Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

A ma kdo kaksen izi torrent site za dljat, ala partis? Ne pa, da se igram tm z nekimi prjavami, pa fejk stranmi...prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr kul dirka, sicer sm si jo večino pogledal na telefonu med vožnjo domov (ti ti jst), ampak nekaj sem pa le videl... mm je sicer zmagal, ampak jst sm še vedno ziher, da bo na koncu prvak dani... nenazadnje je še vedno poškodovan... in v drugi polovici lanske sezone me je prepričal, da lahko odvozi za prvaka (pa ne zato, ker je premagoval lorenza, ampak zaradi samega pristopa)... zaostanka nekaj je, ampak še vedno ne prav veliko, tako da sta lahko v 3-4ih dirkah skupaj...

 

lorenzo se je kr dobro držal, glede na pisto... rossi pa... na pogled je z lahkoto opravil z obema... realno je bilo verjetno le mal težje... ampak je pa dokazal, da obvlada... no sej ne da smo dvomili... samo pri njem itak vedno veš, da bo v taki situaciji v cilj pripeljal prvi (razen, če je bil ob njem sete)... ne glede na vse... to je dominanca...

 

glede bradla je pa tako, da je sicer odpeljal slabo dirko, samo vikend kot celota je bil pa pozitiven... škoda tistega padca na kvaifikacijah...

 

brno utegne biti noro zanimiv... mm verjetno ne bo več tako suveren, kot je bil v ameriki... dani pa zagotovo ne bo več gledal, kako ga marc premaguje...

yamahi oz yamahe (cal je bil lani 3., prvi podium) bodo pa tudi mele svoje račune...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo pogresa Stonerja?

 

He he carti pol bi pa gledal MotoDriftShov .... v ozadju moto gp strokovnjake in še bolj v ozadju CRT mojstre, he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kaksen izi torrent site za dljat, ala partis? Ne pa, da se igram tm z nekimi prjavami, pa fejk stranmi...prosim?

 

 

jst sem prijavljen na www.racingfor.me tam so torrenti vseh avto moto dirk, mislim da imam še 1 invite prost, če želiš ti lahko dam povabilo, sam glej da boš res kar zdownloadaš dobr uploadal da ne bodo mene kej zajebaval :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Ce bi bil se on, bi pac se eden mesal strene na stopnickah. Nikakor ne bi skodila njegova prisotnost.

 

Po Motegiju se mi zdi koda ga bomo spet vidli v motogp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. kolikor razumem, bo lahko Tovarniško moštvo posodilo tovarniški motocikel drugemu moštvu in to moštvo bo tekmovalo po netovarniških pravilih (torej 4 l več bencina in komplet gum več) ?

 

Manufacturers will be permitted to make two direct ‘Factory’ specification entries in their own team and to lease Factory specification machinery for a further two entries. They may now also lease machinery for additional entries. These machines will run under the non-Factory regulations for the class.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

jst sem to razumel kot da sme vsaka tovarna imet (do) 4 tovarniške motocikle, plus dajat v najem drugim moštvom production racerje (ne-tovarniške motocikle)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so bili lahko največ 4 motocikli (sepravi 4 yamahe, 4 honde, 4 dučeti). Sedaj bodo lahko 4 tovarniški + "satelitski"? Torej 4 fabrške Yamahe + Tech3, če prav zastopm? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so bili lahko največ 4 motocikli (sepravi 4 yamahe, 4 honde, 4 dučeti). Sedaj bodo lahko 4 tovarniški + "satelitski"? Torej 4 fabrške Yamahe + Tech3, če prav zastopm? :)

Js tut tak zastopim ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so bili lahko največ 4 motocikli (sepravi 4 yamahe, 4 honde, 4 dučeti). Sedaj bodo lahko 4 tovarniški + "satelitski"? Torej 4 fabrške Yamahe + Tech3, če prav zastopm? :)

mislim da bolj v smislu 2 fabriški Yamahi, 2 fabriški yamahi pod Tech 3 in production racer yamahi pod xy moštvom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ngm naj bi vozili nekaj od yamahe... Torej production racerje?

