Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

ma lej sj da nebos mislo se strinjam s tabo ja mladost norost.....pac on ma pri teh mladih letih taksno motivacijo da zeli nekaj vec...da se res pricakuje potem padec...pac on je vseeno dobr itQ vec raskira kot drugi in pride pac do tega ko pride, zmoti me samo to ko se pred vsako dirko vsi pisejo kak bo pikiru u pesek, in so pac zarad tega tud vidni rezultati na dirkah...ja vedno se mu pa res nemore izidit, tud rossi je u njegovih letih bilj bolj zagnan in je verjetno drugacno motivacijo mel kot zdej  pac zj  verjetno dirka z malo drugacnim razmisljan me nwm tko je.... verjetno tud teb neb blo usec ce bi te nekdo nonstop deval v nic drgac pa ja cakam na rossijevo ponovno zmago hh sam nwm se kdaj-če bo heh :ninja:

Dragi "payback"!

Prosim te, če se držiš vsaj osnovnih pravil Slovenščine in začneš uporabljati vejice: pred, ki, ko, ker, da, če VEJICA SKAČE! (res te je težko brat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bila dirka kar všeč... boja za zmago sicer ni bilo, ampak se je pa vsaj malo dogajalo...

na štartu trk rossija in bautiste... nekateri ste nekoliko preveč kritični do alvara... dejstvo je, da je šlo za čisto naključen trk, ker sta šla vsak po svoji liniji in se srečala v isti točki... rossi je vzel zelo široko linijo, ker je prehitel alvara po zunanji strani pred ovinkom, alvaro pa malce bolj direkto linijo v drugi ovinek in sta se srečala... če bi bautista hotel dati prostor valetu, bi moral zapeljati naravnost v pesek.. zdej pa se vprašajmo, če je to dolžan storiti?

 

kar se tiče MM-ja... sploh breitner, ki je tako pameten...

napovedati tak padec je nerealno... mel je 2. mesto že v žepu, očitno je rahlo popustila koncentracija in je padel... bog ve zakaj... amapk dejstvo je, da se je iz tega nekaj naučil, čeprav si tega nebi smel privoščiti, pa čeprav je rookie.. ampak ima za sabo že 5 sezon svetovnega prvenstva in v vsakem je bilo treba odločeno dirko pripeljati do konca... tako da...

bolj me skrbi njegova reakcija.. takoj se je začel posipati s pepelom... pravi prvaki so običajno imeli tak ego, da so kljub padcu na tak način in taki zamujeni priložnosti odkorakali brez kakšrnih koli reakcij s piste... ego je treba met... in marc mi ne izgleda, da ga ima... bolj spominja na gibernaua.. tudi on je izvajal take scene po padcu...

 

jorge je pobral tole zmago.. vprašanje kdaj bo naslednjo... dani je moj prvi favorit za catalunyo... marquez si je pridelal lep zaostanek za pedroso, ampak tako ali tako bi si s časoma verjetno ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štartu trk rossija in bautiste... nekateri ste nekoliko preveč kritični do alvara... dejstvo je, da je šlo za čisto naključen trk, ker sta šla vsak po svoji liniji in se srečala v isti točki... rossi je vzel zelo široko linijo, ker je prehitel alvara po zunanji strani pred ovinkom, alvaro pa malce bolj direkto linijo v drugi ovinek in sta se srečala... če bi bautista hotel dati prostor valetu, bi moral zapeljati naravnost v pesek.. zdej pa se vprašajmo, če je to dolžan storiti?

 

 

Meni se ne zdi, da bi Rossi vzel kakšno posebej široko linijio...

 

   D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradni strani Motogp imas napisano, da sta si po dirki skupaj ogledala posnetek in ugotovila to, kar je napisal Kenny. Nihce ni kriv, klasicna dirkaska nesreca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče MM-ja... sploh breitner, ki je tako pameten...

 

Kenny, ne morem nič, če ti moje mnenje ni všeč. Jebat ga! Ampak ne vem, zakaj takšna reakcija.

Prebral si stvari na uradni MotoGP strani, malo obrnil zadeve in jih tukaj napisal, potem pa izpadeš kot velik poznavalec MotoGPja in pametuješ.

Jaz spoštujem tvoje mnenje, čeprav je plagiat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, ne morem nič, če ti moje mnenje ni všeč. Jebat ga! Ampak ne vem, zakaj takšna reakcija.

Prebral si stvari na uradni MotoGP strani, malo obrnil zadeve in jih tukaj napisal, potem pa izpadeš kot velik poznavalec MotoGPja in pametuješ.

