Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Breitner: hja kaj pa vem. Cez moj motor noben ne pljuva, vozim yamaho...navijam pa tudi ne za nobenega.

Ja, se zmeraj trdim,da reakcija ni bila glih prava. Tukaj so kamere, tukaj se vrtijo milijoni....in vse to potegne za sabo tudi nekaj drugega. Ce bi mu dal roko oz ce vsaj ne bi obnasal tako ignorantsko bi sam sebi naredil "manj skode" kot jo je pa tako.

Po drugi strani pa....hja tudi taka reakcija prinese dodatno publiciteto...jah $$$$ so hudic:)

 

To o motorjih sem mislil zgolj hipotetično, tako za primerjavo. Jaz navijam zgolj za moštvo Yamaha in ne za posameznika. Nisem pa takšen navijač kot nekateri, ki si pipate lase in komaj čakate, da je konec da lahko tukaj pišete tako "strokovno", da bi človek mislil, da se nekateri javljate najmanj v živo iz prizorišča. Ampak OK, mene to ne moti, vsak ima svoj hobi v živlenju.

 

Spoštovani Frips, ravno to, kar si na koncu napisal, to je bilo v mojem postu med vrsticami. Tu je denar, kamere, sponzorji ..... itd.

 

Če dam za primerjavo "zmešanega" Mariota Balotellia (FC Milan) ...... kakšno je njegovo obnašanje do sodnikov, soigralcev .... ? Bi si človek mislil, da si kvari slavo, ampak ne, prav nasprotno, dviguje si ceno, čeprav ga imamo vsi za "butla", ki si še dresa ne zna oblečt.

 

MM je imel občutek krivde, če mu je 2x roko potisnil, Lorenzu se pač danes ni zdelo vredno, da mu da roko, čeprav ga je mali 500x pelal scat ali ga šolal, kot nekateri pišete.

Sem prepričan, da bo jutri že vse kot je bilo. Ne pomeni pa, da če je MM po treh dirkah bil med prvimi, da pa je zdaj že bodoči svetovni prvak, ker ko znaš tri besede angleško ne pomeni, da si že Anglež.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se samo čudim kako je tukaj folk na strani  Marqueza. Pa to ne moreš verjet.

 

Mali je šel v zavoj s takšno hitrostjo, da če ne bi zadel Lorenza, bi se najbrž polomu.

 

In še dobro, da je Lorenzo ostal na motorju.

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se samo čudim kako je tukaj folk na strani  Marqueza. Pa to ne moreš verjet.

 

Mali je šel v zavoj s takšno hitrostjo, da če ne bi zadel Lorenza, bi se najbrž polomu.

 

In še dobro, da je Lorenzo ostal na motorju.

 

Točno to! Ta manever bi lahko dobro uprizorili z kuglami za biljard.

MM je pripeljal, ker ga je tiščal kot idiot, ga je neslo ven iz ovinka in Lorenzo je bil v tem trenutku, kot druga kugla. MM se je od njega dejansko "odbil" nazaj na cesto, Lorenzo pa posledično ven.

Upam, da razumete, kar sem hotel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pa Lorenzo MM kuglo pustil mimo in ga po notranji strani prehitel. A nihče od vas ne gleda motokrosa in supecrossa, al ka?

 

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se samo čudim kako je tukaj folk na strani  Marqueza. Pa to ne moreš verjet.

 

Mali je šel v zavoj s takšno hitrostjo, da če ne bi zadel Lorenza, bi se najbrž polomu.

 

In še dobro, da je Lorenzo ostal na motorju.

 

Zakaj?

Zaradi tega, ker si folk želi borb takih kot so ble dans in včasih, da bom gledu po tvoji teoriji kako vozjo en za drugim in bog ne daj da bi se ker kerga dotaknu, isti drek če gledam balet... :glare:

 

S: Poglej mal satistiko pa kake so hitrosti v zadnjem zavoju, nemara zanemarljive v primerjavi s tistimi v hitrih ovnikih?  :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se samo čudim kako je tukaj folk na strani  Marqueza. Pa to ne moreš verjet.

 

Mali je šel v zavoj s takšno hitrostjo, da če ne bi zadel Lorenza, bi se najbrž polomu.

 

In še dobro, da je Lorenzo ostal na motorju.

 

 

Točno to! Ta manever bi lahko dobro uprizorili z kuglami za biljard.

