Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Načeloma res to ne spade ravno v to temo, se pa strinjam, da paše v ta podforum.

 

Informacije so zelo koristne in bi bilo dobro, da bi bile kje bolj na vidnem mestu, da jih imaš takoj "pri roki".

 

@izibajker: pohvalno za dobro idejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš na najdi.si (Zemljevid) imaš možnost pogledat lokacije npr. za Prometna opozorila, pa za sistem Bicikelj, pa za vsa (plačljiva) parkirišča. Za MOTO (brezplačna) parkirišča pa tega ni. Škoda da naš župan ne vozi motorja, ker potem bi bilo pa to hitro gor...

Še najbolje pa bi bilo, da bi se na kakšni spletni strani (kot npr. ZMKS) postavil zemljevid Ljubljane, kjer bi bili ti park placi lepo označeni. Pa še z gps pozicijo, da bi tiste, ki imajo Garmine pripeljalo točno tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti v Premanturo ...

20925931.jpg

 

 

Jest pa tlele polet večkrat zavijem desno.

 

Jutr zgodi pa spet via Velebit do MNE in aerodroma Tivat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer03: Občudujem tvoj analogni Garmin. Bistveno boljši kot digitalni...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis do Dvora danes je bil nekaj posebnega, saj bo zapečaten v meni za vedno.....stari ata se vozi nasproti mene po svojem pasu ko mi sredi ravnine sredi ničega 100m pred mano zapelje na moj vozni pas, toliko da mi uspe motor spravit na rob vozišča, ata šele ko sem bil že ob ogledalu zagleda mene in odvije na vso silo na svoj vozni pas....

 

za ene par minut mi je vzelo dih, sej če bi bil prasec, bi šel za njim dokler se ne bi ustavil...prisežem, tiste kluče od avta mu vzamem in mu jih nikoli več ne vrnem...ker taki niso za volan...sej ne rečem, se zgodi kdaj pa kdaj kakšna prevožena črta, ne pa vožnja po mojem pasu, ne da bi me sploh videl... Db killer vn, dolge luči ...do zdaj sem bil uvideven, od danes naprej brez milosti! 

žal niti modra ali rumena utripajoča lampa ne pomaga, kdor ne vidi ne vidi..sam da si cel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj današnji vtis. Sicer nima veze z motorji in vožnjo z njim.

Skoraj me je povozil čoln in to zadnji dan dopusta.  :blush:  :blush:

Šlo je dobesedno za desetinke in to okoli 10 metrov od obale.

Pa pravijo, da je motociklizem nevaren, hoj.  :kva1:  :kva1:

Sem moral kr enga ruknit, da sem se umiril.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis do Dvora danes je bil nekaj posebnega, saj bo zapečaten v meni za vedno.....stari ata se vozi nasproti mene po svojem pasu ko mi sredi ravnine sredi ničega 100m pred mano zapelje na moj vozni pas, toliko da mi uspe motor spravit na rob vozišča, ata šele ko sem bil že ob ogledalu zagleda mene in odvije na vso silo na svoj vozni pas....

 

za ene par minut mi je vzelo dih, sej če bi bil prasec, bi šel za njim dokler se ne bi ustavil...prisežem, tiste kluče od avta mu vzamem in mu jih nikoli več ne vrnem...ker taki niso za volan...sej ne rečem, se zgodi kdaj pa kdaj kakšna prevožena črta, ne pa vožnja po mojem pasu, ne da bi me sploh videl... Db killer vn, dolge luči ...do zdaj sem bil uvideven, od danes naprej brez milosti! 

sma na istem..sam da je pri meni bla babica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!