Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Hola,

 

enako kot velja za Dovija, odlična, premišljena odločitev tudi za Cala - ne more izgubit, win-win situation!! če bo kej naredil z Ducatijem, bo car carjev, če ne bo, bomo pa tko vsi rekli itak da ne more, revež, k je Ducati taka drvarnica, da nihče ne more nč narest z njo, še Stoner je šel stran... medtem se bodo pa cekinčki redili na računu ;) je pa Cal s tem kar nekaj izgubil v mojih očeh, si nisem mislil da je tolk mahnjen na denar... ampak to je čist njegova stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa Cal s tem kar nekaj izgubil v mojih očeh, si nisem mislil da je tolk mahnjen na denar... ampak to je čist njegova stvar

 

No ja, vsi hodimo v službo izključno zaradi denarja, zaslužka, da lahko preživimo. Nihče, niti MotoGP piloti, ne delajo tega iz veselja, ampak izključno za denar in slavo. Poleg tega, sploh ne veš kakšna je razlika v plači med Yamaho in Ducatijem, tako da res ne razumem, zakaj je s tem nekaj izgubil v tvojih očeh... Denar je sveta vladar, to pa je dejstvo. Meni je samo toliko žal, ker bo drugo leto spet en konkurenčen dirkač manj vozil pri samem vrhu...

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premisljena poteza? Pohlep? A je bil prost se kak drug dirkalnik za 2014?

ze v pramacu sta 2 mocna kandidata za upgrade v tovarnisko mostvo, v moto2 jih je se vec. Cal je bil v slepi ulici. Honde in Yamahe so de facto zasedene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pride že naslednjo sezono v veljavnost da lahko ma factory team 4 dirkače? V tem primeru je 100% imel sedež pri Yamahi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, vsi hodimo v službo izključno zaradi denarja, zaslužka, da lahko preživimo. Nihče, niti MotoGP piloti, ne delajo tega iz veselja, ampak izključno za denar in slavo. Poleg tega, sploh ne veš kakšna je razlika v plači med Yamaho in Ducatijem, tako da res ne razumem, zakaj je s tem nekaj izgubil v tvojih očeh... Denar je sveta vladar, to pa je dejstvo. Meni je samo toliko žal, ker bo drugo leto spet en konkurenčen dirkač manj vozil pri samem vrhu...

 

A si pozabil, da nas večina plačuje, da lahko vozimo po pisti in 'dirkamo'?

 

Mislim, da vsaj večina, če ne že čisto vsi, 'poklicni' dirkači to počno predvsem iz veselja - seveda pa slava in z njo povezani cekinčki to veselje le še dodatno povečajo. ;)

 

Če bi jim motivacija bila izključno denar in slava, bi si zaslužili za penzijo, pa šli... Zaenkrat se spomnim samo enega takšnega, pa še ta spet nekaj jamra - da je žena tečna, da mu dirkanje z avti ni tak fajn (oz. mu ne gre kot si je zamislil), ...

 

   D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pozabil, da nas večina plačuje, da lahko vozimo po pisti in 'dirkamo'?

 

Mislim, da vsaj večina, če ne že čisto vsi, 'poklicni' dirkači to počno predvsem iz veselja - seveda pa slava in z njo povezani cekinčki to veselje le še dodatno povečajo. ;)

 

Če bi jim motivacija bila izključno denar in slava, bi si zaslužili za penzijo, pa šli... Zaenkrat se spomnim samo enega takšnega, pa še ta spet nekaj jamra - da je žena tečna, da mu dirkanje z avti ni tak fajn (oz. mu ne gre kot si je zamislil), ...

 

   D.

Jaja, saj ne rečem, veselje do tega športa je ziher tudi zraven, ampak, vsote ki jih zaslužijo po moje to veselje zasenči.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, saj ne rečem, veselje do tega športa je ziher tudi zraven, ampak, vsote ki jih zaslužijo po moje to veselje zasenči.. ;)

Če sem prav razumel komentatorje, je imel/ima Cal zelo nizko plačo ...

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolkr sm jst slišu, je Calvinova plača znašala borih 300k... Pa verjetno je mel še kakšne stroške... Pol je pa že lih mal nad povprečno slovensko plačo... Hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko te ima? 560 eurov netto na mesec???

Je Kenny prejle napisal.

Za MotoGP dirkača je ta cifra, če drži res bolj boga.

Seveda je potrebno upoštevati, da to ni plača kot pri delu od 07:00-15:00 v službici.

Realno razdeliš s približno pol zaradi davkov in potem na tretjino zaradi stroškov.

Pa smo že pri malo boljši slovenski plači :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Kenny prejle napisal.

Za MotoGP dirkača je ta cifra, če drži res bolj boga.

Seveda je potrebno upoštevati, da to ni plača kot pri delu od 07:00-15:00 v službici.

Realno razdeliš s približno pol zaradi davkov in potem na tretjino zaradi stroškov.

Pa smo že pri malo boljši slovenski plači :)

 

 

No, in zakaj potem naj nebi gledal najprej na denar kot pa na veselje do dirkanja?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in zakaj potem naj nebi gledal najprej na denar kot pa na veselje do dirkanja?? :)

 

 

 

Tole pa Rossija prašaj.

 

 

Razn če bom zvedu da mu je Yamaha ponudla več DENARJA kot Ducati. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa Rossija prašaj.

 

 

Razn če bom zvedu da mu je Yamaha ponudla več DENARJA kot Ducati. 

v bistvu to sploh ni tako malo verjetno, da dobi več kot Lorenzo...... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene skrbi bolj to, koliko dirk bo koncal z celim kombinezonom. Ze z Yamaho je precej v pesku, duce je pa sploh znan po neukrotljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto bodo na hondinih tovaniških motorjih sedeli pedrosa, marquez, stoner in bradl xD pa jade xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto bodo na hondinih tovaniških motorjih sedeli pedrosa, marquez, stoner in bradl xD pa jade xD

 

zbudi se ura je pol 1 proc :grim

 

na yamahi pa lorenco rossi agostini in Doohan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tovarniški zasedbi Rossi, Lorenzo, Smith, P. Espargaro, pri ngm pa Colin in še en italjancek... xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj s temi production racerji bodo drugo leto vsi v eni klasi? al bodo še vedno to ločevali ?  Zanima me kam bo šel starejši Espargaro in kaj bo naredila Aprilija....  

 

Stoner bi bil dobrodošel nazaj....samo si ga ne znam predstavljat kaj bi se dogajalo ko bi Mark šel na grobo mimo....Že Lorenzo je imel s tem probleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!