Am... A ni yamaha rekla, da bo dala v najem 6 agregatov?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MSMA so to, cemur zdaj pravimo prototipi. in so se zmer dovolneni 4je. njihova prednost/smisel je fabriska elektronika. hardware in software. z elektroniko lahko pocnemo kar hocejo. Za sezono imajo 5 motorjev, za dirko 20l benza

 

 

nonMSMA dirkalniki bodo omejeni na elektronski paket ki ga certificira DORNA in izdeluje MagnetiMarelli. Software bo zaprt. Yamahin nonMSMA dirkalnik bo mehansko skoraj enak letosnjim fabriskim M1, samo elektronika bo tipska, za vse enaka. na voljo imajo 9 motorjev in 24l benza na dirko. Yamaha bo mostvom dobavila samo 5 strojev, ce bo potrebno vec, so na voljo za doplacilo. Hondin production racer bo bol oskubljen. ne bo imel fancy menjalnika in pnevmatsko krmiljenih ventilov.

 

 

 

To je priprava za prehod na tipsko elektroniko ki jo bo vsem dobavil Marelli. Po svoje so mi ta pravila vsec, po svoje pa tud ne. HRC in Aprilia imata hisno elektroniko od a do z. Suzuki ima Mitsubishijevo. Yamaha in Ducati uporabljata custom made Magneti Marelli in svoj lasten software. vse to bo za vrzt stran in zacet z nova....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ta "fancy" menjalnik ni glih uporaben. Yamaha ga sploh nima (šele letos ga testira) pa vseeno zmaguje.

Imam prav ali ne?

od 10 dirk 3. Honda 7. Mogoč so ga pa zato začeli letos testirat še pri Yamahi :P Lorenzo naj bi si ga želel že dlje časa. Ko vidiš graf telemetrije vzmetenja med enim klasičnim prestavljanjem ali pa samo slow motion posnetek je precej jasno, zakaj ga bi blo fajn met :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej razumem samo lani ga je honda imela Yamaha pa ne....pa je Lorenzo zmagal....In dokler se ni (2x) poškodoval mu je tudi dobro šlo.....Daleč od tega da bi mi lorenzo bil ušeč samo pravim....BTW že ki sem videl gor da je govora o DORNI.....Zdej so bili v Braziliji na pogovorih o VN Brazilije...Mogoče že drugo leto  "Autodromo Internacional Nelson Piquet"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam malo nenavadno novico oz. prošnjo (ali kakor-pač).

Ker sem velik ljubitelj motošporta oz vsega kar diši po bencinu sem se odloču da naredim en portal za novice iz sveta avto-moto športa :)

Če ste zainteresirani za pisanje novic iz sveta motošporta me lahko kontaktirate na ZS.

Žal pa vam za vaš trud ne morem zagotoviti honorarja, vendar v primeru vspeha in bilokakršne donacije lahko organiziramo brezplačen ogled dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam malo nenavadno novico oz. prošnjo (ali kakor-pač).

Ker sem velik ljubitelj motošporta oz vsega kar diši po bencinu sem se odloču da naredim en portal za novice iz sveta avto-moto športa :)

Če ste zainteresirani za pisanje novic iz sveta motošporta me lahko kontaktirate na ZS.

Žal pa vam za vaš trud ne morem zagotoviti honorarja, vendar v primeru vspeha in bilokakršne donacije lahko organiziramo brezplačen ogled dirke.

Haaaahaaaahaahahahahahahahahah.........

A si ti z Marsa padu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam malo nenavadno novico oz. prošnjo (ali kakor-pač).

Ker sem velik ljubitelj motošporta oz vsega kar diši po bencinu sem se odloču da naredim en portal za novice iz sveta avto-moto športa :)

Če ste zainteresirani za pisanje novic iz sveta motošporta me lahko kontaktirate na ZS.

Žal pa vam za vaš trud ne morem zagotoviti honorarja, vendar v primeru vspeha in bilokakršne donacije lahko organiziramo brezplačen ogled dirke.

za enega vem, da bo takoj za to.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!