Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Tuji novinarji pišejo naslednje:

 

Nemci dobro vejo kaj morajo naresti z motorjem, da bo Ducati konkurenčen naslednje leto. Vejo tudi, da Hayden ne bo več prvak, pa če še tako trdo dela in se lepo smeji ter lepo govori o Ducu. Dovi je zelo hiter, ampak ni ''Marquez/Pedrosa/Lorenzo hiter''.

Yamaha ima za drugo leto podpisane Lorenza, Rossija in Smitha. Pogovarjajo se z Espargarojem, torej bi ga radi v Tech3. Torej odpade Crutclow(ki tudi preveč opleta z jezikom). On pa JE dovolj hiter da meša štrene vesoljcem.

 

En sedež imamo. Hayden bo šel vozit Superbike. Torej ostane še en prazen fabriški sedež. In menda je enemu Avstralcu zelo dolgčas tam spodaj. Ker so Holdni V8 drvasti in ker pogreša dirkanje z motorji. Bojda. Menda. In Audi ima veliko denarja. Veeeeliko denarja. Cele vreče pravzaprav. Tooorej...

 

 

Kolko mislte da je možnost za to drugo leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi in Hayden 4. in 5. z manj kot pol sekunde zaostanka.  :kva2:

 

Če bodo obdržali tako formo celoten vikend se nam obeta mesarsko klanje za stopničke... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na treningih jim še gre, ko je pa na vrsti dirka, se izgubijo zadaj in se s CRT-ji borijo za sredino razpredelnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve, kje preko spleta bi se dali pogledat treningi ali kvalifikacije for free?

mypremium.tv -> vsaj kvalifikacije na Eurosportu 2

lemonsport.tv isto vsaj kvalifikacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo -26

               -99

               -46

                :grrr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav Marc ga kr šiba... Mogoce pa bo le manjše presenečenje xP.

Ducatija pa tud... Ni slabo... Mogoce komu uspe danes se prvo vrsto ujet :-P.

Sam top speed mata pa edina pod 300 od prototipov...

Rossi pa spet nekje zadaj, pa dobro je kazalo na prvih treningih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

je že kdo bil na MotoGp v Mugellu? Jaz grem letos in me zanima če je hotel v Firencah predaleč od prizorišča?

Vsekakor bi prosil za kak nasvet, ker v Mugellu še nisem bil na Gp-ju. Tam poznam en super in poceni hotel pa me zanima če laufa zadeva isto kot v Brnu da vozijo kakšni avtobusi iz Firenc do dirkališča in nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Dovi na Dučetu kr tretji :D

Rossi bi mu lohk roko dal... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr kvalifikacije... Dovi kr tretji. Hehehe....

Marc je ocitno razred zase... Dani je sicer padel, ampak jutri dvomim, da bo konkurenčen Marquezu... Bomo videli...

Rossi se 1x porazno... Se slabše kot na ducatiju...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuji novinarji pišejo naslednje:

Nemci dobro vejo kaj morajo naresti z motorjem, da bo Ducati konkurenčen naslednje leto. Vejo tudi, da Hayden ne bo več prvak, pa če še tako trdo dela in se lepo smeji ter lepo govori o Ducu. Dovi je zelo hiter, ampak ni ''Marquez/Pedrosa/Lorenzo hiter''.

Yamaha ima za drugo leto podpisane Lorenza, Rossija in Smitha. Pogovarjajo se z Espargarojem, torej bi ga radi v Tech3. Torej odpade Crutclow(ki tudi preveč opleta z jezikom). On pa JE dovolj hiter da meša štrene vesoljcem.

En sedež imamo. Hayden bo šel vozit Superbike. Torej ostane še en prazen fabriški sedež. In menda je enemu Avstralcu zelo dolgčas tam spodaj. Ker so Holdni V8 drvasti in ker pogreša dirkanje z motorji. Bojda. Menda. In Audi ima veliko denarja. Veeeeliko denarja. Cele vreče pravzaprav. Tooorej...

Kolko mislte da je možnost za to drugo leto?

No nevem nevem, kolk je bil lani Cal kej hitrejši od dovija.... Jst mislm, da je dovi v vseh pogledih pac hitrejši....

Tud danes je bil ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marc Marquez pa spet klasa zase... :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46

99

93 :P:smoke:

 

Na 1. mestu 46?

Bilo bi super!

Čisto iskreno? Mislim, da so to le še želje ... :( :unsure: ... čeprav vsaj enkrat v tej sezoni pa bi mu zelooooooo privoščila.

Vedno bolj imam občutek, da se bosta za prvenstvo borila mali vesoljec in Horhe, Dani pa bi znal poseči vmes.

Bi bilo pa zanimivo, če bi Dovi tudi na dirki dosegel nekaj podobnega, kot na kvalifikacijah. Zanimivo bo!

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drama... Sm ravno mislil napisat, da se mi je Espargaro dokončno zameril, se je izkazalo, da sta padla oba posebej. Hehe...

Mi gre pa se vedno na kurac... Sploh pa ta odnos bratov Espargaro... Ce bi biu jst vodja enega ali drugega moštva tega zihr nebi dovolil, ker gledata en drugega, čez 15 minut pa ze dirkata zase...

Pa sem ravno razmišljal, kako bo redding letos prvak brez zmage, pa je se nakagami usekal. Hehe...

Sedaj ko pravim da bi redding lahko zmagal, bi vrjetno padel, ali pa ga bo vsaj zarco nabrisal. Hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo delikatna prekinitev... Ampak bolje tako, kot pa da bi kdo od vodilnih padel...

Ker nemorm vrjet, da je Scott končno zmagal xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!