Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Zdaj bom začel razmišljat, da imajo pri Hondi kakšno interno tekmovanje, kdo bo najbolj spektakularno padel in ostal cel, ker se MM toliko po tleh meče!

Škoda, da nima kakšnega osebnega guruja, da bi mu pogledal v šalco, kakšna bo napoved za jutri ali sploh naj gre na progo! Iz dlani mu itak ne more brat, ker ima vse odrgnjene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam vsaj na scenarij Lorenzo-Pedrosa-Marquez-Rossi show :kva2:  To bi bila idealna dirka. Če se pa še kak Dovizioso al pa Kračlou Korl umešata, pol bi bil pa to paradiž :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj zna jutri zmagat Rossi. Ima konkurenčen motor, progo pa pozna v nulo, saj je to odvija na "dukatijevem dvorišču" .

Kvalifikacije, ki sledijo niso ravno nek pokazatelj, da pa se nared neka statistika, ampak večkrat se dirka odvije drugače.

Lahko je danes MM na koncu prvi, jutri bo pa kolege spremljal iz peskovnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zj ste pa res ze tecni z tem da ze kr predvidevate kk bo MM u pesku itd....pac da nebo pomote nisem njegov navijac ampak mi je mali vedn bl usec...ker me navdosuje tako z nastopi kot z padci... mal sarkasticno da nau kdo mislo da kr cakam tako kot nekateri kje ga bo vrglo...pac glede na to da  jo vedno odnese brez tezav  zadnje case da tk tud ostane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, ampak Dovizioso je pa res dobr. In Pedrosa...to bi moglo bit u penziji, a ne?

 Mas res, zanič je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je za nič,da je naredu POL :D     Dovi danes res :OK:     Rossi pa.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se dovija tiče dela z ducatjem to, kar rossi ni nikoli... že 2. zapored v prvi vrsti.... na dirkah se vidi, da ne more, ampak se vsaj trudi... s takim mišenjem bodo rezultati slej ko prej tu... sploh če bo ducati še dodal svoje... za 1x izgleda, da delajo dobro...

 

kar se tiče moto2... redding ponovno leti :) mogoče se obeta nova zmaga :)... ekipa je zadnjič prvič zmagala, danes imajo že novega sponzorja :) zanimivo :)

espargaro šele 10... nevem kaj ga serje, ampak tole ni tisto, kar smo vsi pričakovali... no ja...

mislm pa da s tastarim espargarojem že kr mal pretiravata ko gledata eden drugega... tastar že kr pizdi, ko tamalemu na kvalifikacijah ne rata... mal butasto zgleda, ampak dobro njuna stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj so vsi :OK:  Letos mi je pa res zakon MOTOGP, ker dejansko človek več ne ve, kdo bo na koncu zmagovalec. Prav vsak je lahko :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo kreganja bo jutri v Mugellu 100% zmagau on! :D :D :D

 

mr-bean-in-moto-gp.jpg

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo kreganja bo jutri v Mugellu 100% zmagau on! :D :D :D

 

mr-bean-in-moto-gp.jpg

 

:lol: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj rejčt,BRAVO Lorenzo    :notworthy:  Škoda za Rosija res.. :( MM pa je hotu preveč,in to ga je stalo :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofukaneeeeeeec bautista..gamat nesnažna..fuj!!!!..ma če bi meni to naredu bi ga ubil!!!!!...škoda rossi in marquez!!..drugič bo bolše..Rossi next round 1. mesto!!!!  :closedeyes:  :closedeyes:  :closedeyes:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ninja rider si zreu za psihiatrično bolnišnico... ;)

Dirka pa za mene dougcajt...spet se je jorge odpelu k po tračncah za šalo... :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je danes MM na koncu prvi, jutri bo pa kolege spremljal iz peskovnika.

 

No, citiram eno mojih včerajšnjih izjav, ki je bila za nekatere pač moteča.

 

pa zj ste pa res ze tecni z tem da ze kr predvidevate kk bo MM u pesku itd....

 

Nobeden ni tečen, to so dejstva in tudi kar sem včeraj napisal "mladost - norost" za MM, nekaterim ni dalo miru glede na njihove pametne komentarje.

Večina komentatorjev, tudi na nemških TV so imeli isto mnenje. On ne tekmuje z ostalimi, ampak proti Pedrosi in dokler bo mladič tako primitivno razmišljal bo pač tam kot je.

 

Kaj se pa tiče dirke, pa moram rečt, da sem užival. Lorenzo je zadevo opravil z odliko od začetka do konca in na tej progi se je videlo, da Hondini agregati NISO hitrejši od Yamahe.

Hondin agregat ima momentalno moč in hitrost, na daljših ravninah, kot je štartno/ciljna ravnina na tej progi, pa se je videlo, da ne more parirat Yamahi. Pa še nekako motor postane nemiren, kar se pri Lorenzu ni videlo, da bi kljub veliki hitrosti motor začelo trest. Drugače pa škoda za drugo Yamaho, da je tako neslavnostno končala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondini agregati NISO hitrejši od Yamahe.

Hondin agregat ima momentalno moč in hitrost, na daljših ravninah, kot je štartno/ciljna ravnina na tej progi, pa se je videlo, da ne more parirat Yamahi. 

Res so hondoidi videt nemirni ampak počasnejši pa niso. Dokler Lorenzo ni nabral prednosti ga je na koncu ciljne ravnine Dani kar dobro nadlegoval. Sevede v upanju da ga bo malce iztiril he he!!

