Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Hola mojster,

 

with all due respect rejser, desni gleženj ma trd, pa zadnjo bremo na levi strani ;) skratka, neki mora bit da je tako čudno vozil leve ovinke (mimogrede; zgleda ga je un banana bimbo na prvi strani Magisterija vožnje mel za zgled :P )

 

tudi jst sem bil prepričan da bo MM do zdaj že kej zlomil, pa na srečo ni, kljub nekaj več kot odličnim prilikam - zdej pa ne vem al ma tolk srečo, al mu dajo gumo jest že za zajtrk ;) če bi mali Pedro tko padel, bi bil že v drobnih koščkih...

 

pa še ena zanimiva novička z motogp.com, čeprav je JLo to zanikal v "čivku"... hja, morda si je premislil, al pa samo poskuša tekmece spanicirat ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

with all due respect rejser, desni gleženj ma trd, pa zadnjo bremo na levi strani ;) skratka, neki mora bit da je tako čudno vozil leve ovinke (mimogrede; zgleda ga je un banana bimbo na prvi strani Magisterija vožnje mel za zgled :P )

 

tudi jst sem bil prepričan da bo MM do zdaj že kej zlomil, pa na srečo ni, kljub nekaj več kot odličnim prilikam - zdej pa ne vem al ma tolk srečo, al mu dajo gumo jest že za zajtrk ;) če bi mali Pedro tko padel, bi bil že v drobnih koščkih...

 

pa še ena zanimiva novička z motogp.com, čeprav je JLo to zanikal v "čivku"... hja, morda si je premislil, al pa samo poskuša tekmece spanicirat ;)

 

:eek: 

well, ene 20 let življenja v zmoti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da slog MMja prinasa manj zlomov, saj vecino casa prelezi na asfaltu.

 

iz tega položaja še hajsajdnit ne moreš :D

 

drugač pa predvidevat ene kostolome in nevem kakšne padce je brezveze... sploh ker se ti more kr precej poklopit, da se ti to naredi...

tudi stoner in pedrosa sta imela precej padcev v prvi sezoni... pa sta oba imela samo po eno "poškodbo", stoner je v nemčiji mel pretres in ni smel dirkat, pedrosa si pe ja odprl koleno v sepangu, pa vseeno prišel do 3. mesta takrat...

jorge je bolj najebal... samo on ma očitno že tak stil vožnje, da ga rado vrže v zrak... v prvi sezoni kitajska, le mans, laguna (mogoče sem še kej pozabil), letos spet assen, pa zdej sachsenring...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zato je imel menjalnik na desni nogi in zadnji žlajf na desni roki. 

 

 

 

Tega pa nism vedu :blink:  Vem, da je meu nekoč razcefrano nogo, skoraj da ne za odrezat, in mu jo je Dr. Costa rešu.

Vem pa, da je imel menjalnik na drugi strani Alberto Puig, ko mu je odrezalo prste nogi. Za Doohana pa nism vedu :hmm:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa nism vedu :blink:  Vem, da je meu nekoč razcefrano nogo, skoraj da ne za odrezat, in mu jo je Dr. Costa rešu.

Vem pa, da je imel menjalnik na drugi strani Alberto Puig, ko mu je odrezalo prste nogi. Za Doohana pa nism vedu :hmm:

Dejansko bi mu takrat po vseh kriterijih morali nogo amputirat, ampak se je Dr. Costa odločil za radikalen poseg :notworthy: . Dobesedno je poškodovano nogo prišil na krvni obtok druge noge, saj je bila noga tako izmaličena, da je pričela odmirati. Normalen smrtnik bi potreboval za koliko toliko normalno postavit se na noge 2 leti, Doohan pa je po7 tednih bil že na motorju :kva2:. Epic! 

http://www.visordown.com/motorcycle-top-10s/top-10-hardest-rides-of-all-time/10957-11.html

post-281-0-06477700-1374048455.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, to je nemogoče. 

 

samo 1:18 do 1:23, ostalo je malo preveč hard core ;)

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže se oba vračata v Laguno...Mislim da ima Valentino spet lepo priložnost za dober rezultat tako kot Cal...

