Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

prav fajn bi bilo da se vrnejo konkurenčni....zasedba pa Cruchlow/Espargaro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi napovedal nedeljo

:OK: -26

  :closedeyes:   -99

   :blush:    -46

  :ninja:    -93-pesek....no upam da ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi napovedal nedeljo

:OK: -26

:closedeyes: -99

:blush: -46

:ninja: -93-pesek....no upam da ne..

Pesek, tako kot vsako do sedaj? Hehe... Je pa res, da je recimo stoner svoj pohod po pesku začel ravno v mugellu takrat 2006 :-).

Moja napoved je nekak taka

Pedrosa

Marquez

Rossi - čeprav dvomim, da bi upravičil pričakovanja...

Lorenzo - mi ne deluje lih prepričljiv zadnje čase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1- 26 :whistle:

 

 2- 93 :whistle:

 

 3- 99 :whistle:

 

Rossi 46 pa v vsakem primeru #1  :kva1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. #46 :smoke: 
2. 26
3.93

15...99 :D

..aja pa še to :  :yea1:  :surrender:  :slap: 
981505101517122688707691.png

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res ni blo nc takega, vozil se je po travi in padel je skorajda na mestu...

če sem kaj takega rekel?..saj sem dal smeške zato pač da se vidi da sem iz heca objavil ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo so se Yamahe "pošlihtale" ena za drugo.

Zanimivo je bilo videt, kako je bil Lorenzo zadnjih 5 krogov iz kroga v krog boljši.

 

Za MM sem pa jaz že na začetku sezone napisal, da če preživi to in naslednjo sezono, potem je lahko srečen, ker tako kot on včasih vozi je lahko srečen, da se ne "razsipa" po progi.

Tak je začel Simončeli .... najprej je padal, potem je med padcem zaj***l še druge, danes ga pa ni več! Škoda, fant je imel potencijal in talent. MM pa mladost - norost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No MM je imel res srečo pri tem padcu (betonska škarpa je bila blizu) in se že sprehaja. Mislim pa da ni bilo krivde na njegovi strani za ta zdrs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivda je na strani organizatorjev, ker niso postavili table za nevaren cestni odsek... Hahaha

Drugac pa ce je mm mlad in pade, to se ne pomeni, da je zaradi norosti itd... Pac je slo za splet okoliščin... Mogoce malce neizkušenosti in evo ti ga na...

Po mojem mnenju mm vozi zelo premišljeno in ve kaj dela... In dosedanji rezultati letos do samo odraz tega....

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 je bil v petek pogosto blizje kot v soboto in nedeljo. Upam da stari sredi sintisizer za celo dirko...

Zadnji top shit rookie to hit the street je bil Lorenzo. Kljub grdim crashem je bil miren en vikend, redko dva. MM se bo pobral takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marquez že 3. ta vikend na tleh... ampak vsi trije padci sploh niso bili padci, ampak u bistvu izleti s steze... mogoče bi moral mal ofroad trenirat haha :D dobro pri včerajšnjem na koncu ravnine res ni mel šans :D

 

je pa cela zmeda časov... na live timingu so čist drugačni kot pa v prenosu... tam jih 3/4 kar manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

pišuka, MM ma res neverjetno srečo, kot Nakano 2004!! "stekleni" mali Pedro bi se najbrž razletel na drobne koščke pri takem padcu, tko da boljš da ne proba... ;)

 

tkole je blo, pravi MM

 

upam da nas jutri ob 14 uri čaka tortica, ne običajni MotoGP golaž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!