MM je pripeljal, ker ga je tiščal kot idiot, ga je neslo ven iz ovinka in Lorenzo je bil v tem trenutku, kot druga kugla. MM se je od njega dejansko "odbil" nazaj na cesto, Lorenzo pa posledično ven.

Upam, da razumete, kar sem hotel povedat.

 

 

oh vidva sta nepoboljšljiva... ni 2x za rečt, da sta 2005 zagovarjala rossijev manever ;) haha :D

 

lej če lorenzo nebi hotel, se niti dotaknila nebi... tako da nevem kaj nabijata... lorenzo je silil na marquezovo linijo in ne obratno... tako da nevem v čem je tukaj problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh vidva sta nepoboljšljiva... ni 2x za rečt, da sta 2005 zagovarjala rossijev manever ;) haha :D

 

lej če lorenzo nebi hotel, se niti dotaknila nebi... tako da nevem kaj nabijata... lorenzo je silil na marquezovo linijo in ne obratno... tako da nevem v čem je tukaj problem...

 

Mah ni panike, ti imaš vedno prav! Samo da boš lahko mirno ajal ponoči!

Kenny-ajJR, pa lahko noč in mirne sanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

Zaradi tega, ker si folk želi borb takih kot so ble dans in včasih, da bom gledu po tvoji teoriji kako vozjo en za drugim in bog ne daj da bi se ker kerga dotaknu, isti drek če gledam balet... :glare:

 

S: Poglej mal satistiko pa kake so hitrosti v zadnjem zavoju, nemara zanemarljive v primerjavi s tistimi v hitrih ovnikih?  :blink:

 

Še enkrat ponavljamMarquez je zadel Lorenza, ker je s takšno hitrostjo prgonu v zavoj, da ga ni mogel speljat. Ga je že neslo...

 

Če ne bi bilo tam Lorenza, bi se Marquez polomil, da ne rečem še kaj hujšega.

 

In to je uredu?

 

Pa dejte se malo zamislit kaj pišete.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je imel občutek krivde, če mu je 2x roko potisnil, Lorenzu se pač danes ni zdelo vredno, da mu da roko.

Spostovani Breitner....obcutek krivde gor ali dol, fer z njegove strani je bilo,da se mu je hotel opraviciti ali karkoli ze:)

Sicer imam pa osebno raje borbe, kot pa racke:)

Se vec takih borb...vecja gledanost, bolj zanimivo:)

PS: aja, no je pa Lorenzo lepo rekel...vcasih je bols bit tiho :)))

I love this show:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je novi Rossi, izredno talentiran in živi za dvoboje, kjer je neizprosen, izven dirkališča pa še vedno zelo fer. Res je, da je šel tam na silo noter in daleč izven idealne linije in idealne točke zaviranja, vendar ni to nič takega. Če bi ga Lorenzo počakal, bi se pač odpeljal mimo kot se je v tistem ovinku na sredini proge. Vendar je Lorenzo pričakoval, da je bolj zadaj in ga bo lepo blokiral, ko bo nagnil motor na polno noter, kot je to delal celo dirko in je moral Marquez voziti naravnost da nista zadela, kar je že Kenny lepo pogruntal. Tokrat je bil pač Marquez že predaleč spredaj in sta zadela, ker sta šla oba brezkompromisno svojo linijo. Pri Rossiju je bila zadeva zelo podobna, pač nekateri dirkači so v dvobojih slabši in nimajo tako neverjetnega občutka, kdaj je treba odnehati ko gre za centimetre. Takih prehitevanj je skozi dirke moto2/moto3 veliko, vendar tam ponavadi tisti na zunanji strani popusti in tudi če zadanejo se noben ne usaja. Sam osebno se čudim, kako sploh dirkači pridejo skozi prve zavoje po štartu, ko ima tudi vsak ekstremno drugačno linijo. To, da se je Lorenzo kujal in ni hotel dati roke, je pa zelo arogantno in je pač v stilu njega in Stonerja. Ko je v dvoboju, rine na polno v smislu ti me pa že ne boš, potem izgubi, potem pa jamra kako je bilo to nedopustno in nevarno. Na žalost se varno in brez da bi oba dirkača ob prehitevanju izgubila nekaj časa skoraj ne da prehiteti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumy...bolj gledam posnetek, bolj vidim, da bi lahko Lorenzo malo popustil gas....

Pac oba sta tiscala, enem se je pac izslo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam. Marquez je zadel Lorenza, ker je s takšno hitrostjo prgonu v zavoj, da ga ni mogel speljat. Ga je že neslo...