Jaz spoštujem tvoje mnenje, čeprav je plagiat!

 

jah no kako pa ti pišeš o marquezu... imaš ga lih da ne za enega bebca... sam sej nima veze... fora je, da pišeš, kot da je pri marquezu že zapečateno, da mora na dirki pasti... sej ne rečem.. če bi se moral precej gnat, pa bi šel čez mejo in bi napravil napako (čeprav je tudi v takih primerih pokazal, da zna dirkat z glavo in se ne zaganjat na vso silo), ampak tukaj je pa marc moral samo še končat... to si pa že dostkrat videl, da zna... nenazadnej je tudi zmagovalec dirke letos že :)

 

zdej al mi verjameš al ne... ampak tole sem kar sem napisal je čist moje mnenje, na motogp.com nisem ničesar bral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je včeraj na Studio Aperto(sport) lepo povedu. To se dogaja na dirkah ni kaj,zdaj mi moramo gledat za naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vidte zaradi tega je Rossi tako priljubljen po celem svetu(,Bautiste ne krivi in mu je..  mat...,zaradi te nesreče,bla je domača dirka in imel ja paket za dober rezultat-stopničke bi dobil sigurno),za veliko razliko od nekaterih drugih dirkačih,ki bi po taki nesreči drug drugemu.......,kateri so te pa vemo,eni še dirkajo eni pa so odšli!!!!Drugače pa za vse tiste,ki niste bili v živo na dirki,lahko povem samo to,da od vseh tistih navijačih,ki so včeraj bili v Mugellu,ih je je 90% navijalo za ROS.

 

Pred dirko : folk nori,trobi, maha z zastavami,žvižga,samo da se pojavi Rossi,zanje je on še vedno bog!

 

Po tretjem ovinku: tišina,kletvice in pa nemo in zdolgočaseno gledanje dirke do konca,brez navijanja,brez vsake želje po dobrem dirkanju,dobil sem občutek,kot da komaj čakajo konec dirke, da grejo lahko domov. Kdor je bil tam ,lahko moje besede mirno potrdi,četudi ni navijač Roosija.

 

Ja to je Rossi,človek,zaradi katerega naredijo tako atmosfero, preden gre v pokoj,obvezno še enkrat v Mugello -2014.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vidte zaradi tega je Rossi tako priljubljen po celem svetu(,Bautiste ne krivi in mu je..  mat...,zaradi te nesreče,bla je domača dirka in imel ja paket za dober rezultat-stopničke bi dobil sigurno),za veliko razliko od nekaterih drugih dirkačih,ki bi po taki nesreči drug drugemu.......,kateri so te pa vemo,eni še dirkajo eni pa so odšli!!!!Drugače pa za vse tiste,ki niste bili v živo na dirki,lahko povem samo to,da od vseh tistih navijačih,ki so včeraj bili v Mugellu,ih je je 90% navijalo za ROS.

 

Jerez 2006, Turčija 2007....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PODPIS...Marcel...

 

Jp res je, sam sem bil med dvema skupinama navijacev, ki sta dobesedno ponoreli ce se je le za trenutek pojavil na zaslonu.

 

 

Po padcu pa kot politi c... res skoda.

 

 

Vsekakor je Valle se zmeraj Nr.1 vsaj med navijaci ce ze ne po rezultatih. Me je kar malo strah kaj bo s vsem cirkusom, ko se bo enkrat poslovil. Skoda je da ni vec 58 ker bi s MM lahko poskrbela s svojo karizmo za prihodnost...za enkrat pa na stopnickah introvertirana Pedrosa in Lorenzo. Motosport potrebuje karizmaticne ljudi, ki vzbujajo custva ne pa ali vase zaprte ali prisiljene pobice. Vsi vemo da nista slaba dirkaca le cirkus potrebuje custva, energijo.....

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kenny,vedel sem,da se boš spet spotaknil,ampak takim kot si ti je brez veze pojasnevat bistva ,oziroma dejstva kaj sem hotel povedati ali bolje povedano kaj sem zgoraj  napisal,samo pravilno je treba razumet-če pa tega ne razumeš, oziroma nočeš razumet me pa prov boli ku....!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kenny,vedel sem,da se boš spet spotaknil,ampak takim kot si ti je brez veze pojasnevat bistva ,oziroma dejstva kaj sem hotel povedati ali bolje povedano kaj sem zgoraj  napisal,samo pravilno je treba razumet-če pa tega ne razumeš, oziroma nočeš razumet me pa prov boli ku....!!!

