Skoči na vsebino

Fuel Implosion Vaporization System


burgy

Priporočene objave

Gre za američana, ki je izdelal napravo, ki je pri njegovem kombiju zmanjšala porabo z enih 10 na 3 litre/100 km(zelo približna ocena).Skratka piše more than 100mpg(mile per gallon se mi zdi), če sem jaz to prav zračunal bi prišlo to enih 2,8l/100km, je pa to delal z dvajset let starimi (ameriškimi,zelo žejnimi avti :roll: )avti(oziroma je delal to že dvajset let nazaj :wink: ) :!:

No in ko je hotel prodati patent, je blo zanimanje s strani naftne družbe, ki pa ji patenta ni hotel prodati, ker potem ne bi nikoli zaživel.........potem pa so mu grozili(razne firme,CIA,),bil je 10let celo zaprt......ker bi seveda s tem, če bi zadeva res delovala,bile naftne družbe ob velike dobičke,država pa ob trošarine.....

No na svoji strani je objavil tudi vse načrte za izdelavo,dovljenje za uporabo njegove licence v osebne namene,....

Tu si lahko tud sami pogledate:

http://www.get113to138mpg.com/index.htm

Pa, da ne bi kdo mislil, da mislim kaj takega naredit, me pa zanima kaj mislite o tej zadevi?A je to samo stran nekoga, ki ima pač bujno domišlijo,ali pa je res kaj na tem kar piše :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huda življenjska zgodba, ni kej

če bi kaj takega zares obstajalo, se res nebi branil

sem pa prepričan, da bi, če bi stvar obstajala in delovala, ta model postal en bogatejših ljudi na tem svetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!