 

Meni je blazno zanimivo da Lorenzo ko mu neki ne gre niti več ne poizkuša!? Izkušnje pa to  :grim

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so hondoidi videt nemirni ampak počasnejši pa niso. Dokler Lorenzo ni nabral prednosti ga je na koncu ciljne ravnine Dani kar dobro nadlegoval. Sevede v upanju da ga bo malce iztiril he he!!

 

Hja, Pedrosa se mu je na koncu malo "pokazal" ,ni pa ga ogrožal. To sta izjavla tudi komentatorja, da bi naj s temi manevri "pritiskal" na Lorenza, ampak ga ni bilo mogoče zmesti, mimo njega pa tudi ni mogel, ker Honda pač dolgo ne mora peljat hitro, kar smo bili priča danes.

 

Nasplošno smo iz dirk navajeni, da je Honda hitra na ravnini, Yamaha pa nima konkurence v ovinkih in izhodih iz njih, ker je motor izredno miren in dobro vodljiv.

Glede na čase, ki sta jih dosegala zadnje dni Lorenzo in Pedrosa sem dirko začel spremljat zelo skeptično .... sem mislil, ah spet "bomo" drugi ali tretji, saj glede ciljne ravnine sem mislil, da bosta Pedro in MM švignila mimo Lorenza oziroma vseh nasprotnikov. No, in potem se je pokazalo, da je pač ciljna ravnina idealna za Yamahin agregat, ki se v trenutku zažene in dooolgo drži to hitrost.

Pri Hondi pa se je videlo, da se momentalno zažene in ko ji je dovolj, potem pa postane motor nemiren, kar se je najbolj videlo pri Pedrosi, ki je pač agregat ožemal do konca.

 

Škoda za drugo Yamaho, ker verjamem, da bi jo Rossi gnal do onemoglosti že zaradi tega, ker je bil na domačem terenu. Pa drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Mas res, zanič je ;)

 

 

 

Dovi 2013-5. mesto/odpadli Bautista Marquez in Rossi, Smith je dirkal zelo potolčen

zaostanek za Lorenzom 19,5sec

najbolši krog u dirki 1,48,7

 

 

Rossi 2012-5. mesto/nobenga vidnega odstopa

zaostanek za Lorenzom 11.9sec

najbolši krog u dirki 1,48,44

 

 

 

 

 

Ampak Dovi je res dobr. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, citiram eno mojih včerajšnjih izjav, ki je bila za nekatere pač moteča.

 

 

Nobeden ni tečen, to so dejstva in tudi kar sem včeraj napisal "mladost - norost" za MM, nekaterim ni dalo miru glede na njihove pametne komentarje.

Večina komentatorjev, tudi na nemških TV so imeli isto mnenje. On ne tekmuje z ostalimi, ampak proti Pedrosi in dokler bo mladič tako primitivno razmišljal bo pač tam kot je.

 

Kaj se pa tiče dirke, pa moram rečt, da sem užival. Lorenzo je zadevo opravil z odliko od začetka do konca in na tej progi se je videlo, da Hondini agregati NISO hitrejši od Yamahe.

Hondin agregat ima momentalno moč in hitrost, na daljših ravninah, kot je štartno/ciljna ravnina na tej progi, pa se je videlo, da ne more parirat Yamahi. Pa še nekako motor postane nemiren, kar se pri Lorenzu ni videlo, da bi kljub veliki hitrosti motor začelo trest. Drugače pa škoda za drugo Yamaho, da je tako neslavnostno končala.

ma lej sj da nebos mislo se strinjam s tabo ja mladost norost.....pac on ma pri teh mladih letih taksno motivacijo da zeli nekaj vec...da se res pricakuje potem padec...pac on je vseeno dobr itQ vec raskira kot drugi in pride pac do tega ko pride, zmoti me samo to ko se pred vsako dirko vsi pisejo kak bo pikiru u pesek, in so pac zarad tega tud vidni rezultati na dirkah...ja vedno se mu pa res nemore izidit, tud rossi je u njegovih letih bilj bolj zagnan in je verjetno drugacno motivacijo mel kot zdej  pac zj  verjetno dirka z malo drugacnim razmisljan me nwm tko je.... verjetno tud teb neb blo usec ce bi te nekdo nonstop deval v nic drgac pa ja cakam na rossijevo ponovno zmago hh sam nwm se kdaj-če bo heh :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ... spet ena dolgcajtna dirka.

Ne rečem, da bi Rossi zmagal, kje pa, ampak mogoče bi bilo bolj zanimivo. Bautista mu je z eno potezo zaključil še eno možnost za dobro uvrstitev. Upajmo, da kmalu pride druga.

Catalunya 2009 ... kje si? :yea1:

http://www.youtube.com/watch?v=rKcau1zjeyQ

 

Predvsem pa, ...če bi le imeli ... takšne komentatorje!

 

Glede malega pa ... menim, da ti padci spadajo zraven. Če se ravno ne spomnite vseh še iz prejšnjega tisočletja, pa najbrž večina pomni Lorenzove padce in polomljene gležnje; na motor so ga dobesedno prheftali, da je lahko vozil.

Marquez je pač mlad in izjemno nadarjen dirkač. Še malo, pa bo pogruntal. Do zdaj je bil na 4. dirkah zaporedoma na podiju, enkrat celo zmagal ... meni se tole ne zdi več tako "teličkasto".

Saj je sam povedal:"Učim se!"

Frajer.

:worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!