 

jst čist razumem in se delno tudi strijam.. samo če je že tako, potem pa mi razloži tale del:

 

"za veliko razliko od nekaterih drugih dirkačih,ki bi po taki nesreči drug drugemu.......,kateri so te pa vemo,eni še dirkajo eni pa so odšli!!!!"

 

ker ga iz tega tvojega vidika očitno ne razumem... pa seveda pri tem upoštevaj še moj prejšnji post, da si neboš slučajno kaj v navzkriž hodil...

če ti dam mal pomoči... tudi rossi je drugemu... in nevem, kaj ma to veze s tem, da so nekateri (za katere vsi vemo) odšli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vidte zaradi tega je Rossi tako priljubljen po celem svetu(,Bautiste ne krivi in mu je.. mat...,zaradi te nesreče,bla je domača dirka in imel ja paket za dober rezultat-stopničke bi dobil sigurno),za veliko razliko od nekaterih drugih dirkačih,ki bi po taki nesreči drug drugemu.......,kateri so te pa vemo,eni še dirkajo eni pa so odšli!!!!Drugače pa za vse tiste,ki niste bili v živo na dirki,lahko povem samo to,da od vseh tistih navijačih,ki so včeraj bili v Mugellu,ih je je 90% navijalo za ROS.

Pred dirko : folk nori,trobi, maha z zastavami,žvižga,samo da se pojavi Rossi,zanje je on še vedno bog!

Po tretjem ovinku: tišina,kletvice in pa nemo in zdolgočaseno gledanje dirke do konca,brez navijanja,brez vsake želje po dobrem dirkanju,dobil sem občutek,kot da komaj čakajo konec dirke, da grejo lahko domov. Kdor je bil tam ,lahko moje besede mirno potrdi,četudi ni navijač Roosija.

Ja to je Rossi,človek,zaradi katerega naredijo tako atmosfero, preden gre v pokoj,obvezno še enkrat v Mugello -2014.

No vidis, tega pa jaz ne bom nikoli razumel, da nekdo spremlja dolocen sport samo zaradi enega cloveka in ga potem, ko ta clovek odide, ne zanima vec. Da ni tu kaj v povezavi njegova domnevna istospolna usmerjenost?

Popravljeno . Popravil Buzdovan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se samo meni zdi al bi Yamaha imela dvojno zmago, če bi Cal imel tovarniško mašino? :) Ostalo o dirki ste pa tak že povedali....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje videnje včerajšnje dirke:

 

Sila dolgočasna, Lorenzo opravil z odliko, mali Marquez - vsaka mu čast, po tolikih padcih, da se je peljal tako noro, kot se je. Ampak, fant je mlad, talentiran do amena, prvo leto v MOTOGP, se še vedno uči. In do konca leta bo to tisti Marquez, ki ga bo naslednje leto težko premagat. Kar se Pedrose tiče, je vozil pametno, če je imel težave z zadnjo gumno, je bilo brez potrebe reskirati padec, no na koncu je izgubil "le" 5 pik proti Lorenzu. Crutchlowa mi je škoda, če ga bodo res vrgl iz Tech3, je že večkrat dokazal da mu manjka le pika na i in je lahko vedno med prvimi tremi.Glede Rossija in Bautiste pa je vsakemu laiku lahko jasno, da je bila pač to klasična dirkaška nesreča. Enga odnese, drug pa je na nepravem mestu ob nepravem času in sile naredijo svoje po pesku.

 

Navijači in Rossi: dejstvo je, da je Rossi že nekaj let to, kot je bil nekoč Agostini, kot so bili nekoč Rainey, Gardener Doohan, morda tudi Schwantz. Rossi je karizma Motogp (pa ne navijam zanj, saj je svoje kvalitete dokazal že davno zato pri svojem navijanju dajem "priložnost" tudi drugim). Rossi je faca, tako na dirkališču, kot izven. Imam zeloooo lepo izkušnjo iz dirke v Sachsenringu lani: vsi "junaki", kot so Stoner, Hayden, Pedrosa, Lorenzo,.... vsi so kar se da hitro vedno po treningu ali dirki s svojimi skuterji odpeketali v svoje bivalnike. Rossi se je vedno ustavil in vedno bil pripravljen na avtogram, slikanje. Je bil zvečer s svojo ekipo na večerji, ko so pred bivalnikom začeli vzklikati Rossi Rossi, je vstal sredi večerje, prišel ven, se slikal, podpisal, rekel besedo ali dve in odšel nazaj na večerjo. In tudi zato je Rossi to kar je in ima toliko privržencev. Evo slikce kot dokaz :))