 

Če ne bi bilo tam Lorenza, bi se Marquez polomil, da ne rečem še kaj hujšega.

 

In to je uredu?

 

Pa dejte se malo zamislit kaj pišete.

 

 

Fizika pa motorizem očitno niso ravno najbolj domače zadeve kajne? Niso motorji ravno biljard kugle, da bi se malo odbijale levo in desno. MM bi v vsakem primeru tale ovinek brez težav odvozil in ne bi niti pod razno končal izven steze, je pa res da ne bi imel idealne linije. Kot je napisal Kenny, če bi Lorenčica lepo spustila Markeza mimo bi z idealno linijo ovinek končala pred njim. Malo ego baše tole Lorenčico.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ni panike, ti imaš vedno prav! Samo da boš lahko mirno ajal ponoči!

Kenny-ajJR, pa lahko noč in mirne sanje!

 

ne rabiš bit nevem kakšna brihta da vidiš, da če bi lorenzo počakal, da gre marquez mimo in šele nato zavil, bi se vse skupaj izšlo brez problemov, tako ni bilo nobene drame... lorenzo se je šel kontakt...

 

mel smo nek skoraj podoben primer tud 2010 v istem ovinku....

 

 

Še enkrat ponavljamMarquez je zadel Lorenza, ker je s takšno hitrostjo prgonu v zavoj, da ga ni mogel speljat. Ga je že neslo...

 

Če ne bi bilo tam Lorenza, bi se Marquez polomil, da ne rečem še kaj hujšega.

 

In to je uredu?

 

Pa dejte se malo zamislit kaj pišete.

 

kot 1. bi pa lorenzo počakal, da gre marquez naravnost, pa bi potem zmagal...

kot 2. s kakšno hitrstjo je pa prgonu? mogoče 100? 105? ker hitrost v tem ovinku je pomoje nekje med 60-80 km/h

kot 3. a si mal glup? padec pri ene 100km/h ali še manj, verjetno nebi bil nič posebnega...

kot 4. pa... če nebi bilo lorenza marquez nebi padel, če že kaj bi se odpeljal mal po pesku... pa še to ne vrjamem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot 1. bi pa lorenzo počakal, da gre marquez naravnost, pa bi potem zmagal...

kot 2. s kakšno hitrstjo je pa prgonu? mogoče 100? 105? ker hitrost v tem ovinku je pomoje nekje med 60-80 km/h

kot 3. a si mal glup? padec pri ene 100km/h ali še manj, verjetno nebi bil nič posebnega...

kot 4. pa... če nebi bilo lorenza marquez nebi padel, če že kaj bi se odpeljal mal po pesku... pa še to ne vrjamem...

 

Jaz ostajam svojega mnenja. Vi pa kar podpirajte tole. Bravo, le tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dobil točke ?

Ehm...jih je dobil ja :)

Eno vprasanje: je motogp kontaktni šport?

Ok ni, sam za pussyje pa tut ni:) Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spostovani Breitner....obcutek krivde gor ali dol, fer z njegove strani je bilo,da se mu je hotel opraviciti ali karkoli ze:)

Sicer imam pa osebno raje borbe, kot pa racke:)

Se vec takih borb...vecja gledanost, bolj zanimivo:)

PS: aja, no je pa Lorenzo lepo rekel...vcasih je bols bit tiho :)))

I love this show:)

 

Bi te prav rad vido ko bi te nekdo stisnu na peso in takoj zatem ponujal roko v znak opravičila in pobota!!? No povej brihta kaj bi naredu??  :eek:

Pa na kertem planetu žvim??  :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi to elegantno rešil. Vsako takšno namerno izsiljevanje ti pribije 5 sek minusa. Ta zadeva danes je bila narejena na silo. MM bi itak šel ven, če se ne bi odbil od Lorenza in ta manever je bil načrtovan in je skrajno nevaren in nažalost ne paše v moto GP. Lorenzo kot vsi vemo, kaj takega nikoli ne počne. Pač vozi z glavo, v kateri nekaj ima, drugi pa zgleda ... Sicer pa bi MM lahko tudi tako končal,kot je Dani, če bi Lorenzo naredil nekaj takega:

 

Ni mu podal roke. Zakaj bi mu pa jo. On od tega živi, tukaj ni prijateljev.

 

P.S.Me zanima kakšen bi bil kometar, če bi to storil npr. Stoner :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!