Skoči na vsebino

Božično-novoletne želje in voščila


Hornet

Priporočene objave

Da bi nehal že nažigat te filme v duh božička in o božičkih!  :slap:   ko so dosadni za popizdit . . . .  :krneki:

Za povr pa še te božične pesmi . . . . . . .brrrrrrrrr   . . . . kr zmrazi me . . . . pa kr skoz nažigajo in nažigajo!  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem želim da bi bila vsaka fura orgazem pa da se neb nikol zakausal .. no pa po furi tud ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... halo, a si ti pit začela ????? :eek: :eek: :eek:

 

Ne začela sm mislit... da je najbolj da učasih nč ne mislim in da včasih raje kj spijem... kokakolo itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne začela sm mislit... da je najbolj da učasih nč ne mislim in da včasih raje kj spijem... kokakolo itd.

 

....  dober začetek ...   :kva2: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravja, sreče, 'gnar za gorivo in podrsana kolena...... (ampak samo na dirkališču)

 

in nikoli na motor z zameglenim pogledom,......(kot je tale slika!!!)

 

vam želi

mr

post-4472-0-41876600-1388270950_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je lanskih želja izpolnilo bolj malo, naj tiste neizpolnjene prenesem v novo leto.

Vsem želim srečno in uspešno, na cesti pa varno in polno pozitivnih doživetij Novo leto.

post-4906-0-24807600-1388512854_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 2014 vam vsem želim samo veliko zdravja. Ostalo vam je tako ali tako obljubila Vlada Republike Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim Vam 12 mesecev brez skrbi, 53 nedelj sreče, 365 dni brez bolezni, 8760 ur zabave, 525600 minut lepih trenutkov in 315360000 sekund ljubezni. To so želje, ki naj se uresničijo!.To seveda, večino na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se  1.1.2014 zjutraj prebudili v državi, ko je čez noč uspela preplastit cca 4500 kilometrov regionalnih cest v slabem stanju.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se  1.1.2014 zjutraj prebudili v državi, ko je čez noč uspela preplastit cca 4500 kilometrov regionalnih cest v slabem stanju.

 

 

... še nisem bil zunaj, da bi preveru, če so kej naredl, ko sem spal .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa bil....kurc...vse po starem. No, še slabše...je pri nas tiste tri dni zmrzali po dežju odprlo ceste..da je veselo. Cestarji pa v akcijo z lopatami in asfaltom v vrečkah....ni važno kako, sam da je.... :jezen  :jezen  :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se  1.1.2014 zjutraj prebudili v državi, ko je čez noč uspela preplastit cca 4500 kilometrov regionalnih cest v slabem stanju.

 

Ja Tedybear!

01.01.2014 si se prebudil - v državi, samo... To so bile le pobožne želje sladkih sanj. Na žalost si pa še vedno v preopevani Sloveniji v kateri so imele vizijo le barabe.. Ne ne.... Nisi se zbudil v Arabskih Emiratih polnih keša in blaginje! :nono: To pa so realne sanje. Na žalost!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravja in sreče ,drugega človek ne potrebuje,ker če imaš srečo ti še tamau zraste:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Zdravja in sreče ,drugega človek ne potrebuje,ker če imaš srečo ti še tamau zraste:P

zrastu bom :O

full sem veseu za lepe želje ... huala ti :blush: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

zrastu bom :O

full sem veseu za lepe želje ... huala ti :blush: 

 

Ej halo mali,nisi mi lajkal .....če ne boš dal ne boš nikoli velik :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Ej halo mali,nisi mi lajkal .....če ne boš dal ne boš nikoli velik :P

japasmte :ras: 

velk bom in te bom dol gledu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!