 

pa da vidimo:

1. Cal

2. Rossi

3. Marquez

4. Lorenzo

5. Pedrosa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kdo bi lahko zmagal... Tapolomljena dva ocitno ne... Rossi že v sachsenringu ni naredil kaj dosti.. V laguni je lih 1x do sedaj zmagal, pa se takrat s tabo predstavo, ki bi jo sedaj težko ponovil... Marquez bo prvič tukaj... Ce ne bo mel težav je seveda prvi favorit... Za Calvina pa nevem kaj pričakovat... Najraje bi seveda videl da zmaga Nicky :-P.

Nicky

Cal

Marc

Pedrosa

Rossi

Lorenzo

xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez tam se ni dirkal. Pa kaj. Tud z bstonkami ni, pa u dezju ni dirkal...pa je po 5krogih znal vse. Base setup ima. Bomo videli.

Rossi je tuki odpeljal dirko zivljenja. Supermotiviran. Če najde to supermotivacijo se u nedelo, in ponovi dogfight z Marquezom bo noro, ne glede na rezultat.

Mal me je strah za Crutchlowa. Dirka odlicno. Je blizu blizu prvi zmagi, ki si jo tako obupno zeli, in potrebuje v pogajanjih za 2014. Pritisk mora bit ogromen.

Upam pa, da bo perje frčalo. Če se stepejo Rossi Crutch in Marquez se bodo po dirki smejali vsi trije. Perkcionista pacifista baletnika greta u Laguno omejevat škodo prot Marquezu, tepla se ne bota, in ne bomo gledali dolgih nosov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si omeniti še "našega" Ivana Šolo iz Splita(žal nimam nobene fotke)  ki je že pred 30 leti brusil komolce-hote in nehote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si omeniti še "našega" Ivana Šolo iz Splita(žal nimam nobene fotke)  ki je že pred 30 leti brusil komolce-hote in nehote.

Sm ga hotu sam iščem fotko od njega k vem, da jo mam nekje sam po imenu, ga pa redkoker pozna. Sam on ga pa ni nagnu do komolca ampak je komolc sam do tal dal k je vozu 125 in biu velik preko 190 centimetrov  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz probam ...

1. Lorenzo (če ne bo nekje na 8. mestu)

2. Marc (če ne bo prehiter in bo 1.)

3. Rossi (če ne bo prehitel obeh zgoraj)

4. Pedrosa (če ne bo vsem pokazal, kako je iz testa za prvaka in bo zmagal)

5. Cal (če bo ostal na dveh kolesih in ne bo prehitel vseh)

6. Bradl (če ne bo kje 4.)

7. Espargaro (če bo posebej motiviran in bo to začutil tudi njegov motor)

 

V resnici pa se mi sanja ne. Le sledim trendu, da folk na forumih veliko vé. So do I.  :DB):winkiss:

 

 

Aja, mimogrede, Snecer ... si vedel, da je bil pred leti na forumu en tip, ki si je nadel nick Provokator? Saj nista v sorodu, ali pač?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res mal težim s tole zgodovino sam bi rad povedal,...

 

Nič ni to, sploh ne zatežiš! Tvoje zgodovinske fotke so vedno zelo zanimive in seveda dobrodošle!  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz probam ...

1. Lorenzo (če ne bo nekje na 8. mestu)

2. Marc (če ne bo prehiter in bo 1.)

3. Rossi (če ne bo prehitel obeh zgoraj)

4. Pedrosa (če ne bo vsem pokazal, kako je iz testa za prvaka in bo zmagal)

5. Cal (če bo ostal na dveh kolesih in ne bo prehitel vseh)

6. Bradl (če ne bo kje 4.)

7. Espargaro (če bo posebej motiviran in bo to začutil tudi njegov motor)

V resnici pa se mi sanja ne. Le sledim trendu, da folk na forumih veliko vé. So do I. :DB):winkiss:

Aja, mimogrede, Snecer ... si vedel, da je bil pred leti na forumu en tip, ki si je nadel nick Provokator? Saj nista v sorodu, ali pač?

:)

Ti pa maš enih čejev. Hehe.

Drugač je bla pa tale pista lani daleč najslabša za crt-je :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!