabit. Matr kako je dobr!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zanimalo me je na kateri hrvaški televiziji sedaj prenašajo dirke, pa sem naletel na ta članek:

http://www.gp1.hr/motogp-dolazi-na-tv-ekrane-preko-sportske-televizije/

 

Hahah se vid da prej 10 let niso mel prenosov. Se veseljo dirk z Maxom, ter motorjev znamk Agusta in Norton.

Baje F1 drugo leto ne bo na SLO 2.....In glede na to da je VOJO tv v razcvetu nebi bilo čudno da bi prevzela vse pravice za prenos F1 in MotoGP.....Tako da pazi...ker ponavadi se zarečenega kruha največ naješ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Misanu se že na polno dogaja. Yamaha ima nov menjalnik, Lorenzo je za legendo Motogpja izbral Rossija (PR? :)), v moto3 pa nastopa Rossijev pol brat Luca Marini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!