 

PS: pa nimam samo Rossija, so tudi drugi, sam noben se ni hotu ustavt pa slikat. Tiste dve z dolgimi lasmi, pa nista Rossi :)

 

 

post-2044-0-93131500-1370273261_thumb.jpg

post-2044-0-28563700-1370273398_thumb.jpg

post-2044-0-37960200-1370273454_thumb.jpg

post-2044-0-65636000-1370273573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še nekaj, zakaj je Rossi to kar je: z miljoni navijači. Včeraj po koncu dirke je pol Italije pod zmagovalnim odrom v Mugellu vpilo Vale,Vale,Vale,Vale... Vsi s(m)o se spraševali: ali bo prišel? In je... :grim  In to je tisto, kar ga uvršča še vedno med najbolj popularne v karavani. Še zmer je faca :)

post-2044-0-05488500-1370275444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božanstvo pač.

 

Samo to nima veze z aktualnimi dogodki v motogp :) tam ga že dolgo ni več zraven, a še vedno najbolj polni svoje žepe. Podobno kot MS v f1, ki pa je za razliko od Rossija vozil nekonkurenčen bolid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se samo meni zdi al bi Yamaha imela dvojno zmago, če bi Cal imel tovarniško mašino? :) Ostalo o dirki ste pa tak že povedali....

 

 

:hmm: Ni nujno. Cal je zelo hiter. Zelo hiter je tudi Dovizioso, in je (bil?) Spies. Na tech3 Yamahi so vsi treije fantastični. Ampak tiste zadnje desetinke pa.... Dovi je na Hondi nizal podobne rezultate kot na Yamahi, Stoner in Pedrosa sta z njo zmagovala. Spies podobno. Na fabriški raketi ni nikoli ni pokazal vsega kar je obljubljal na tech3

 

Če bi Crutchlow lani Doviziosa popolnoma zasenčil, bi rekel, ja do rednih zmag mu manjka fabriški motor. Ker pa ga ni....Si ne upam trdit, da je Cal one of the Aliens. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidis, tega pa jaz ne bom nikoli razumel, da nekdo spremlja dolocen sport samo zaradi enega cloveka in ga potem, ko ta clovek odide, ne zanima vec. Da ni tu kaj v povezavi njegova domnevna istospolna usmerjenost?

 

Tudi jaz ne razumem tega!

Osebno ne navijam za nobenega, temveč za moštvo Yamaha in tako posledično sem vesel tudi Rossi-jevih rezultatov, ker pač vozi pri Yamahi.

Načeloma pa gledam dirke, ker mi je zanimivo in ker sem sam motorist in ne gojim nobene simpatije do nobenega dirkača, kot to počnejo nekateri.

 

Tak, zdaj pa si dajte duška! :slap:

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ni nujno. Cal je zelo hiter. Zelo hiter je tudi Dovizioso, in je (bil?) Spies. Na tech3 Yamahi so vsi treije fantastični. Ampak tiste zadnje desetinke pa.... Dovi je na Hondi nizal podobne rezultate kot na Yamahi, Stoner in Pedrosa sta z njo zmagovala. Spies podobno. Na fabriški raketi ni nikoli ni pokazal vsega kar je obljubljal na tech3

 

Če bi Crutchlow lani Doviziosa popolnoma zasenčil, bi rekel, ja do rednih zmag mu manjka fabriški motor. Ker pa ga ni....Si ne upam trdit, da je Cal one of the Aliens. 

 

Ja lani ga je Dovi pral na dirki,  ker je Cal ponavadi delal napake pod pritiskom....Letos pa me res preseneča s svojo formo. In lani je bil Tech3 na začetku sezone pomoje kar fejst podoben tovarniški yamahi. Kakšno pa je razmerje letos pa niti ne vem. Glede Bena pa mi itak ni jasno. Sicer je v Tech3 imel tovarniški material, bil dober...potem pa pogorel na celi črti. Sedaj pa ga je prav žalostno gledat. Psiha je zgleda res kur.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje videnje včerajšnje dirke:

 

Sila dolgočasna, ...

 

Navijači in Rossi: dejstvo je, da je Rossi že nekaj let to, kot je bil nekoč Agostini, kot so bili nekoč Rainey, Gardener Doohan, morda tudi Schwantz. Rossi je karizma Motogp ..

