Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Haha... Pir na Češko. Hahaha... K da bi hodu tankat v Italijo. Hahaha.

A lohk na temu kanalu a zamudijo vse z reklami..

. K jih pa ni, pa nič ne dogaja... Sej Nemci so isti...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je samo en nasmejan obraz na MotoGp sceni....Marquez :D Drgac pa sam prenos je u pisdi....kar se je dogajal so zamudil....ker zegn mors met to!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VR je ze par let za v penzijo. Lorenzo ga je solal ze prvic, ko sta dirkala v istem mostvu. Sedaj sta skupaj pa samo se na startu in v garazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bo šel v penzijo bo še ene par miljončkov zaslužu........

A si vidu katerih zastav je največ vihralo v vetru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

 

ful hude slikce, kot da si bil tam :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super slike.....he he Cal bi rabil malo daljši motor :)  

 

Drugače pa spet napeta dirka... sicer ni bilo toliko akcije, kot v indiyu, je pa težko sedet pri miru, ko vidiš kako na polno ga terajo...in vsa čast Marku da ostane na dveh kolesih pri vsem tem drsenju in razmetavanju. Par krat sem ga že videl na tleh pa reši situacijo... Rossiju pa manjkata dve do tri desetinke na krog, da bi lahko priključil....Yamaha ni več suverena pri zaviranju napram hondi...Se pa je ponovno Bautista dobro peljal...Bradel pa kar preveč niha v formi.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud mi smo bli v brnu pa morm rečt, da bolšga eventa ne more bit!

Dogajanje v kampu noro, na progi ni nikol dougcajt, vse povsod 46 in raznoraznbi štanti :D

Dirka je bla super, množica nagradi vsak manever od bilokerga dirkača v bilokerem razredu, dirka RedBull rookies cup je bla pa sploh nora, skoz napeto prehitevanje borba na nož, zmagov je čeh in folk je dejnsko dol padou...Neverjetno! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, dirka RedBull rookies cup je bla pa sploh nora, skoz napeto prehitevanje borba na nož, zmagov je čeh in folk je dejnsko dol padou...Neverjetno! :)

... ja... dobesedno je to merjenje jajc... vsi enaki mopedi... kombinezoni.....prov lepo jih je videt....

ko bi roj čmrljev navil na maximalne DeciBele....

img2594.jpg

 

img2597.jpg

 

... hahahahaa.... le kdo neki mu je idol??   :lol1:  :OK:   #46#

img2598.jpg

 

 

Veselje nepopisno... še huje kot na MGP.... zmagal je domačin.... :OK:

img2604.jpg

 

img2606.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOUŠ. FOUŠ.... :kva2:

 

 

.... Gregorjanc, iz jezika si mi snel .....

 

..... FOUŠ, FOUŠ, FOUŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ .....

 

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja... dobesedno je to merjenje jajc... vsi enaki mopedi... kombinezoni.....prov lepo jih je videt....

ko bi roj čmrljev navil na maximalne DeciBele....

 

 

 

 

Bi pa reku da so zihr glasnejši od moto2, pr tehle rookijih sm rabu met glušnike notr ker je blo za znort, medtem ko pr moto2 ni blo potrebe...Ne vem a je to kaka resonanca taka al sm pa jst občutljiv :D 

Zmagov je pa Karl Hanika, se je komentator čist skoz dru, nakonc tud dihat ni mogu hehe :) Svaka čast mulcom, res!  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa reku da so zihr glasnejši od moto2, pr tehle rookijih sm rabu met glušnike notr ker je blo za znort, medtem ko pr moto2 ni blo potrebe...Ne vem a je to kaka resonanca taka al sm pa jst občutljiv :D

Zmagov je pa Karl Hanika, se je komentator čist skoz dru, nakonc tud dihat ni mogu hehe :) Svaka čast mulcom, res!  :notworthy:

 

Ja ti redbull in moto3 so glasni za popizdit. Najlepši glas majo pa itak moto2 (vsaj meni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej pravimo, da bo CC prvič zmagal? :D če ga bo dovolj v hlačah? :)

dvomim da bo MM pobral 5. zapored... računam na danija... za rossija dvomim, mu verjetno spet pista ne bo pasala...

crtji v prvih minutah hitri... in pa ducati xD... ooo pa cal je že 1. :P MM pa s proge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!