Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

A pol ma zgolfan motor :P

 

 Ma ne, steno je postavu Lorenzo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Moto2 je bil danes kot baletna predstava, kar osem jih je odplesalo z odra, na žalost tudi Tom, Pol in Tito pa kar simultano, 5m narazen, ne za verjet   :kva1: čestitke Reddingu za prvo zmago, končno :hooray: žal mi je da Johan Zarco ni prišel na stopničke

 

pa ena fajn novička, zgleda se Suzuki drugo leto res vrača v MotoGP, Gavin Emmett and Nick Harris sta glihkar povedala, da bo Lepi naslednji vikend testiral novi prototip :OK: juhuhu, dejmo naši :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... Dons pa dogaja xP. Hehe...

Dani je nor... Pa nikol ni bil za dež (razn takrat 4 kroge v sachu). Hehe

Moj se še kar drži...

Hayden in Marc prihajata ;-).

Lorenzo je popusil xP. Hehe...

Tudi Rossi zgleda zelo nevarno :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... Ce nebi nehalo deževat bi blo bl bl bl zanimivo

Za Bradl pa res nežna koncat...

Opsaa vale..

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kot miki miška?!? Kdo na tej sliki ima uhe od mikija?!? In ja, Pedrosa je zame še vedno drekač! Ti pa če te kaj moti, pa lahko brez težav spregledaš moje poste! ;)

Drekač je danes dokazal, da si ti edini drekač in da lahko počasi zapreš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra je bila tista borba med  Pedroso in Dovijom...     Marquez pa :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo videti Dučeja v vodstvu :OK: , škoda za rahel zdrs kjer ga je Cal prehitel in potem še Marc ampak Dovi se je vseeno pošteno boril. Še za po suhem naj poštimajo pa bo še bolj zanimivo.

Marc, čudežni deček bo že letos prvak. Navdušuje vsako dirko. :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azi Farni od BBC je ravnokar napisala, da naj bi imel Lorenzo tezave vizirjem na celadi... 

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorge ravnokar razlaga, da se je pista spremenila med warmupom in dirko. vd drugem wup lapu se mu je ze zdelo da nima istega motorja. Motlo ga je vse. Elektronika nastavitve in gume. Vizirja ni omenil.

zanimovo da se vse to dogaja na Yamahi prijaznih pistah. V dezju so pred sezono zmagali na testih v Jerezu. Zdaj jih je Honda nadmudrila na celi crti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 
 

Kok vm gre Rossi v nos nekaterim. :D O knjizci pa samo.... :lol1:

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 
 

Kok vm gre Rossi v nos nekaterim. :D O knjizci pa samo.... :lol1:

 

Mam občutek, da še kr misl, da Ducatija vozi :lol1:

Aja, pa da vidmo kakšen motor bo letos sestavil. Menda je vse do zdej on sestavljal, da so letel. Sam zdej ma menda mal krize :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit dobra mašina za privatnike....To bo spadalo pol v CRT al kako?

 

Ni mi jasno zakaj yamaha bolj ne podpre Cruchlova.....tako kot je na začetku Bena, ki je imel praktično enak motor kot Lorenzo. Tudi pogodbeno je bil vezan direktno na Yamaho ko je dirkal pri Tech3. Kaj še more ta človek dokazat, da dobi čisto tovarniško podporo? Zmagat s Tech3 ?  

 

Lepo jim bo pobegnil drugam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze sedaj je vecinoma pred Rossijem, včasih celo pred obema... A misls, da je yamahi to v interesu? :-) jst mislm, da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit dobra mašina za privatnike....To bo spadalo pol v CRT al kako?

 

Ni mi jasno zakaj yamaha bolj ne podpre Cruchlova.....tako kot je na začetku Bena, ki je imel praktično enak motor kot Lorenzo. Tudi pogodbeno je bil vezan direktno na Yamaho ko je dirkal pri Tech3. Kaj še more ta človek dokazat, da dobi čisto tovarniško podporo? Zmagat s Tech3 ?  

 

Lepo jim bo pobegnil drugam...

 

Tista Spiesova sezona je bla tud meni osupljiva, in sem takrat malo vrtal....

 

Spies je bil vezan na Yamaho v WSBK, in po blazni rookie sezoni z naslovom je bil ekspresno premeščen v Tech3. Isto leto je Rossi podpisal za Ducati. V drugi polovici sezone je Spies začel nizat zelo dobre rezultate, Vem da je @Spalders na tvit "ali so Spiesu dali Rossijev motor" jasno odgovoril, "Ne, Tech3 nima letošnjega okvirja". Kar je pomenilo da ne more imet aktualnega motorja in zadnjih vilic.

 

Verjetno so bile razlike med Tech3 in tovarniško ekipo najmanjše lani. Zaradi novih pravil, "lanskih" strojev pač ni bilo, vsi so bili novi.  

 

 

Kar pa se "production racerjev" tiče....u bistvu se ne bo spremenilo skoraj nič. Še vedno bodo jasno definirane tri kaste. fabriški motorji, zasebne ekipe in production racerji. Honda pa bo spet imela veliko vlogo v prvenstvu in redno grozila z odhodom. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi Yamaha bo ponudila agregate iz svojih motorjev, se pa defibnitivno strinjam z zadnjim stavkom prejšnjega posta. Ta njihova politika ustrahovanja oz. vsiljevanja svoje volje je zadnjih nekaj let prav očitna.

 

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze sedaj je vecinoma pred Rossijem, včasih celo pred obema... A misls, da je yamahi to v interesu? :-) jst mislm, da ne...

Yamahi je v interesu da premaga hondo oz. da osvoji prvenstvo. Rossi in Lorenzo sta pomembna za marketingarje in navijače. Če bi mu dali večjo podporo bi imeli več šans.....sicer pa kaj mi vemo kaj je pomembno....bedaki sigurno niso verjetno vedo kaj delajo :):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITA.jpg?version=2013-05-28.r00a651d454

Italija - Mugello

Petek, 31.5.2013
1. prosti trening 9.55 - 10.40
2. prosti trening 14.05 - 14.50

Sobota, 1.6.2013
3. prosti trening 9.55 - 10.40
4. prosti trening 13.30 - 14.00
1. kvalifikacije 14.10 - 14.25
2. kvalifikacije 14.35 - 14.50


Nedelja, 2.6.2013
Warm up 9.40 - 10.00
Dirka 14.00



mugello2.jpg

Rezultati 2012
1. Lorenzo
2. Pedrosa
3. Dovizioso


Rekord dirkališča
2012 Dani PEDROSA (SPA) Honda 1'47.705
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!