PS: pa nimam samo Rossija, so tudi drugi, sam noben se ni hotu ustavt pa slikat. Tiste dve z dolgimi lasmi, pa nista Rossi :)

 

Aja pa še nekaj, zakaj je Rossi to kar je: z miljoni navijači. Včeraj po koncu dirke je pol Italije pod zmagovalnim odrom v Mugellu vpilo Vale,Vale,Vale,Vale... Vsi s(m)o se spraševali: ali bo prišel? In je... :grim  In to je tisto, kar ga uvršča še vedno med najbolj popularne v karavani. Še zmer je faca :)

 

Fajn si povedal, Jure.  :notworthy:  Jaz sicer navijam zanj (bolj racionalno, bi rekla), zadevo pa vidim tako, kot si napisal ti.

 

Božanstvo pač.

 

Samo to nima veze z aktualnimi dogodki v motogp :) tam ga že dolgo ni več zraven, a še vedno najbolj polni svoje žepe. Podobno kot MS v f1, ki pa je za razliko od Rossija vozil nekonkurenčen bolid.

 

Eh, daj no ... kako božanstvo neki.

Po moje mu denar ne predstavlja glavnega motiva. Ne bi mogel tako folirat; razen, če mu uspeva preslepit na stotisoče navijačev, le tebe, pragmatika, ne? ;) Heeec, ...

Meni se zdi, da še kljub vsemu v vsej zadevi (dovolj) uživa. Sploh pa vse to podpisovanje, slikanje z navijači, pozdravljanje ... če tega nimaš rad, se ti čez čas tako priskuti, da tega preprosto ne zmoreš več. To nosiš v sebi, ne moreš se naučiti. In ljudje to začutijo. Še posebej tisti, ki ga marajo.

Pa saj je vendar Italijan. Ti so itak na svojem planetu.

 

Bolj simpl povedano, brez visoke filozofije ... Rossi je že doooolga leta nazaj skužil, da je to cirkus, ki pritegne ogromne množice ljudi, če je zabavno. Najbolj od vseh je poštekal pravila igre. Njemu se je vedno zdelo najbolj pomembno in vredno prikazati ljudem "grejt batl"!

Za primerjavo ... pa da ne bo pomote, tudi jaz vidim Stonerja kot vrhunskega mojstra dirkanja! Ampak pri njem sem imela večino časa (90%) občutek, da se matra in trpi.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na helikopterskem posnetku se lepo vidi, da je bil Rossi že celo dolžino motorja spredaj in je Bautista hotel na silo mimo ali pa je res slabo gledal. Rossi je to vseeno požrl čeprav težko, ker ve, da ni bilo nalašč. Še enkrat je pokazal, zakaj ima toliko navijačev. Če bi bil na njegovem mestu Lorenzo ali Pedrosa, si pa kar predstavljam sceno. Marquez tudi zelo borbeno, ostaja skromen in samokritičen, kar je pohvalno. Mimogrede imajo hrvati meni osebno zelo spodoben prenos, prenašajo večino treningov in vse dirke, pa tudi komentiranje je dokaj na nivoju, reklame so pa 1x-2x na dirko po 15-20 sekund.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem na Kanal R (Rijeka), ker sem v kempu v istri postavil anteno, lani je bilo pa na Sportska TV. V osnovi ima prenose Kreator TV, ki potem zadevo distribuira drugim programom (če sem prav zastopil), tako da so prenosi na ene 5-10 hrvaških "lokalnih" programih. Problem je, da mi tega nimamo na naših kabelskih in drugih ponudnikih televizije, pa tudi na netu mislim da ni mogoče spremljat. Sicer zadeva ni toliko komercializirana, ni prispevkov pred dirko, vendar je komentiranje tehnično gledano dosti boljše kot pri nas in nisem v dveh dirkah slišal nobene "cvetke"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne razumem tega!

Osebno ne navijam za nobenega, temveč za moštvo Yamaha in tako posledično sem vesel tudi Rossi-jevih rezultatov, ker pač vozi pri Yamahi.

Načeloma pa gledam dirke, ker mi je zanimivo in ker sem sam motorist in ne gojim nobene simpatije do nobenega dirkača, kot to počnejo nekateri.

 

Tak, zdaj pa si dajte duška! :slap:

 

Sva že dva. Tudi jaz veliko bolj navijam za samo moštvo - Yamaho. Kar pomeni da sem vedno vesel dobre uvrstitve tovarniških in poltovarniških Yamah. Vesel sem da imamo Lorenza, ker drugače bi gledali samo honde v ospredju. Če nebi bila Honda zaradi menjalnika al karkoli majo pač boljše bila malce hitrejša, Lorenzotu nebi bil noben do kolen... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!